Goygoy time

Annem beni bu aralar beni kandirmaya calisiyor cok kolay kendiliginden buyutuyorsun, kendine gel ve en azindan bir tane olsun diyor. Ben de diyorum o işler senin dedigin gibi degilmiş anne bir suru sikayetlenen var.
Ama hem sikayetlenip hem cocuk yapiyor herkes. Ama direnecegiz biz

Yeminle ilki böyle oldu ahahshshsjsjsh

Ahahsjsjeje takvim falan bakmıştım ben tutma ihtimali çok düşük olan bir gündü halbuki. Allahın takdiri işte ajasjjsjs. Yalnız hamilelik haberini verme şeklim müthişti. "la iki çizgi var burada ben sana demiştim Murtaza, ben sana demiştim" ahahsjskdd.

Yahu dhsks ne biliyim yine de çok tatlı bence. Poposunun üstünde kayan monoton çocuktansa kafasının üstünde kayan şahsına münasır çocukları tercih ederim
Çok şey etme şimdiden, onun anacığı afiyetle yemeğini yerken, ben çöp şiş bir yerime girmesin diye çeşitli akrobasi hareketleri yapıyordum bu cüsse ile

Biz koçlar bu bebelileri asla anliyamicaz forever mokoko

Yahu dhsks ne biliyim yine de çok tatlı bence. Poposunun üstünde kayan monoton çocuktansa kafasının üstünde kayan şahsına münasır çocukları tercih ederim

Ay ben gülerim. Daha bugün eşim "ya ikinci çocuğu çok istiyorum ama böyle olur diye de korkuyorum. Sence ikincisi normal olur mu" diyordu ahsjsjs. Öz evladımız evet.

Ay ben gülerim. Daha bugün eşim "ya ikinci çocuğu çok istiyorum ama böyle olur diye de korkuyorum. Sence ikincisi normal olur mu" diyordu ahsjsjs. Öz evladımız evet.
Kadın duduşmanın sözlük anlamını anımsayamadı adam pancar motörü gibi ıkıncı bebe derdınde şuralarda pörsük pırasa falan varsa agzına caksana ıkı tane yea

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…