Görümcemin arabada nisanlimin yanina oturmasi normal mi?

Önde oturanla arkada oturan aynı yere gıdıyorsa nıye inip yer degıstırıyonuz :KK70: kv arkada olunca aynı yere gıtmıyor mu :KK70: Ön koltuga önem vermem dıyıp buyukler gelince inerım ederım dıyenler bence ön koltuga bayaa anlam yüklüyır.

Yaşlı ve kilolu.. Baya anlamlı ön koltuk benim için gerçekten arkada oturunca sinek gibi hissediyorum :)

Abim yok ama nişanlısı farklı, eşi farklı olurdu gözümde. Dolayısı ile evet, nişanlıyken ben öne geçip oturabilirdim zira nişanlı da kim oluyor? Bi yüzüğü çıkarmaya bakar yani, nişan atmak çok mu zor? Nişan nedir arkadaş? Sen önce bi evlen, aileye gir bakalım. Evlenmeden sen kim oluyorsun da abimle benim arama giriyorsun, haddinmiş gibi utanmadan beni kıskanıyorsun? Sen 2 günlük insansın, bugün varsın belki yarın olmayacaksın? Ama evlendikten sonra işler değişir. Sana olan saygım artar. Siz TC devletine göre artık evlisiniz ve bir aile kurdunuz, yuva kurdunuz. O zaman başımın üzerinde yerin var ama henüz nişanlıyken sınırını aşmak istersen tepetaklak olursun benden söylemesi.

Bütün "nişanlı" yenge adaylarına ithafern :KK70:

Anormal düşünmüyorsun.Görümcen hata etmiş.Hatta senin oturman için teşvik etmesi lazım.Buna olgunluk denir.O kadında yok demek ki.Aileye yeni katılan sana sıcak davranması gerekir.Ondan önce davranıp oturabilirsin.Yapamıyorsan üzme kendini.Amacı kendini önemli hissettirmek değil mi? Sen de önemli biri olmadığı mesajını başka yöntemlerle verirsin.Mesafeli davranır, hiç bir şey danışmassın.Yani konuşursun ama bir kaç kelam kafidir bu tiplere.

Niye kızilir ki ya böyle bir seye. bizim ulkeden baska bir yerde var mi acaba bu bayanlarin ön koltuk muhabbeti. ön koltuk kimsenin tapulu mali degil ki. Tesadüfen kim oturursa yani. Bide bunu saygı meselesi haline getirenler yok mu. Once kp sonra kv sonra gelin en son görümcelerin hakki gibi. hak da neyse artik :)

Ahh ahh başka derdiniz yok galiba kafanızı buna takmissiniz. Ben de görümceyim abimin nisanlisina bir kere teklif ettim oda abla sen otur dedi utandi galiba . Kendi görumcem de oturabilir ki ben zaten hiç sevmem ön koltuğu senden yaş olarak büyük ise belki düşünememistir

Sorun ön koltuk degil Ya Sorun onun Bana saygi vermemesi esimin yaninda Benim oturmam lazim sonucta nisanliyiz ön arka farketmez

Benden kucuk Sorun ön koltuk degil Sorun onun pat die hep nisanlimin yanina oturmasi Evde disarda arabada bildigin terbiyesiz

Valla alt tarafı bi koltuk yahu. Saygiyla terbiyeyle ne alaka ki? Bacak bacak ustune atmak saygısızlık, büyüğün önünde sigara içmek saygisizlik, ön koltukta rutbe siralamasina gore oturmamak saygisizlik.. herkes kafasina gore bir şey uretmis iste

Herkes dertli arabanın ön koltuğundan, da araba üreticilerine yollanmak üzere imza kampanyası başlatalım ön koltuğu çift kişilik yapsınlar gelin görümce gelin kayınvalide modelleri üretilsin :KK43:

Bu sefer de cam kenari ya da şoför yanı yarisi baslar :deli:

Bu sefer de cam kenari ya da şoför yanı yarisi baslar :deli:

Benim annem kilolu ve bazı rahatsızlıkları var, bize kalmaya geldiğinde veya biz ona gittiğimizde direkt ön koltuğa oturur, bana ön koltuk kapışması garip geliyor.
Kayınpederim desen keza öyle, ben kendim ön koltuğa oturmasını rica ederim kayınpederden.

Böyle ufak tefek şeyleri sorun edip huzursuz olmaya değmez, kardeştir sonuçta önde otursun, görümce küçükmüşte heves ediyordur.

X