Görmeyince yok olan flörtöz erkekten nasıl korunurum

ben sevgilimle iş yerinde tanıştım, beni görünce ortak arkadaşlarımızın yanına geldi bende öyle fark ettim farklı birimlerdeyiz ikimizde etkilenince "ortak hobi" olunca iş dışında hemen dışarıda görüştük ve sevgili olduk. bence gerçekten hoşlansa seninle devam ettirirdi. adam sadece iş yerinde takılıyor gibime geldi vakit geçsin diye

Anlattiklariniza bakılırsa ya sizden hoşlanmıyor ya da kadınlarla ilgilenmiyor 😊 Aklıma başka seçenek gelmedi.Adamin dengesiz olduğunu anladınız ama bu adamla halen görüşmeye devam ediyorsunuz.İlgili davrandığında karşılık veriyorsunuz,uzak durduğunda neden böyle davrandı diyorsunuz.Ne istediğini bilmeyen,ilgisini sadece mesai saatlerinde hissettiren boyle bir adamı hayatınızda gerçekten istiyor musunuz?Cevabiniz evet ise adamın ilişkiden beklentisi bu demek ki.Böyle kabul edeceksiniz.Gün içinde flört edip,akşam olunca iki yabancı gibi davranacaksınız.Ya da ne istediğini bilen,sınırlarını koruyan,standartları olan bir kadın gibi davranacaksiniz.Önce kendi sınırlarınızı belirleyin ve o sınırlara önce siz uyun.Bunu başaramayan,karşısındaki adama hissettiremeyen bir kadına kim nasıl güvensin?Yani sorun adamda değil,sizin ne istediğinizde,kendinize nasıl bir ilişkiyi layık gördüğünüzde.

Görüşmek istemediğim ama nasıl yapacağımı bilemediğim için bu konuyu açtım ya zaten.
Başlıkta da belirttim “nasıl korunurum” diye.
Böyle bir insanla birlikte olmak tabi ki de istemiyorum daha flört ederken bile kafayı yedirtti.
İletişimi tamamen kesmek istiyorum ama işyerinde yoğun ilgisi devam edince ne tepki vereceğimi bilemiyorum farkında olmadan yine yumuşuyorum diye huzursuzum.
Ama kararlıyım bu sefer olabildiğince uzak durmaya.

ben sevgilimle iş yerinde tanıştım, beni görünce ortak arkadaşlarımızın yanına geldi bende öyle fark ettim farklı birimlerdeyiz ikimizde etkilenince "ortak hobi" olunca iş dışında hemen dışarıda görüştük ve sevgili olduk. bence gerçekten hoşlansa seninle devam ettirirdi. adam sadece iş yerinde takılıyor gibime geldi vakit geçsin diye
Benim de işyerinden bir sevgilim olmuştu, iş dışında o kadar çok iletişime geçmek istiyordu ki işte o kadar iletişimimiz yoktu mesela.
Bana da çok tuhaf ve yanlış geliyor bu durum ama benim sorunum boşluğuma gelmiş olması ve kendimi kontrol etmekte zorlanmam. Bu yüzden açtım konuyu.
Yoksa ilişki olsun istiyorum yardım edin diye değil.

Görüşmek istemediğim ama nasıl yapacağımı bilemediğim için bu konuyu açtım ya zaten.
Başlıkta da belirttim “nasıl korunurum” diye.
Böyle bir insanla birlikte olmak tabi ki de istemiyorum daha flört ederken bile kafayı yedirtti.
İletişimi tamamen kesmek istiyorum ama işyerinde yoğun ilgisi devam edince ne tepki vereceğimi bilemiyorum farkında olmadan yine yumuşuyorum diye huzursuzum.
Ama kararlıyım bu sefer olabildiğince uzak durmaya.

Benim de işyerinden bir sevgilim olmuştu, iş dışında o kadar çok iletişime geçmek istiyordu ki işte o kadar iletişimimiz yoktu mesela.
Bana da çok tuhaf ve yanlış geliyor bu durum ama benim sorunum boşluğuma gelmiş olması ve kendimi kontrol etmekte zorlanmam. Bu yüzden açtım konuyu.
Yoksa ilişki olsun istiyorum yardım edin diye değil.
Aşk kalbe girince,akıl baştan gidermiş.Sizi eleştirmiyorum,yanlış anlamayın.Kalp bu.Begenmiş,sevmiş olabilirsiniz.Karsi tarafa bunu yeterince hissettirmissiniz.Telefon numaranızı da vermişsiniz.Size açılması için gereken cesaret verilmiş.Ama hiç bir zaman adım atmamış.Ben de size diyorum ki,bundan sonra böyle bir ilişki istemiyorum,ben değerliyim sinyalini verin.Kararli durun.2 gün aldığınız kararı uygulayıp,3 gün yumuşamayin.Bunu en az 30 gün uygulayın.Karsinizdakine sınırlarınız olduğunu hissettirin.

Aranızda ast-üst ilişkisi mi var?Yani acaba ondan üst pozisyonda misiniz?Belki de isyerindeki duruşunuzdan,gücünüzden etkilenmiştir.Boyle birinin ilgisini hissetmek hoşuna gidiyordur.

Bir şeyleri hissedip mesafeyi koymuşsunuz zaten.O mesafeyi aşmasina izin vermeyin artık.Eger ki gerçek bir ilişki yaşayacak kadar cesareti varsa zaten sizdeki bu değişimi hissedip,soracaktır.O zaman da içinizden geçenleri ona söyleyebilirsiniz.Gelmiyorsa da keyfi bilir.En azından elimden geleni yaptım,içim rahat dersiniz.

Böyle erkekler hep var egolarını ve flortoz ihtiyaçlarını sizde gideriyorlar.bende boşluk ve yanlizlik durumunda oltaya çok düştüm ne yazık ki .öyle bir takıntı oluyor ki yaşanması gereken ama yasanmaayan şekilde içinde büyütüp uhte yapıyorsun ne yazık ki çok yıpratıyor seni bu durum .biliyor ve anlıyorum seni .ama merak etme bir kaç aya sevgili yada Nisan haberi alırsın ondan hatta davetiye felan.cunku böylelerinin ciddi ilişkileri var oluyor mutlaka

Böyle erkeklere kızılcık sopası lazım:sinirli: sinir oldum davranışlarına ..insanı kendine karşı şüpheye düşürüyor.

büyük ihtimalle ilişkisi var onun. flört etmeyi seven biri olsa bunu mutlaka iş dışında da yapardı. iş dışında da istediği gibi belirsizlikte bırakabilirdi sizi. yapmadığına göre dışarıda ilişkisi var sizi işte bırakıyor evine gidiyor adam. öyle sevgilisi olsa anlardım ya da sosyal medyasında paylaşım yok vs diye düşünmeyin. bu adam saklar zaten ilişkisini. ilişkisi falan olmasaydı ama sizden etkilenmiş olsaydı mutlaka sosyal medyada hikayenize bakardı. eski sevgilimin hikayesini merak edip açıyorum hoşlandığım kişininkini mi merak etmeyeceğim? saçma.

ciddi anlamda soğuk ve mesafeli davranın. geri kazanmak için uğraşır muhtemelen hiç oralı olmayın. yaptığı şey aşırı saçma.

Nasıl davranacağınızı sormuşsunuz
Yerinizde olsam bolca görmezden gelirim.Ama bunu kafanızda da yapın, gerçekten kafanızı da dağıtın bu ikişkinin olmayacağına önce kendinizi inandırın.Size bu şekilde bencilce işkence eden birini zaten kabul etmeyin.Ciddi olsa bu vakte kadar girişimde bulunurdu.Siz üzerinize düşeni de yapmışsınız.
Şakalaştığı ya da size laf attığı zaman soğuk davranıp öylesine cevaplar verin.Bırakın ne düşünürse düşünsün.O 4 aydır sizin ne düşündüğünüzü umursamıyor değil mi?
Zamanla sizden uzaklaşacaktır zaten.Siz de önünüze bakarsınız gönül rahatlığıyla

ya hayatında biri var ya da siz yanlış anlamışsınız. ama başkalarının da aranızda bir şey olduğunu sandığını söylediğinize göre öyle değil. o halde kesin ilki. yapı gereği flörtöz bir tiptir. böylelerinin her farklı mekanda başka bir flörtü vardır.

Aşk kalbe girince,akıl baştan gidermiş.Sizi eleştirmiyorum,yanlış anlamayın.Kalp bu.Begenmiş,sevmiş olabilirsiniz.Karsi tarafa bunu yeterince hissettirmissiniz.Telefon numaranızı da vermişsiniz.Size açılması için gereken cesaret verilmiş.Ama hiç bir zaman adım atmamış.Ben de size diyorum ki,bundan sonra böyle bir ilişki istemiyorum,ben değerliyim sinyalini verin.Kararli durun.2 gün aldığınız kararı uygulayıp,3 gün yumuşamayin.Bunu en az 30 gün uygulayın.Karsinizdakine sınırlarınız olduğunu hissettirin.

Aranızda ast-üst ilişkisi mi var?Yani acaba ondan üst pozisyonda misiniz?Belki de isyerindeki duruşunuzdan,gücünüzden etkilenmiştir.Boyle birinin ilgisini hissetmek hoşuna gidiyordur.

Bir şeyleri hissedip mesafeyi koymuşsunuz zaten.O mesafeyi aşmasina izin vermeyin artık.Eger ki gerçek bir ilişki yaşayacak kadar cesareti varsa zaten sizdeki bu değişimi hissedip,soracaktır.O zaman da içinizden geçenleri ona söyleyebilirsiniz.Gelmiyorsa da keyfi bilir.En azından elimden geleni yaptım,içim rahat dersiniz.

Ast Üst ilişkisi değil ama o sonradan geldiği için ben işleri daha iyi biliyorum ve benim sağlam duruşumdan etkilendiğini de fark edebiliyorum. Sanki ulaşılmaz görüyor beni. Saygı duyuyor dikkatli davranıyor baya ciddiye alıyor her dediğimi.

Rahat davranıyorum artık. Neden açılmadı ne yapmaya çalışıyor diye düşünmekteyse kanka gibi davranıp istediğim gibi konuşmaya ve ben de onun gibi flört mü değil mi belli olmayan davranışlarda bulunmaya başladım. Bu sefer de o kafayı yesin bakalım.

miniminimarg miniminimarg son durum nedir? Habersiz bırakmayın

Evettt ben de son durumu yazmak için geldim. :)

Bu haftanın başından beri arkadaş/kanka gibi davranıyorum. Çok fazla muhatap olmuyorum, kendimi geride tutmaya devam ediyorum ve o bana lafla atıp ilgilenince de altından anlam çıkarmaya çalışmadan onun gibi karşılık veriyorum. Baya bildiğiniz yakın arkadaşımla atışır gibi laf atıyorum soru soruyorum hatta bazen boş boş konuşma diye sert çıkıp uyarıyorum falan.

Kendimden beklemediğim derecede başarılıydım bu sadece arkadaş gibi davranma ve hareketlerinden anlam çıkarmama konusunda.
Ve böyle biraz daha yakından tanıma şansım da oldu, ve fark ettim ki bu kişi kesinlikle özgüveni çok düşük biri.
Kendisine o kadar güvenmiyor ki, bir ilişki kurabileceğini bile düşünemiyor bence. Ve beni çok güçlü görüyor. Belki biraz da korkuyor.
Yani bir ilişkisi olsa bile çocuk gibi yönlendirilmesi gerekir sanırım. Çok deneyimsiz beceriksiz biri gibi geldi bana.

Resmen boşuna o kadar kafayı takıp delirmişim. Bir sürü şey kurmuşum kafamda. Aşırı basit biriymiş. Bu erkekler hep aşırı basit çarlıklar belki de biz onları karmaşıklaştırıyoruz bilmiyorum.

Aylardır ilk defa huzurlu bir haftasonu geçireceğimi hissediyorum. Hep ondan bir adım gelir mi özler mi falan diye bekliyordum ama öyle bir şey olmayacağını bilmenin rahatlığı var.

Ben baya yaklaştım ona muhabbet kurdum falan, eğer aklında benle ilgili romantik bir şeyler varsa belli olur yoksa da arkadaş olarak takılmak da güzel. Eğlenceli biri.

Evettt ben de son durumu yazmak için geldim. :)

Bu haftanın başından beri arkadaş/kanka gibi davranıyorum. Çok fazla muhatap olmuyorum, kendimi geride tutmaya devam ediyorum ve o bana lafla atıp ilgilenince de altından anlam çıkarmaya çalışmadan onun gibi karşılık veriyorum. Baya bildiğiniz yakın arkadaşımla atışır gibi laf atıyorum soru soruyorum hatta bazen boş boş konuşma diye sert çıkıp uyarıyorum falan.

Kendimden beklemediğim derecede başarılıydım bu sadece arkadaş gibi davranma ve hareketlerinden anlam çıkarmama konusunda.
Ve böyle biraz daha yakından tanıma şansım da oldu, ve fark ettim ki bu kişi kesinlikle özgüveni çok düşük biri.
Kendisine o kadar güvenmiyor ki, bir ilişki kurabileceğini bile düşünemiyor bence. Ve beni çok güçlü görüyor. Belki biraz da korkuyor.
Yani bir ilişkisi olsa bile çocuk gibi yönlendirilmesi gerekir sanırım. Çok deneyimsiz beceriksiz biri gibi geldi bana.

Resmen boşuna o kadar kafayı takıp delirmişim. Bir sürü şey kurmuşum kafamda. Aşırı basit biriymiş. Bu erkekler hep aşırı basit çarlıklar belki de biz onları karmaşıklaştırıyoruz bilmiyorum.

Aylardır ilk defa huzurlu bir haftasonu geçireceğimi hissediyorum. Hep ondan bir adım gelir mi özler mi falan diye bekliyordum ama öyle bir şey olmayacağını bilmenin rahatlığı var.

Ben baya yaklaştım ona muhabbet kurdum falan, eğer aklında benle ilgili romantik bir şeyler varsa belli olur yoksa da arkadaş olarak takılmak da güzel. Eğlenceli biri.
basitten kastınız nedir?
yani siz nasıl biri olsun isterdiniz?
tek sorun özgüveninin düşük olması ve sizi ulaşılmaz görmesi mi?
biraz daha detay verebilir misiniz merak ettim de. :)
mesela bu kişi ne istediğini bilen, ve tabii ki sizi istediğini belli eden hatta belki itiraf da eden, sizinle ilişki kurmak isteyen, çabalayan biri olsa ne değişirdi?

Aynı yerde çalıştığımız ve alenen benle flört eden biri var. Öyle ki diğer kişiler aramızda bişey var sanıyor. Ama işyeri dışında hiçbir şekilde iletişim yok, tek bir kelime yazma dahi yok.
Ben işyerinde böyle şeylerden kaçındığım için (kötü bir tecrübem var da) ilk başta baya soğuk davranıyordum hiç yüz vermiyordum ama daha fazla dayanamadım ilgisine. Ben de güleryüzle davranmaya ve ilgi göstermeye başladım maalesef. Ve hoşlanmaya da başladım Ne olacaksa olsun diyerek. Ama beyfendi hala aynı. Telefon numaramı da aldı ama hiçbir şey yazmadı aramadı vs. Sosyal medyada ekliyiz ama hikayeme bile bakmıyor.
İşyerindeki ilgisi hiç azalmadı, aynı. Birine bir şey anlatırken bile bana bakıyor, hep gözü bende, iş yaparken bazen beni izlediğini fark ediyorum, gözgöze geliyoruz kaçırıyor gözünü. bişey olunca bana soruyor haber veriyor falan… Terslemek istiyorum ama tersleyecek sebep de bulamıyorum. Kaldı ki biraz sert konuşsam bile özür diliyor falan bi şekilde gönlümü alıyor. Ne yapacağımı şaşırdım artık. Derdi ne bunun? Ve ben ne yapmalıyım kendimi korumak için? Çünkü neler olduğunu ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışmaktan kendi hayatımı unutmaya başladım kendimi ihmal eder oldum artık. Yazıp ya da arayıp konuşup açık açık derdin ne diye sorasım geliyor ama bir şey varsa bile yan çizip sen yanlış anladın diyip beni heveslenmiş duruma da düşürebilir.

Ya hayatında biri var (hiç öyle de görünmüyor ama) ya da ilişkiye uygun biri değil / ilişki istemiyor ve ne yapacağını o da şaşırdı.
Her durumda benim kendimi korumam lazım ama beceremiyorum.
Her hafta başı iş mesaimle birlikte onun ilgi mesaisi de başlıyor ve kafam karışıyor yine. Her haftasonu da neden iletişim bitti neden hiçbir şey yazmıyor etmiyor diye düşünmekle geçiyor. Yardım edin akıl verin bana lütfen 🙏 Nasıl ekarte ederim bu adamı hayatımdan ben?
Birdaha asla görüşmeyerek... Sizi kullanmasına izin vermeyerek...

basitten kastınız nedir?
yani siz nasıl biri olsun isterdiniz?
tek sorun özgüveninin düşük olması ve sizi ulaşılmaz görmesi mi?
biraz daha detay verebilir misiniz merak ettim de. :)
mesela bu kişi ne istediğini bilen, ve tabii ki sizi istediğini belli eden hatta belki itiraf da eden, sizinle ilişki kurmak isteyen, çabalayan biri olsa ne değişirdi?
Basit derken kötü anlamda demedim aslında. Yormayan beni delirtmeyen… Ben her hareketini didik didik edip düşündüğüm için kendime işkence ettiğimi fark ettim. Aslında zorlaştıran benmişim durumu. İlişki olur ya da olmaz bilmiyorum ama bu kişiyle ilişkim olsun isterim, olmasa da arkadaş olarak da hayatımda kalabilir yani iyi biri olduğunu düşünüyorum ve hayatımdan çıkarmak istemem şahsen.
Özgüveninin de ben ona karşı açık oldukça, yani rahat davrandıkça arttığını düşünüyorum.
Tabi baştan beri daha özgüvenli olup ne istediğini bilip ona göre net davranışlarda bulunsaydı daha çok memnun olurdum bunca zaman daha sakin kalabilirdim. Gizemli gizemli hareketlerle kafamı karıştırmasaydı iyiydi. Belki de ben yanlış anlamlar yüklemiştim hareketlerine o aslında arkadaş olmaya çalışıyordu sadece bilemiyorum. Benim flört olarak algılamam da onu kasmış olabilir.

Bu arada hikayelerime de bakmaya başladı. Ekleştik ama bakmıyor merak etmiyor mu diyordum artık bakıyor.

İlişki kurmak isteyen, itiraf eden , çabalayan biri olsa ne olurdu demişsiniz; şimdiye ilişkinin 2-3. Ayını kutluyor olabilirdik :))

Neredeyse bir yıl sonra güncelleme getiriyor olacağım ama bu konuyla ilgili gelişmeyi de yazmak istedim. Evet arkadaşlar düşündüğünüz gibi bu kişinin sevgilisi varmış ve hepimizden gizlemiş. Gerçekten de iş yerinde benle iş dışında asıl ilişkisiyle alakadarmış.

Bu tür kişiler bana denk gelse illa ki anlarım kanmam sanıyordum ama büyük konuşmuşum demek ki, ya da bu kişi cidden fazla manipülatif ve profesyonel çıktı. Aşırı sinsi. Hala benimle flört etmeye devam ediyor bi de yüzsüz. Belki benden başka bir sürü aynı durumda kişiler de vardır flört ettiği.

Kız arkadaşını öğrendiğimi bildiği halde hala bana yanaşmaya çalışıyor, özel davranıyor ilgimi çekecek şeyler yapmaya çalışıyor dikkatimi ona vereyim diye. İnadına ona kız arkadaşından bahsediyorum ne yapıyor, nasıl, düğün ne zaman vs gibisinden ve hiç hoşuna gitmiyor tabi. Yüzü düşüyor hemen.

Zor oldu ama kendi etrafıma duvar ördüm ona karşı, ulaşmaya çalışıyor ulaşamıyor. Allah’ın cezası ya. Utanmıyor da. Doyumsuz, hayatında bi kadın var işte neyine yetmiyor. Ya onu bırak ne halt yiyorsan ye ya da ilişkine sadık ol di mi?. Yüzünü görmek bile istemiyorum ama maalesef ki aynı yerde çalışıyoruz. Allah’a havale ettim.

Biliyorum bana davranışı kendi kalitesini gösterir ama yine de kendimi aşağılanmış, değersizleştirilmiş, ikinci/sıradan kadın yerine konulmuş hissetmek çok yaralayıcı. Ben de biricik, özel, mücadeleye değer hissetmeyi hak ediyorum.
Hala “o kadar kötü olamaz ya” diyorum inanamıyorum yani nasıl Allah’tan hiç korkusu yok. Hak-hukuk düşüncesi hiç yok. Canım nasıl isterse öyle davranayım kafasında başkası ne hissetmiş umrunda değil sadece kendisinin iyi hissetmesi umrunda. Ruh hastası. Normal olduğunu düşünmüyorum. Allahım uzak etsin böylelerinden hepimizi.

Bu arada bunu yeni öğrenmedim, siteye girmediğim süreçte bu durumu atlatmaya çalışıyordum. Yazabilme gücünü anca bulabildim.

Son düzenleme:
Neredeyse bir yıl sonra güncelleme getiriyor olacağım ama bu konuyla ilgili gelişmeyi de yazmak istedim. Evet arkadaşlar düşündüğünüz gibi bu kişinin sevgilisi varmış ve hepimizden gizlemiş. Gerçekten de iş yerinde benle iş dışında asıl ilişkisiyle alakadarmış.

Bu tür kişiler bana denk gelse illa ki anlarım kanmam sanıyordum ama büyük konuşmuşum demek ki, ya da bu kişi cidden fazla manipülatif ve profesyonel çıktı. Aşırı sinsi. Hala benimle flört etmeye devam ediyor bi de yüzsüz. Belki benden başka bir sürü aynı durumda kişiler de vardır flört ettiği.

Kız arkadaşını öğrendiğimi bildiği halde hala bana yanaşmaya çalışıyor, özel davranıyor ilgimi çekecek şeyler yapmaya çalışıyor dikkatimi ona vereyim diye. İnadına ona kız arkadaşından bahsediyorum ne yapıyor, nasıl, düğün ne zaman vs gibisinden ve hiç hoşuna gitmiyor tabi. Yüzü düşüyor hemen.

Zor oldu ama kendi etrafıma duvar ördüm ona karşı, ulaşmaya çalışıyor ulaşamıyor. Allah’ın cezası ya. Utanmıyor da. Doyumsuz, hayatında bi kadın var işte neyine yetmiyor. Ya onu bırak ne halt yiyorsan ye ya da ilişkine sadık ol di mi?. Yüzünü görmek bile istemiyorum ama maalesef ki aynı yerde çalışıyoruz. Allah’a havale ettim.

Biliyorum bana davranışı kendi kalitesini gösterir ama yine de kendimi aşağılanmış, değersizleştirilmiş, ikinci/sıradan kadın yerine konulmuş hissetmek çok yaralayıcı. Ben de biricik, özel, mücadeleye değer hissetmeyi hak ediyorum.
Hala “o kadar kötü olamaz ya” diyorum inanamıyorum yani nasıl Allah’tan hiç korkusu yok. Hak-hukuk düşüncesi hiç yok. Canım nasıl isterse öyle davranayım kafasında başkası ne hissetmiş umrunda değil sadece kendisinin iyi hissetmesi umrunda. Ruh hastası. Normal olduğunu düşünmüyorum. Allahım uzak etsin böylelerinden hepimizi.

Bu arada bunu yeni öğrenmedim, siteye girmediğim süreçte bu durumu atlatmaya çalışıyordum. Yazabilme gücünü anca bulabildim.
Maalesef böyle erkek dolu ortalık. Ben de zamanında birine denk gelmiştim. İnsan kaybettiği vakte üzülüyor. Kendinizi kötü hissetmenize gerek yok. Bu tamamen adamın karakteriyle doyumsuzluğuyla alakalı. Sevgilisi bunları bilse o da ‘O kadın da bende olmayan ne var ki onla flört etmeden duramıyor? Bende ne eksikti’ diye düşünürdü. İkinizde de bir eksik yok, o adam da var zaten o yüzden doyumsuz.

Kendinizi değersiz hissedecek kadar kaptırmamış olsaydınız keşke üzüldüm sizin adınıza. Ama en azından yol yakınken öğrenmişsiniz bazı şeyleri. Yeni öğrenmeyip atlatmaya çalıştığınıza göre baya aşık olmuşsunuz siz bu adama. Böyle insanlar için kendinizi üzmeye değmez.

Maalesef böyle erkek dolu ortalık. Ben de zamanında birine denk gelmiştim. İnsan kaybettiği vakte üzülüyor. Kendinizi kötü hissetmenize gerek yok. Bu tamamen adamın karakteriyle doyumsuzluğuyla alakalı. Sevgilisi bunları bilse o da ‘O kadın da bende olmayan ne var ki onla flört etmeden duramıyor? Bende ne eksikti’ diye düşünürdü. İkinizde de bir eksik yok, o adam da var zaten o yüzden doyumsuz.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Evet katılıyorum.

Kendinizi değersiz hissedecek kadar kaptırmamış olsaydınız keşke üzüldüm sizin adınıza. Ama en azından yol yakınken öğrenmişsiniz bazı şeyleri. Yeni öğrenmeyip atlatmaya çalıştığınıza göre baya aşık olmuşsunuz siz bu adama. Böyle insanlar için kendinizi üzmeye değmez.
Çok yalnızlaştığım bir dönemde tutunacak bir şey ararken denk geldik aslında, o değil de başka biri olsaydı ve bana ilgi gösterseydi belki ona da bu derece bağlanabileceğim bir dönemdi. Evet değmezmiş.

X