Goygoy time

Bir şey itiraf edeyim mi böyle hayıflanıyorum ama ben haalaaa utanıyorum yok adama öyle şeyler yapamıyorum ben Anca o gelirse. Kötü hissediyorum sanki gizli saklı kalmıs gibi..
Gısss adamı köşede sıkıstırıp ırzına mı gecıyosun ne utanması

Bir şey itiraf edeyim mi böyle hayıflanıyorum ama ben haalaaa utanıyorum yok adama öyle şeyler yapamıyorum ben Anca o gelirse. Kötü hissediyorum sanki gizli saklı kalmıs gibi..

Ay yapma öylee
Bak ben kendimi o konuda cok gelistirdim
Hormonlarim cosmayiversin, direk yataga atiyorum
Yani ne bileyim neden utaniyorsun ki, yemek yerken utaniyor musun
Ayni sey iste, fingir fingir fingirdiyorum kocam da kocam yapiyorum , ne utanacagim yahu , benimki zaten moderen bir bey

Ne bileyim Sürekli kendimi tutuyorum çok istekli gozukme Winnie yapma winnie diye of böyle yapmama rağmen diline düstüm yaramaz diye. Birde kuytuda kösede kıstırsam vay halime.. Utangaclıgımdan çok vuruyor beni
Kız tutuyosun 2oluyo tutmasan neler olacak allah bılır

Aynen he eve girmeme yardimci olmayi gectim girmemi beklemeden gitmislerdi gece vakti. Ustunden 8 sene filan gecmistir ama buradan onlarin agzina sicym tekrar

Bak esim anlatti is yerinde duymus böyle bir grup arkadas iciyor bir gzel, ama evine birakmiyorlar cok sarhos olani, o da metroda raylarin üzerine düsüyor gece, kollarini ve bacaklarini kaybediyor kacmaya calisirken, yasiyor ama böyle yasiyor ya cok etkilendim, gercek bir olay

Yahu utangaç biriyim ben napayım hemen yanaklarım kızarıveriyor zaten o da sağolsun cok vuruyor utangaçlıgımdan Bir sey yapsam hemen bak seeen neler olmuş neler diye yükseliveriyor utancımdan evden koşarak kaçasım geliyor

Ay kadinim neye sasiriyorsun de agzini payini ver
Ben mi cok arsizim bilmiyorum direk agzimla seni söyle yapacagim diyorum, alisti benimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…