Görmeyince yok olan flörtöz erkekten nasıl korunurum

miniminimarg

Bir umut lazım şimdi bana
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2013
435
403
Aynı yerde çalıştığımız ve alenen benle flört eden biri var. Öyle ki diğer kişiler aramızda bişey var sanıyor. Ama işyeri dışında hiçbir şekilde iletişim yok, tek bir kelime yazma dahi yok.
Ben işyerinde böyle şeylerden kaçındığım için (kötü bir tecrübem var da) ilk başta baya soğuk davranıyordum hiç yüz vermiyordum ama daha fazla dayanamadım ilgisine. Ben de güleryüzle davranmaya ve ilgi göstermeye başladım maalesef. Ve hoşlanmaya da başladım Ne olacaksa olsun diyerek. Ama beyfendi hala aynı. Telefon numaramı da aldı ama hiçbir şey yazmadı aramadı vs. Sosyal medyada ekliyiz ama hikayeme bile bakmıyor.
İşyerindeki ilgisi hiç azalmadı, aynı. Birine bir şey anlatırken bile bana bakıyor, hep gözü bende, iş yaparken bazen beni izlediğini fark ediyorum, gözgöze geliyoruz kaçırıyor gözünü. bişey olunca bana soruyor haber veriyor falan… Terslemek istiyorum ama tersleyecek sebep de bulamıyorum. Kaldı ki biraz sert konuşsam bile özür diliyor falan bi şekilde gönlümü alıyor. Ne yapacağımı şaşırdım artık. Derdi ne bunun? Ve ben ne yapmalıyım kendimi korumak için? Çünkü neler olduğunu ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışmaktan kendi hayatımı unutmaya başladım kendimi ihmal eder oldum artık. Yazıp ya da arayıp konuşup açık açık derdin ne diye sorasım geliyor ama bir şey varsa bile yan çizip sen yanlış anladın diyip beni heveslenmiş duruma da düşürebilir.

Ya hayatında biri var (hiç öyle de görünmüyor ama) ya da ilişkiye uygun biri değil / ilişki istemiyor ve ne yapacağını o da şaşırdı.
Her durumda benim kendimi korumam lazım ama beceremiyorum.
Her hafta başı iş mesaimle birlikte onun ilgi mesaisi de başlıyor ve kafam karışıyor yine. Her haftasonu da neden iletişim bitti neden hiçbir şey yazmıyor etmiyor diye düşünmekle geçiyor. Yardım edin akıl verin bana lütfen Nasıl ekarte ederim bu adamı hayatımdan ben?

Onun samimiyet oranınca samimi olun asla ileri gitmeyin. Sıkıldıysanız bu halden de samimiyeti bitirin.

İşyerinde çok samimi iş dışında hiç iletişim yok. Ben de onun gibi yapıyordum ama bir yerden sonra çekilmez oldu. Ya ilgilen ya ilgilenme di mi bi öyle bi böyle olunca kaldıramıyor insan.
Tamamen samimiyeti kesmeye çalışıyorum ama çok zorlanıyorum.

bence sen olayı çok yanlış anlamışsın.
şimdi sen böyle anlatınca. ben de işyerinde bir erkek arkadaşımla sürekli aynı flörtleşmeleri yaparım. o da bana yapar.
mesela dışarı çıkarken bana rosseyy ben gidiyorum der yüzüme bakar. ben de güle güle derim. bu kadar mı der. ne olacaktı başka derim. özlemicen mi beni der. ya da hiç benle ilgilenmiyorsun bu sıra der. bensizlik nasıl gidiyor der. der de der. ama çocuk zaten evli. evli olmasa bile aramızdakinin flörtleşme değil şakalaşma olduğunu biliriz ikimiz de.
acaba siz böyle bir durumu mu yanlış anladınız. çünkü eğer senden hoşlansa mutlaka tlf dan yazar. özel olarak ilgilenir.

Benim de bu şekilde bir arkadaşım var o da erkek ve evli. Dediğiniz konulmaları biz de yapıyoruz takılıyoruz birbirimize. Ama bu kişiyle daha farklı, daha özenli davranıyor yani . Hatta diğer kişiler aramızda bişey var sanıyor gelip bana soruyor yok diyorum.
Hoşlansa merak eder yazardı kesinlikle katılıyorum.
O yüzden artık onu anlamaya çalışmayı bıraktım, sadece kendimi en az zararla nasıl kurtarırım bu duygusal manipülasyondan onun için uğraşıyorum.

Hatta kendisi bu evli arkadaşımı bile kıskanmıştı kavga edeceklerdi neredeyse eften püften bir sebepten.

Başarırsınız umarım.

Belki her hareketini yanlış yorumluyorsunuzdur. Belki de herkese mavi boncuk dağıtan ilgi odağı olmayı seven biri olabilir.

Pek flörtlük birsey göremedim. İş yerinde size kendisini yakın hissediyor gibi.

Belki her hareketini yanlış yorumluyorsunuzdur. Belki de herkese mavi boncuk dağıtan ilgi odağı olmayı seven biri olabilir.

Olabilir.

Pek flörtlük birsey göremedim. İş yerinde size kendisini yakın hissediyor gibi.

Bu da olabilir.

Benim kötü bir zamanıma denk geldi aslında. Boşluktan yanlış değerlendirmiş olabilirim. Şimdi bu yanlış kapıldığım fikirden kendimi nasıl kurtarıcam bakalım.

Eğer kafanıza bu kadar takıyorsanız bence karşı taraf sizi manipüle ediyor olabilir, bana hiç normal insan davranışı gibi gelmedi. Belki üzerinizden ego tatmini yapıyor. Hiç ortak tanıdıklarınız var mı nasıl biri olduğu hakkında konuşan birileri oluyor mu? Hiç benim tarzım değil, ben bu tarz şeyleri ayrıca haksız buluyorum. Ciddi Düşünmediğim birine flörtöz yaklaşıp sonra karşıdaki insanı bağlayınca haksızlık olmuyor mu? Bana vicdansız insan davranışı gibi geliyor.

bence evli birinin bu şekilde konuşması normal değil , ben iş yerinde profesyonellik taraftarıyım

belki sizden ilk tepkiyi bekliyor egolu. kesinlikle tavsiye etmiyorum böyle egolulara ilk adım atmayı

Bensizlik nasıl gidiyor? Beni özlemedin mi? Sen hala şakalaştığını mı zannediyorsun Adam senle takılmak istiyor. Evli olduğunu da biliyorsun zaten, onun da işi daha da kolaylaşıyor böylece. Aranıza biraz mesafe koysan iyi olur bence. Aksi durumda kötü şeyler olabilir.

İş yerinde adını koymadan sizinle eğleniyor, işten sonrada adını koyduğu ilişkisini yaşıyor… Ne şiş yanıyor ne kebap umarım evli değildir…
Bu kadar iyi niyetli olmayın, sizinle birseyler yasamak istese, iş dışında da arar, sorar.

Bence de çok acımasızca. Pek ortak tanıdığımız da yok soramıyorum.
Bi de iş yeri hemen her şeyden dedikodu çıkarıyor diye kimseye güvenip konuyu açamıyorum da.

belki sizden ilk tepkiyi bekliyor egolu. kesinlikle tavsiye etmiyorum böyle egolulara ilk adım atmayı

Yok atmam zaten. Erkeklere ilk adımı atınca bulunmaz Hint kumaşı sanıyorlar kendilerini, istisnalar hariç.

İşe gelince siz, eve giderken yoldakiler falan heralde. Karakter olarak flörtöz biridir. Ama siz kendinizi kaptırmayın, üzülürsünüz

Offff nasıl düştüm ben bu tufaya ya, nasıl kapılıverdim. Boşluğuma geldi işte, herkesle aram sorunluyken bunun ilgilenmesi ilaç gibi geldi başta ama böyle olacağını bilemezdim.

Evli değil olsa bilirdik ama başkası olabilir yoksa illa ki merak ederdi iş dışında da… ay aptal gibi hissediyorum ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…