Görümcemin görgüsüzlüğü..

aynen canim ismimiz gelin esim benle halledin x'i karistirmayin dedigi halde yinede bana geliyorlar düsün artik

aynen canim ismimiz gelin esim benle halledin x'i karistirmayin dedigi halde yinede bana geliyorlar düsün artik

tiksinç bi durum ya ne deyim. tek olsa tamam bide 2 görümce. Allah sabır versin birleşip size savunma almasnlar yok yere başka bi olayda bile olur yani. yaparlar yaparlar o potansiyel var gibi geldi bana.. mesafenizi koruyun

bende onu düşündüm. hediye alınmayınca size diş bilemiş. biraz şımartmışlar sanırım ufaklığı

hic Yok nerdeeeee alamamki esim tek cslisiyor bebegimiz var almam asla alamam[/QUOT
hic Yok nerdeeeee alamamki esim tek cslisiyor bebegimiz var almam asla alamam

Peki esinin ailesi ne kadar zengin ?
Yani gorumcen nerden o havayi aoliyo da senden bunu isteyebiliyo?
Yani cok cok zengin olurlar, sizin de durumunuz cok iyi olur, hadi cocuuguna veirsin anlarsin da ,

Ayrani yok icmeye ( size 20tl lik hediye aldiklarina gore ) 100 eu luk canta senin neyine

görümcem olmasın diye dua edicem ama 2 kaynım olabilir bu daha mı fena bilemedim

İstenmesi saçma geldi evet. Araya sizi sokuşturmaları daha da saçma.

Ama abi olarak doğum gğnünde kardeşine hediye almaktan ziyade cebine 100euro sıkıştırmasında bi sakınca görmüyorum ben. geliriniz 1000euro civarıysa zorlar tabi. 50 euro versin o zaman. 50 de babasından alsın gitsin çantasını alsın.

Kötü yenge olmayın. Bu muhabbete girdikleri zaman yorum dahi yapmayın. Eşim bilir benim elime para geçmiyor diyin

Paranın nasıl kazanıldığını bilmeyen insanların bir şey talep etmelerine de ifrit oluyorum. Ne büyük yüzsüzlük?

şımarıklıktan başka bişey değil bencede görgüsüzlükte cabası.eşiniz gereken cevabı vermiş zaten.pastayıda yapmayın bencede hediyenizi alın götürün.

Bu konuda size hak vermistim ama diger konuyla karsilastirinca vallah bi üyenin kiskanclik yorumunu hicte haksiz bulamiyorum... Haaa güzel diye degil ama sanki yasantisini, simartilmasini kiskaniyor gibisiniz... Diger konuda büyük görümceyle iyi anlastiginizi yazmistiniz ama burda onuda kötü gösteriyorsunuz... Evet hediye istenilmez, icinizden ne gecerse onu yaparsiniz, anneyle büyük görümcenin israr etmeside yanlis ama bana öyle geliyor ki siz hep kendi acinizdan anlatiyorsunuz... Görümcenin rahatligina takmissiniz, ki daha 16 yasinda, ailesi böyle yetistirdiyse kizin pek bi sucu yok, esinizde arkanizdaymis, olayi bukadar dallanip budaklandirmakta sacma bence... Siz yine istediginizi alin ama kücük görümcenin size olan tavrida yine sizin ona yaklasiminizla alakali bence...

Abisi bekar olsaydı hadi diyelim istesin ama artık evli bu bencillik olmuş neyseki eşiniz size hak veriyor..Valla şimdiki ergenler çok fena yahuuu biz o zamanlar marka bilmezdik peluş ayı alsalar bile sevinirdik...Harbi yüzsüzlük olmuş

Ana 16 yaşındaki kıza bak sen 100 euroluk çanta istiyor.Ben de internette begendim bitane 40 euroluk ama almadımEuro bu aralar cok yükseldi 2.5 tl ye falan geliyor.İnsin belkim alırım.Sizin yerinizde olsam pasta da yapmam hediye de almam ama madem hediye hazır onu verin yeterli.

konuya burdan devam edelım....

ne düşünüyorsun konu sahıbecımızz.. mesafeyı koycanmı kucukle

küçük görümcenin agzına çak bi tane
öbür konuyu okudum kapanmış oldugu için buraya yazdım

kapanan konu için yazıyorum. bakmak zorunda değil diyen arkadaşlara şaşırdım. hiç mi kardeş, hala teyze yenge yok aranızda? çocuğunuz yok mu? 16 yaş küçük mü? 100 euroluk çanta takma kadınsılığındaki 16 yaşındaki kız küçük müçük değil valla!
6 yaşındaydım kardeşimi uyuturdum. ablamın hiç işi olmasa bile çocuklarını yedirdim uyuttum altlarını değiştirdim parka götürdüm seve seve yaptım bunları. kendi çocuğumun herşeyinden ben sorumluyum amenna ama ailelerimiz yardım etmeyecekse samimiyet sevgi yok demektir. sevmek sadece kucaklayıp hoplatmak değil yeri geldi mi göz kulak da olacaksın çocuğa, annenin yükünü de paylaşacaksın. kolay değil herşeyi merak eden koşuşturup duran çocuğun peşi sıra dönmek!

Bakmak zorunda değil, kimse ablasına, teyzesine, amcasına dıdısına güvenerek çocuk yapmasın. İçinden geliyorsa bakar gelmiyorsa bakmaz, bakarsa Allah razı olsun dersin bakmıyorsa bir şey diyemezsin. Kimse mecbur değil! Ne demek mecbur, hiçte mecbur değil. Ona mı güvenmiş çocuk yaparken?
Ne alaka 100 euroluk çok takma kadınsılığı?
Her 100 eurouluk çanta kadınsı çanta mı oluyor? Bugün nike, adidas, head rebel gibi çantalarında var 200 liralık olanı, 200 liralık spor ayakkabıda var. Özenmiş demek ki istemiş. O yaşlarda böyle özentiler içine girmeyen çocuk çok var. Almazsın çanta falan olur biter.

birşey derim de neyse
babası kim bunun ali ağaolu mu ?
şımarık
onu geçtim anası kardeşi de aynı daha da rezil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…