Görümcemin görgüsüzlüğü..

ohaa!!!! daha neler duycaz ya ben olsam pazardan x çantanın çakmasını alır verirdim

buyuk gorumce hanim sizin evinizin ic islerine karisamaz.. icinden gelirse alirsin ama sirf o dedi diye planinda olmayan ve sizi zorlayacak olan ve bu sekilde istenen bi hediyeyi alma derim.. yap pastani, icinden geleni yap.. hediyeni de onlar yonetmesin yani..

Dogum gününün yengesi tarafından da hatırlanıp kutlandığına dua etsin görümceniz. Öyle ya, burda da okuyoruz çokça, kocalarının ailesinin yüzünü bile görmek istemeyenler var. Tabii aranızda samimi bir bağ kurulmuşsa, yaşınında verdiği cahillikle sizden öyle bir hediye istemiş olabilir ama istemiş olması da sizin illa alacağınız anlamına gelmez, bütçenize göre yine onun hoşuna gidecek bir şey alabilirsiniz.

Döviz kurundan haberi yok galiba 100 euroluk cantaymis. Ben olsam direk söylerdim o kadar param yok diye. Bu isteklerin sonu gelmez.

ısmarlama hediye olmaz yahu. siz ne almak istiyorsanız alın. beğenirse kullanir beğenmezse kullanmaz. kendi bileceği iş. hediyeyi verirkende kusura bakma canım çam sakızı çoban armagani sana layık değildir ama paramız da buna yetti diyiverin. tıkayın agzına.

Sizin abarttığınız yok bu gerçekten baya görgüsüzlük yüzsüzlük ve aşırı pişkinlik böyle bi hediye isteme tarzıhiç görmedim bence çok da aldırış etmeyin birazda kulak ardı edin böyle hediye isteyebiliyosa sizden ilerde de her şeyi yaptırır içinizden gelen bir şey alın sonuçta sizinde eviniz çocuğunuz var kim bilir kendi çocuğunuza o kadar para verip bir şey yaptınız mı kendi çocuğuma öyle şeyler yapmamışım başkasında hem de sipariş üzerine yapamam kimse kusura bakmasın:) abisini bilemem tabi ama sonuçta sizin de ihtiyaçlarınız var ve çanta hayati bi ihtiyaç değil bebeğin ihtiyaçları her zaman daha önemli öncelikli

Keşke en baştan ben hediyemi aldım diyerek konuyu kapatsaydiniz. Bos yere beklenti içine girmemiş olurlardı.

Planınızı değiştirmeyin. Yapacak birşey yok.

Bu arada rulo yapıp verin diyen bir yorum okudum, hiç hoş değil. Onların hareketlerinin yanlışlığı bu tarz yorumlari haklı cikarmaz.

hasbinallahhhh. bi tane biblo çanta al cnm sen param buna yetti de. emrivaki yapan insanlardan nefret ederim. çanta istiyo aramızda para toplayalımda alalımmı diyen yok. çanta beyenmiş alsanaaa

Evet gerçekten çok görgüsüzlük.Tamamen görmemiş oldugunu belli etmiş,Keşke şey deseydiniz.Ben çok daha hoş bir hediye düşünmüştüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…