Görümcemin arabada nisanlimin yanina oturmasi normal mi?

Kim ne yazarsa yazsın bence öncelik sizindir veciz istediğinizde buyur edersiniz. ..sizden büyükse bir nebze ama yine de siz Nişanlınizin yanına oturmalisiniz. ..bence olmasi gereken çiftlerin tavrı ve duruşu. ..

Pardon ama Benim görumcemde evlendi sözlüyken bile sözlüsünün yanina oturur görumcesini arkaya atardi hani öyle dedigin seyle alakasi Yok Ben ön koltuk meselesini tam kastetmedim arkadada olsa nisanlanacqgimiz gundu sonucta gelin damat yan Sana oturur
Siz neye katildigimi anlamamissiniz ki tekrar okuyun :)aksine aslinda sizi destekliyor fikrim.

Biz hangimiz denk gelirse öyle oturuyoruz. Bazem arkada kikirdesip abur cubur yemek aldiklarimiza bakmak icin birlikte arkaya oturuyoruz :KK70:
Bazen beni önce aliyor nişanlım ben öne oturuyorum. Bazen görümcemi önce aliyor o biniyor. Ikimiz ayni anda bineceksekte sen gec muhabbeti yaptigimiz oluyor ama o kiskanclik olup olmasin diye degil.
Ben önde otuyorsam kalkıp sen gec demem yada o önde oturuyorsa bana kalkip ön tarafi verecek degil yani. Cocuk gibi ön koltuk mu kapalim? Ortam ayni muhabbet ayni gidiyoruz ayni yere.

Anormal düşünmüyorsun.Görümcen hata etmiş.Hatta senin oturman için teşvik etmesi lazım.Buna olgunluk denir.O kadında yok demek ki.Aileye yeni katılan sana sıcak davranması gerekir.Ondan önce davranıp oturabilirsin.Yapamıyorsan üzme kendini.Amacı kendini önemli hissettirmek değil mi? Sen de önemli biri olmadığı mesajını başka yöntemlerle verirsin.Mesafeli davranır, hiç bir şey danışmassın.Yani konuşursun ama bir kaç kelam kafidir bu tiplere.
Tam da Beni anlatiosun Saol Burda sacma konusanlar olmus ama onlar Benim ön koltugu kastetmedigimi anlamadilar heralde mesele saygi ön arka Bence Biz yeni tanisipruz onun da buna biraz saygisi olmasi gerek öyle patavatsiz hareketlere gerek Yok

Anladım ben seni yaa ben de olsam gıcık olurum çünkü eşinin yeni ailesi senınle olacak söz sahibi sensin, ben sevgiliyken bile yanından ayrılmam kimse öne oturamaz aptalllar

Görümcelerde bu tür davranışlar gördüğümde, "burası benim, benim saksafonum öter." şeklinde öfkeyle yeri eşeleyen ayılar geliyor aklıma. Evet normal, görümceler yapar bu tür şeyler.

Bizim toplumumuzda on koltik çok önemli oraya oturunca rütbe atlamis oluyorsun şaka bi yana herkez eşini yanında oturmak ister özelikle nişanlısı döneminde hersey toz pembe ben abimin sevgilisiyle biyerler giderken bile arkada oturuyorum ufak seyler mide bulandira biluyi bende olsaydım nişanlıminyanında oturmak isterdim empati yapmak gerekiyo biraz

Yaa hain gorumce öldür onu öldür öldür :bicak::KK53:pardon iyimisiniz bacim ne var bunda yaaa şuraya bak olanın ailesi yapsa bu takıklı gi kıyamet kopar yok ailesi söyle yok böyle bacisi ayol bacisi

oturamaz ama oturuyolar o kdr sinir oluyorumki heleki anası ben 9 aylık hamileyken bile öne oturdu hep
bilerek yapıyolar sen yerini bil diye amaaaaaaan anca arabanın önüne otururlar zaten

Empati yapsınlar hep biz yapmiyakda kim yaparsa yapsın yeterki biz haklı çıkak ne rütbe ama madalyada takıyorlar mi?:KK70:

X