Gorumcenin oğlunun sünnetine takı ne verdiniz?

ÇEkilen videoda herkesin ne taktığına tek tek bakacak o, hatta özellikle sevgili abisinin ve eşinin ne taktığına sünnet esnasında dikkatle bakacak
Arkadaşlar sünnet bugundu ben pazar yazdım taninirim diye korktm ama tanıyan zaten olaylardan tanırdı. Burda biri bana fikir vermişti 18 ayar altınlar var diye ben eşime gram artı para yerine bı tane 24 ayar gram altın birde 18 ayar 0.5 Gr takalm 200 yerine dedim eşimde gidemem kuyumcuya şimdi dedi bende para çıkartma ozaman orda yastığa para takan olmaz bı bizimki gözükür olmaz dedim. Salonda da gramı verdim eşime eşimde kulağıma eğildi para çıkartmiyayim saçma olcak dedi GRAM TAKMİS OLDUK

Görümceyle 2. Raund ne zaman

Yok çocuklar takmaz. Gorumcem evlenirken eşim bekarmisti ablasına altın kelepçe alıyor. Oda bizim düğününüzde 2 çeyrek takıyor. Birini kendi birini 6 yaşındaki çocuğuna taktiriyor.( Durumu olduğu halde yani bu diyarı kasmayın gorumcemin huyu bu götürdüğünü bekler ama ona getirilene karşılık canı ne isterse onu götürür) bende ona ithafen çocuk taksın dedim ama para hiç karistirmadik sadece gram taktik

Görümceyle 2. Raund ne zaman
Salondan sonra bize gelin dedi. Bende olmaz eve gidicem dedim e bugünü konuşurduk dedi eşimde yorgunum ayaklarım şişti başka zaman gelirz dedi ilk bulusmada çekişme olur yani gelen gidenin dedikodusu döner ama konuyu nerden bağlayıp bizim ne taktigimiza getirir onu bilemem soracagindan eminim çünkü isim yazmadik

İsim yazsaydınız keşke, o zaman kim taktı acaba diye de soramazdı içinde kalırdı belki

İsim yazsaydınız keşke, o zaman kim taktı acaba diye de soramazdı içinde kalırdı belki
Eşim yazmaz malesef ben böyle şeylerin peşinde dusmuyorum karsimdakide düşmesin der ama ablası yine ona değil bana soracak çünkü eşim tersler durumum varken çoğunu yaptım şimdide bu kadar demekki bunun hesabımi sorulur der gorumcemde susar istediği cevabı alamaz. Beni sıkıştırır kesin. Zaten sormazsa buraya büyük şaşkınlıkla yazarım hayret diye

Bunu da hiç anlamam kendi kardeşlerine rahat konuşamayıp geline hesap sormak nedir yani

Alt üstü yaprak otursun sarsın başkasından istenir mı tövbe yarabbim

Ay çok rahatladım parayı ve dolmaları kurtardik .bitek gramdan olduk çok sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…