Görümcemin görgüsüzlüğü..

Ben de 7 yıllık evliyim, eşimin, kardeşlerinin, annesinin doğum günlerini unutmam. Hediyeler alıp mutlu etmeyi de severim. Kayınvalidem her zaman bu yönümü över ama maalesef kendisi benim için uygulamaz, bırakın hediyeyi 7 yıllık evliliğimizde sadece bir kez hatırladı, o da anneler gününe denk geldiği için

Pardon da 16 yadindaki cocuk 100 euro luk cantayi takip koluna nereye gidecek?
Sakin almayin aldirmsyin.tek maasliymissiniz bebek te var.
bu ne terbiyesizce bi istek.
al bi kisisel gelisim kitabi okusun da kendini gelistirsin.
Diger luks ihtiyaclarini da bi zahmet anasi babasi aliversin.
maddi gucunuzun disinda kesinlikle bisey almayin yapmayin.
Hediyeyle aile olunmuyor sadece.

Siz kafanıza göre alın hediye verin gitsin.
Hem bence büyük g. istiyor o çantayı o yüzden suçu küçüğe atıyor.
Yüzüne çarpın alttan alttan.

Kendisi niye almıyor görümcenin sana söylüyor,benim başka bir Planım var,100 euroluk çantayı sen al derdim sizde deseydiniz keşke ben alamam ama sen alabilirsin diye.

Anasindan babasindan istesin ufaklik.
Bosver canim cahilligine ver ve istedigini alma. Pastani al git

Bence gorumcenin istedigi canta seklinde bir yas pasta yaptirsin konu sahibieminim o gorumcecik bu modda olur

bence kucuk gorumcenizin yaptigi gorgusuzluk ama hadi kucuk o deyip duymazliktan gelelim de buyuk gorumcenize ne demeli.
yerinizde olsam alabilecegim bir butcede bile olsa inadina almaz, ve bunu bana ileten kisiyede hediyenin siparisimi olurmus deyip kizdigimi belli ederdim...

Abla alsin madem cok merakliysa... Sizde keske aaaa tüh aldim bile ben hediyesini artik seneye bakariz deseydiniz... Bosverin yaaa, gönlünüzden ne kopuyorsa onu alin, hediye istenilirmi hic...

16 yaşında kıza 100 euroluk çanta mı? Benimde çanta merakım var ama çalışıp kendi paramla alıyorum. Çok ayıp ya, görgüsüzlükten öte bir şey bu.

Kesinlikle katiliyorum, 100 euroluk cantdan hediye olmaz. Ya anan baban alir, ya da calisir kendin koluna takarsin, milletten sen de bunu bana al diye isteyemezsin. Ailesi cok merakliysa kendileri alsinlar kizlarina, tek maas giren evden boyle bir hediye istemek cidden garip.

bi defa alırsanZ sonu gelmezzz .. bunu aldınZ diyelim gene ister gene ister o isteklerini almayınca kötü siz olrsunuz o 100 euroluk çantada iyiliğe geçmezzz... böyleler NANKÖR olur .. SAKIN!!

Benin gorumcem yok kayinbiraderim yok ohhh demeliyim sanirin siz 100euroyu rulo yapip verin isteyen istegi yere soksun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…