Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

bende metini çok duydum ünlüler felan kullanıyo diye :CüvCüv:bi faydasını göremedim :a015:gerçi çok da düzenli kullanmadım bi faydasını görürsen sende de devam edeyim

bu kremi ben de yaklaşık 2 aydır kullanıyorum:içelim: renkde azıcık bi açılma oldu:teytey: amaaa daha etkili bişi istooruum

ben bu konuyla ilgili cok araştırma yaptım cok forum okudum ve gözaltı şişkinliği, ve kaz ayagı kırısıklıklarım için "janson beckett okusil " markasının ürününü almaya karar verdim...

denedikten sonra sizinlede paylaşırım..

ben de geçen hafta cilt doktoruna gittim. bana lierac ın ggözaltı morlukları için olan diopticerne kremini verdi.kullanmaya başladım ama bi değişiklik yok henüz.3 ml ve fiyatı 50 ytl.ayıca gözalına yaş maya sürüyorum akşamları umarım faydalı olur.

bende rezene yağı, demlikte kalan siyah çayın öztünü ılık kompres yapmak ,patates uygulamaları, elma püresi duydum ( ama nasıl uygulanıyor bilmiyorum) ...profesyonel çok çok pahalı kremler var ama tabi devamlı almak çok maliyertli olabilir.

slm arkadaslar,
bende bu konuda müzdarıp olan biriyim ve iyi bir teknik arayorum yaptıgım arastırmalar bana sunu gosterdı ne pahalı kremler ne aktardan alınan recetelerın faydası yok eger kalıtımsal goz altı morlugu ıse gecmıyor(benım oyle kapatıcı surmekten bıktım!!!)....
ve fraksıyonel lazer veya goz altına vucuttan alınan yag enjekte etmenın yararlı oldugunu ogrendım...plastık cerrahlara maıl attım durumla ılgılı...cevap verırlerse sıze yazarım...bırde plastık cerraha ıdıcem 1 aya kadar bu konuyuda goruscegım.....
bu konu estetık ve plastık cerrahının ısı arkadaslar...dermotologlar ıse yaramıyor ben cok gıttım hatta ıstanbulda en unlu dermatologlara gıttım sonuc aynı gene mor gene mor....
umarım careyı bulurum sızede aktarıcagım......

Morlukların NEdeni kılcal damarlardır bunlar zamanla kan sızdırır ve o bölgede morluklar oluşur...tamamiyle geçmez anlıyacağınız.SOĞUK SU İLE YÜZÜNÜZÜ YIKAYARAK VE DAHA ÇOK SU İÇEREK DAHA ÇOK FAYDA SAĞLARSINIZ BU KONUDA

peki bu napaj tekniği nedir ve nerelerde yapılır? güzellik merkezlerinde mi yoksa estetikçiler mi yapıyor?
teşekkürler

güzellik merkezlerinde medikal uzman olan doktor tarafından igne ile enjeksiyon şeklinde uygulanıyor sonucu 10dakika İÇİNDE alıyorsun enfes bir teknik

Arkadaslar bende Gözaltimorluklardan dertli biri olarak bugün Kosmetikciye gittim ve Gözaltimorluklara acmak ve düzeltmek icin iyi gelen bi yöntem varmis felan dedim.Kadin Hayir öle bisey yok dedi.Varsa bile cogunlukla Paratuzagi dedi hic bisekilde istenelen gibi sonuc alinmiyor dedi.Bana kapatici önerdi ama cok pahaliydi 25 Euro bende bakariz felan diyip ciktim ordan.Sonra Kosmetik satan bi Dükkana gittim.Ve Maybelline Dreammouse Concealer aldim 5 Euro.Ve denedim.Sonuc mükemmel.Gözaltimorluklarimi cok güzel kapatti.Cok kapaticilar kullandim ama hepsi bi Tabaka halinde ama bu Kapatici resmen cildime pürüsüz yapti .Ve iz felanda kesinlikle yok!Siddetle Tavsiye ediyorum!

Bunu Biliyorumki Bizim Türkiye Almanyadan daha gelismis bir Ülke.Güzellik ve Bakim TEkniklerinden.Tam olarak nerde uygulaniyor bu Teknik?Bunun 6 Seansi Fiyati heralde baya bi pahalidir.Bizi Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ictiginiz yesil cay posetlerini atmayin,sogumasini bekleyin ve göz altina nemlendirici olarak sürün veya bi süre birakin dinlendirsin..

ankarada nerde yaptırabilirm acaba.ve seans ücreti nedir?

merhaba canım güzellik uzmanıymışsın bu işleri en iyi sen bilirsin galiba:) eğer sende varsa uygulatanların önceki ve sonraki hallaerine ait resimler buraya koyarmasın bilgimiz olsun.. ben trabzondayım sanırım burda öyle bi teknik uygulayacak teknoloji yoktur.. ama istanbula taşıncam inş orda araştırırım

ben de farklı bir durum var göz altında çukurluk var bunun için bir çözümü olan arkadaş varsa lütfen bana bildirsin teşekkürler..

merhaba ya bu napaj teknği yuz mezoretapisi olarak mı geçiyo internette çok aradım ama arayınca yuz mezoterapisi çıkıyo ikisi aynı şeymı yardımcı olursanız sevinirim

mezoslim aslın da ben yazın gidebilirm adanaya.merkezinizin ismi mezoslimmi?6 seansmı gerekiyor illa?ve hersene tekrarlamak mı gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…