Görümcemin arabada nisanlimin yanina oturmasi normal mi?

Yorumlara bakınca aklıma bişey geldi.otobusteyiz. sürekli yolcular biniyor hepsi de öğrenci nerdeyse. Doldu baya bi. Şoför arkaya ilerleyin diyor diyor arkaya giden yok.Önde yığılma oluyor. Şoför yine arkaya ilerleyin diyor ilerleyen yok. En sonunda şoför iyice sinirlendi " niye ilerlemiyorsunuz otobüsün arkası sanki farklı bir yere gidiyor" diye bağırdı

Ön koltuk alttan ısıtmalıysa eğer ondan herkes kendi popişinin derdine düşmüştür.

Görümcen kötü niyetle, seni kızdırmak için sürekli öne oturmuyorsa dert etmeyin bence. Tamam siz evli ya da nişanlı olabilirsiniz ama o da eşinizin kardeşi, kan bağı var ortada.

Şimdi bunu dert ederseniz, hayatınız zindan olur.

Gereksiz takılmıssın benım abım var bende arabada öne otursam oturmam da bı kotuluk dusunmem ya yengem arkada kaldı oh falan aynı sekılde benımde gorumcem var oda bır ıkı uc kere otursa art nıyet aramam ama sureklı yapsa ben hemen one otururum

Size katılıyorum.

Sorun ön koltuk degil Ya Sorun onun Bana saygi vermemesi esimin yaninda Benim oturmam lazim sonucta nisanliyiz ön arka farketmez

Size katılıyorum.
Pardon ama Benim görumcemde evlendi sözlüyken bile sözlüsünün yanina oturur görumcesini arkaya atardi hani öyle dedigin seyle alakasi Yok Ben ön koltuk meselesini tam kastetmedim arkadada olsa nisanlanacqgimiz gundu sonucta gelin damat yan Sana oturur

Offf. Nedir bu önde oturma merakı?

Ne var bu ön koltukta?

Eziklik duygusu mu yaşıyorsunuz arkada oturunca?

Cevap bekliyorum bu sorulara.

Görümce normal
Senin için aynı şeyi söyleyemiyeceğim

Keşke hayattaki tek dert bu olsa :)

Takılma bosver canım.

ayrıca burda nisanlinin müdahale etmesi gerek sakayla da olsa geç arkaya desin ne var yani.

Yav önde oturan arkada oturandan farklı yere mi gidiyor.. biz kayınvalide ile bir yere gideceksek, onu evinden alıyoruz ve ben direk arkaya geçiyorum ben de mi gariplik var

bence sanslisiniz baksaniza gorumceniz hakkinda baska takacak bir sorununuz olmamis demekki.nisanliyken on koltuga oturmus ne buyuk ayip!!küsün küsün kirilin hatta esinizle kavga edin niye ogun o oturduda ben oturmadim diye.bu zamanda bir erkegin kardesi olmakta zor yahu ne yapsan kabahat..

görümcem nisanliyken esimin yanina öne gecer otururdu ondan dolayi kendisine kizginim siz olsaniz kizgin olur muydunuz?
Görümcemden evvel ben kurulurdum öne ona fırsat kalmazdı
:))
Bu yapı meselesi
Bnm kardesim nisanlı iken de
Nişanlısı yanına otururdu ben arkaya binerdim
O varken ben zaten öde oturmak istemem
Herkesin yanına eşi yakısır diye düşünüyorum

komiksiniz gercekten. Ön koltuga buyukler varken oturmak saygısızlık olurmuş, yok onun yası kucukse oturmaması dogalmış. Ön koltuk altı üstü, rütbeye göre mi oturuyonuz Esım kullanıyorsa bende öne binerım cunku esımın yanında otururum. Yok benden buyukler varmıs, saygıızlıkmış neymış, dıye kasılmam, arka tarafta ne var saygısızlık olcak. Sızde taaa nısanlıyken olan konuyu takmayıverın yani.

Yav önde oturan arkada oturandan farklı yere mi gidiyor.. biz kayınvalide ile bir yere gideceksek, onu evinden alıyoruz ve ben direk arkaya geçiyorum ben de mi gariplik var

Önde oturanla arkada oturan aynı yere gıdıyorsa nıye inip yer degıstırıyonuz kv arkada olunca aynı yere gıtmıyor mu Ön koltuga önem vermem dıyıp buyukler gelince inerım ederım dıyenler bence ön koltuga bayaa anlam yüklüyır.

Öne oturma meselesi bana hep tuhaf gelmiştir, ben de kız arkadaşını bile öne oturturum kardeşimin, sonuçta onun eşi olacak kişi kısmetse, tabi ki hayat arkadaşları Yanyana olacak ne isim var önde. Yaşlılar sadece öne oturmalı o da saygıdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…