Görümcemin görgüsüzlüğü..

sanirim sizde bir yerde hediye almaya alistirmissinizki devamli bekliyorlar ve gun gectikce isteklerin boyutuda artiyor.
bende her gidisimde mutlaka kendi kuzenlerimden ayirtetmeden esimin yegenlerinede guzel bir tsort, atki bere bileklik biseyler alir gotururdum. ki esim hayatinda hediye goturmus insan degildir evlenmeden once.
zaar bundan yuz bularak kv buraya geldiginde butun torunlarina 50 ser dolar ve daha yuksek tutarli cantalar aldirdi.
senin esin mantikliymiski biz o parayi kac gunde kazaniyoruz biliyomusun demiste almamis. bizimki hic bisey demedi hepsini aldi en az 1500 dolar masraf yaptirip dondu.
esimden destek goremeyince bende hicbisey diyemedim.
sonrasinda bide arayip tesekkur eden olsaydi yine bisey demezdim ama ne tesekkur ne bisey. giden bizim bir aylik maasa oldu.
zaten cvbi vermissiniz hic daha muhatap olmayin bu konuda, kapatin konuyu istedikleriyle kalsinlar.

benim kv de görümceme ev hediyesi olarak çamaşır makinesi almamızı emretmişti.....ama ne aldık koca bir hiç

Yorumun icin tsk canim ama zaten bu konuyu bir kac ay önce acmistim :)))

çekiniyormuymuşmuş?? çok çekingenmiş gerçekten

Ayyy eşinizin tavrı çok hoşuma gitti. Bıkmıştık sürekli ailesinin nazına oynayan erkeklerin konularını okumaktan. Allah huzurunuzu kaçırmasın arkadaşım. Sende takma. Akıl var mantık var. 16 yaşındaki kıza 100 euroluk çanta nedir yahu? Çift maaş çalışan bile almıyor. Yazık değil mi? Görgüsüzlüklerine de şaştım kaldım. Eski bir konu bu ama doğum gününde neler oldu ki??

Olur mu canim oyle sey, komple beyaz esyayi sen almaliydin. Gorumcen neticede
o plan ı yapmış birimiz çamaşır diğerimiz bulaşık makinası alaakmışız(elti ile).....aynen böyle dedi...onların elinde avcunda yokmuş.....(kocası iş beğenmez...benimki 17 yaşından beri çalışıp bize bakıyor)ve bunu söylediğinde 6 yaşındaki kızım büyük bir beyin tümörü ameliyat geçirmiş...biz maddi manevi çökmüş durumdayız.....
sonra bazı topiclerde büyüğe saygılı olunacakmış....ne de olsa anne imiş....kimse kusura bakmasın o zaman anne gibi davransın.....
yine sinir tavan yaptı bende

O durumdayken senden nasil hediye bekleyebilir anlamiyorum. Olayin maddi boyutunu gectim. O durumda kim kime hediye almayi dusunebilir ya...

Ben de bile sinir tavan yapti.

Bu arada cok gecmis olsun canim. Kizin nasil simdi? Mutlu saglikli guzel bir hayati olsun insallah.

nerde öyle kocaaa

O durumdayken senden nasil hediye bekleyebilir anlamiyorum. Olayin maddi boyutunu gectim. O durumda kim kime hediye almayi dusunebilir ya...

Ben de bile sinir tavan yapti.
bu anlattığım var ya inanın en basiti.... eve dönüyoruz daha allah korusun çocuk kanser mi değil mi bilmiyoruz sonuç gelmedi patolojiden... yol parası falan 200 tl harcamışlar kayınbaba boştan yere gitti 200 tl diyo... falan filan yani kk ya anlatsam yılın tapic i olur yemin ederim....

Hay eşinin ağzına sağlık nasıl takdir ettim nasıll ohhh iyi olmuş.Parayı sokaktan topluyorsunuz sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…