Goygoy time

Kizlar ya şu cocuklu hayattan bir araba sikayet edip sonra herseye deger diyorsunuz ya 😂😂😂😂 bu nasil oluyor. 5 seneyi bitiridk 6. Seneye gidiyoruz biz cocuk yapamiyoruz korkudan 2. 3. Cocuklar havada uçuşuyor 😂😂😂😂😂

Ne değecek ya ne değecek hiç de değmiyor. Ben anneliği değil çocuğumu seviyorum. Annelik kadar moktan bir şey yok. Yavrımın büllüğüne kurban olurum o ayrı mesele ama annelik moktan.

Kizlar ya şu cocuklu hayattan bir araba sikayet edip sonra herseye deger diyorsunuz ya 😂😂😂😂 bu nasil oluyor. 5 seneyi bitiridk 6. Seneye gidiyoruz biz cocuk yapamiyoruz korkudan 2. 3. Cocuklar havada uçuşuyor 😂😂😂😂😂
Ohaa kızım cocukluyken cok heycanlı oluyo. Mesela en gereklı parcaların cıkması gerektıgını bılerek jet hızında araya ne sıkıstırabılırsen olayı vsr bı kere. Başlı başına ekşın :KK59: :KK48:

Valla biz dağda ya da amazonda yaşadığımız için, bulunduğumuz bölgede herhalde doğum kontrol falan yoktu ya da bana işlemedi.
Hiç planlı olmadı bebelerim, verdiler kucağıma aha senin dediler😂
Akıllı iş mi yahu çocuk...

Ohaa kızım cocukluyken cok heycanlı oluyo. Mesela en gereklı parcaların cıkması gerektıgını bılerek jet hızında araya ne sıkıstırabılırsen olayı vsr bı kere. Başlı başına ekşın :KK59: :KK48:

Aaa parçalar çıkıyor muydu? Kenara ittirip yapınca daha iyi oluyor. Çocuk uyanmadan hemen gerekli boşluğu açmak yeterli oluyor. Oluyordu yani milattan önce öyle yapardık.

An
Gerçekten bebişli hayat bu kadar korkunç mu, galiba ben yapamayacağımo_O
Anladığım dilden konuşmaya başladınız işte🤣🤣
İdrak ve ben bu konuda şanssız mı diyeyim, sınanam mı diyeyim bilemedim öyle çocuklara sahibiz de, yakarış ondan.
Yoksa daha dün gördüm saksı gibi duran çocukları.
Ne dünü, bugün kadın aldı oraya koydu çocuğu, sonra bir buraya koydu, sonra kaydırağa koydu falan.
Benimki de kafa üstü kayıyordu işte falan filan😂🤣

Aaa parçalar çıkıyor muydu? Kenara ittirip yapınca daha iyi oluyor. Çocuk uyanmadan hemen gerekli boşluğu açmak yeterli oluyor. Oluyordu yani milattan önce öyle yapardık.
Iste en gereklı hangısıyse o cıkıyor genelde. Adam memelerimi görmeden 4ay geçirdi:ıslık::uykucu:

An

Anladığım dilden konuşmaya başladınız işte🤣🤣
İdrak ve ben bu konuda şanssız mı diyeyim, sınanam mı diyeyim bilemedim öyle çocuklara sahibiz de, yakarış ondan.
Yoksa daha dün gördüm saksı gibi duran çocukları.
Ne dünü, bugün kadın aldı oraya koydu çocuğu, sonra bir buraya koydu, sonra kaydırağa koydu falan.
Benimki de kafa üstü kayıyordu işte falan filan😂🤣
Yahu dhsks ne biliyim yine de çok tatlı bence. Poposunun üstünde kayan monoton çocuktansa kafasının üstünde kayan şahsına münasır çocukları tercih ederim

X