Görmeyince yok olan flörtöz erkekten nasıl korunurum

Offff nasıl düştüm ben bu tufaya ya, nasıl kapılıverdim. Boşluğuma geldi işte, herkesle aram sorunluyken bunun ilgilenmesi ilaç gibi geldi başta ama böyle olacağını bilemezdim.
olabilir insansınız sonuçta.
flörtöz birinden nasıl uzak durursunuz , taktik yöntemleri vardır youtube da. bakın ve uygulayın

Arkadaşınızla flört ederken nişanlandığı kız hayatında mıymış yani?
Of çok acı.

Ne zamandan beri bu şekildesiniz?
Yaklaşık 4 aydır.

Öyle erkeklerden rabbim korusun valla öyle diyeyim.
Amin……

erkekler karşısında bu kadar zayıf olmayın
o gizemliyse siz daha gizemli olun
o egoluysa siz iki katı egolu olun
o takmıyosa siz hiç takmayın
geleceği varsa yüzde yüz gelecektir
Valla bence bunları yaptım ya. O her zaman bana adım atan, ilgi gösteren oldu ben hep ağırdan aldım kendimi. Bu hafta mesela daha da geri çektim kendimi artık çok sinirlendiğim için yüz vermemeye çalıştım, özellikle benim adımı söylemedikçe muhatap bile olmadım. O da çok fazla konuşamadı benim soğuk halimi görünce. Herhalde ne oldu neden böylesin vs der sorar sandım Ama sonuç yok yine….

Çok olmamış. Bence yavaştan mesafe koymaya başla hiç ciddi düşünen erkek tavırları değil bunlar..
Mesafeyi koyuyorum da çok canım acıyor ya.
O kadar kötü bir zamana denk geldi ki. Etrafımda kimse yok neredeyse. Bu yalnızlık hissi olmasa umrumda olmazdı bi ilgileniyor bi ilgilenmiyorsa direk kapıyı gösterirdim de işte umut edesim vardı. Ama bıçak gibi kesicem bu hafta kararlıyım.

Ya bilmiyorum diğer kızlarla konuşmalarına da denk geldim baya mesafeliydi onlara karşı. Acaba ben oradaydım diye mi bilmiyorum. Benle konuştuğu gibi konuşmuyordu. Ama belki başka yerlerde daha iyi konuştukları da vardır bilemem tabi.

Size ilgisi olsa sosyal medyadan yazardı. Hikayenize bile merak edip bakmamış. Ciddiye alınacak birisi değil belli ki.
Pek kullanmıyorum diyordu ama en azından benim kullandığımı bildiği için merak edip bakardı di mi…
Her şeye bir kulp buluyorum da buna bulamıyorum işte bu gerçek yüzüme çok sert çarpıyor.
Net bir şekilde iletişimi tamamen kesmem lazım. Belki de ruh hastasıdır.

Sevgiliniz varmis gibi davransaniz. Surekli elinizde telefonla falan kaybetmekten korkarsa adim atar belki.
Soguk davraninca o da kendini cekiyorsa ilgilenmiyor siiznle işteyken kendini oyaliyor

Burcu terazi mi

Sevgiliniz varmis gibi davransaniz. Surekli elinizde telefonla falan kaybetmekten korkarsa adim atar belki.
Soguk davraninca o da kendini cekiyorsa ilgilenmiyor siiznle işteyken kendini oyaliyor

Burcu terazi mi
Bunu da denedim. Biraz homurdanıyor yerinde rahat edemiyor falan ama gerisi yok. İki dk sonra yine normal laf atmalar falan.

Yok Terazi değil, boğa. internette baktığıma göre boğaların harekete geçmesi de baya zaman alıyormuş. Ama haftasonu sosyal medya hikayelerime de bakmayacak kadar değildir herhalde… insan merak eder.

Madem etrafında kimse yok bıçak gibi kesme arkadaş kalmaya çalış kanka falan de en azından diğer çalışanlar flörtleşmediğinizi bilsin ki başka kısmetlerin olursa taş koymasınlar.

eğer sen de ilerletmek istiyorsan neden karşılık vermiyorsun?
yani madem adamdan hoşlanıyorsan sana da flörtöz davranıyor sen de rahat davran ona karşı o zaman zaten ak kara belli olur.
böyle net birşey bilmeden kendini çekersen belki olacak olan bir ilişkiden sırf belirsizlik yüzünden vazgeçmiş olacaksın.
ha baktın sen de adım atınca iyice kendini çekti ki eğer ilgisi yoksa mecbur çekecek. o zaman sen de kafandaki soru işaretlerini yok edersin

Madem etrafında kimse yok bıçak gibi kesme arkadaş kalmaya çalış kanka falan de en azından diğer çalışanlar flörtleşmediğinizi bilsin ki başka kısmetlerin olursa taş koymasınlar.
Evet mantıklı. Böyle yapayım. Teşekkür ederim.

Ben başta serttim, sonra karşılık vermeye başladım hatta arada mesaj attığım da oldu iş bahanesiyle ama lafı uzatmıyordu pek. Sonra sosyal medya hesabını da ben istedim. Biraz adım atarsam cesaretlenir sandım ama hiçbir şey değişmeyince daha da sinirlendim. Şimdi yeniden sert ve soğuk olmaya başladım. Bu hafta hiç yüz vermedim neredeyse. Haftasonu olunca belki bi kıpırtı olur merak eder sandım yine olmadı. Böyle olunca da iyice sinirlendim buraya konu açtım.
Ama artık kanka muhabbetine vurmaya karar verdim. Tamamen iletişimi kesmem zor olur, hem tanımak da istiyorum bir yandan zaten. Daha doğru düzgün tanışmadan flört etmeye başlayınca nolduğumu şaşırmıştım. Belki de hiç sevip aşık olacağım bir karakter bile değildir.

Anlattiklariniza bakılırsa ya sizden hoşlanmıyor ya da kadınlarla ilgilenmiyor Aklıma başka seçenek gelmedi.Adamin dengesiz olduğunu anladınız ama bu adamla halen görüşmeye devam ediyorsunuz.İlgili davrandığında karşılık veriyorsunuz,uzak durduğunda neden böyle davrandı diyorsunuz.Ne istediğini bilmeyen,ilgisini sadece mesai saatlerinde hissettiren boyle bir adamı hayatınızda gerçekten istiyor musunuz?Cevabiniz evet ise adamın ilişkiden beklentisi bu demek ki.Böyle kabul edeceksiniz.Gün içinde flört edip,akşam olunca iki yabancı gibi davranacaksınız.Ya da ne istediğini bilen,sınırlarını koruyan,standartları olan bir kadın gibi davranacaksiniz.Önce kendi sınırlarınızı belirleyin ve o sınırlara önce siz uyun.Bunu başaramayan,karşısındaki adama hissettiremeyen bir kadına kim nasıl güvensin?Yani sorun adamda değil,sizin ne istediğinizde,kendinize nasıl bir ilişkiyi layık gördüğünüzde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…