Görümcemin arabada nisanlimin yanina oturmasi normal mi?

Eğer ciddi şekilde soruyorsan evet gayet normal bende seviyorum ön tarafta oturmayı arkada daral geliyor.

Söylesene görümcen neden kardeşinin yanına oturmamalı?
Ön koltukta oturana madalya mı takılıyor?
Belki ön koltuğun hikmetinden değildir. Bütün olay nişanlını görümcenden kıskanıyor olman mı?
Anlatsana kafan nasıl çalışıyor?

Neden saçma bir şikayet olsun anlamadım. Gayet mantıklı, görünen o ki nişanlıyken yapılan bu hareketlerden dolayı şimdi ısınamıyor kadına. E her şeyin de bir bedeli olacak. Kayıtsız şartsız görümcesine aşık sanki herkes.

Konu sahibine gelince, çoğu kişi bilmez, arabada şeref koltuğu sağ arkadır. Ama toplumda buna göre yaşanmadığı ortada. Görümcenize de her insana olması gerektiği gibi mesafeli olun.

Hem görümce hem gelin olarak yeri gelir önde giderim yeri gelir arkada. Hamileyken Yengem beni öne abimin yanına oturttururdu rahat olayım diye doğurdum sonra arka koltuğa geçtim :KK53:. Çocuklarım küçük olduğu için ben arkada giderim görümcem abisinin yanına oturur.
Bu kadar ufak olaylara takılıp hayatı kendinize zindan etmeyin. Önyargılı olacak bir durum yok sonuçta o da onun kardeşi, evlenince kardeşlerimizden vazgeçmiyoruz.

ayyy keşke benim de görümcemle ilgili tek derdim öne oturması olsaydı :)) canım valla bizde de kim olursa olsun arkaya oturan hep ben oluyorum. hatta onlar yol boyunca konuşurdu ben duymadığım için mecbur telefonla oynardım

Ben evliyim, eşimin ailesinin yanına gidince öne oturmam. Abisi oturur, yaşlı komşuları oturur, amcası oturur. Kim oturursa otursun. Fakaaaat, nişanlıyken biraz düşünmek de gerekir. nişanlılık evresi kaynaşma zamanıdır. Kızkardeş yerine siz nişanlınınızın yanında olsanız daha iyi olurmuş. Yani bunlar önemsiz ama nazik, gönül alan jestlerdir. Olmasa kimse ölmez ama olsa gönül kazanılmış olur. eşinizin ablası ailedeki yerini belirtmek istemiş kadınca bir dürtüyle:)) ufak kurnazlıklar bunlar.
Bizim arabamız yoktu hiç küçükken. Annemi hatırlıyorum; amcamın eşi önde oturarak gelirdi bayram ziyaretlerine, annem çatlardı şuna bak öne kurulmuş yine diyerek:) bu kadınların hürremliği ne olacak bilmiyorum.

Son düzenleme:
canım otursun evlenince zaten sen hep önce olacaksın..o bir daha ne zaman imkan olacak..kardeş kardeşe nifak sokmayın plase..onlar candır..

Gorumcenin yaşı senden büyükse olabilir aslında ama anlayışlı da davranabilirdi sizi beraber oturtmayi ya düşünememiş ya da bilerek yapmış.

görümcem nisanliyken esimin yanina öne gecer otururdu ondan dolayi kendisine kizginim siz olsaniz kizgin olur muydunuz?

şuan da evliysen geçmişteki bu önemsiz şeyin kinini neden hala tutuyorsun, gerçekten önemli bir sorun olsa napıcaksın, hayır kızgın olmazdım:KK53:

biz evliyiz ve ben saygiszlk olmasn diye eger gorumcem bincekse arkaya gecerm kendm ama bazende onde olurm bu bi problem degil buyutmeyn lutfen

Hayir canim kiz hakli be demek orda nisanli dururken gorumce onde gidiyo benim gorumcede aynisini yapiyodu evlenmeden ses cikarmiyodm evlendik baktm ayni tavirlar hic onla muhattap olmadim baktim oturmus yine one esime onu bosalt dedim herkes yerini bilsin bide benden yasca kucuk annesi babasi bindigi zaman zaten ben saygidan direkt arkaya geciyorum ama gorumcede bana karsi yerini bilsin

X