google bildirim eşime gelen +18

darlyda

Sevgiyumağı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
2.097
1.538
Herkese hayırlı günler dilerim.
Arkadaşlar derdim belki saçma gelebilir ama öğrenmem gerek. Kısaca özet geçmek gerekirse eşimin aşırı kıskançlığı sebebiylr rvi terk etmiş kayınvalidem kayınpederimin yalvarmaları sonucu eşiminde çift terapisi ve bireysel terapi almayı kabul etmesi sonucu eve dönmüştüm.

Işe girdim. Kendi yağımızda kavruluyoruz. Artık üstıme gelmiyor terapilerin ve evi terk etmemin biraz faydası oldu sanırım. Hala ufak tefek problemler var bazen kendini frenleyemiyor ama cinnet geçirtecek boyutta değil henüz.

Konum bununla alakali değil belki ama eve döndüğüm zaman eşimin telefonuna baktım gayri ihtiyari ve geçmişinde abuk sabuk +18 film sitelerine girdiğini gördüm. Bana ilk başta reklam dedi ama sonrada itiraf etti bi kerelik baktığinı film sarmayınca izlemediğini zaten bana evi terk ettiğim için kızgın olduğunu falan söyledi.

Dün gece eşim uyudu çocuğuda uyuttum eşime bildirim geldi. Telefona baktım saat gece 1 gibi önemli birşey olabilir diye ve google reklamlar vardır ya hani acayip bi bildirim. (Özür dileyerek söylüyorum) cinsel istek arttırma ve erkek organi büyütme bilmem ne gibi bi bildirim ve gayette açık kadın resmi vardı. Neye uğradıgımı şasırdım çünkü bu tarz bildirimler bir yere üye olmazsak gelmez diye biliyorum. Içime kurt düştü google chorem geçmişine baktım bi terslik yoktu (silmemişse tabi) sonra android telefonlarda tarayıcı vardır internete pek ordan girmeyiz yinede bakmak istedim ve açılır açılmaz bir arama. Mutlu sonla biten masaj salonu arayın ve numara vardı. Numaraya baktım aranmamış çıkmadı yinede silmiştir diye numara üzerinden dekonta baktım aranmamış. Belkide waatsaptan mesaj atılmıştır.

Sabah tüm sakinliğimle sordum öncesindede ekran görüntülerini alıp kendime yolladım.Yemin etti reklam olduğuna tarayıcıyı hiç kullanmadığına. Evet geçmişte o site hariç tek bir arama bile yok.

Hanımlar allah rızası için bana bi akıl verin bu nalet adam beni aldatmaya mı kalktı? Aldatacaktıda ben mi yakaladım. Yada dediği gibi o reklam ve tarayıcıdaki açılan sayfa kendinden habersiz olabilecek birşey mi?

şöyle söyliyim, teknoloji çok değişik bir boyutta. ve gerçekten aratmadığınız fakat telefon yanınızdayken muhabbeti geçen şeyler dahi reklam olarak heryerde karşınıza çıkabiliyor.

böyle sitelere girip film izlemişse, atıyorum reklamı kapatmak isterken yanlışlıkla açılmışsa bile o ürünün sitesi, giriş göründüğü için reklam düşebilir.

bu teknoloji yuva yıkar. tavsiyem herşeye takılmayın.

daha geçen gün iş yerindeki arkadaşlarla konuşurken geçen bir ürün, hepimizde reklam olarak instagramda çıktı.

kafaya takmayın..

Şeyyy Googleden müzik indirmeye çalıştım telefonuma virüs bulaşmıştır. Çıplak kadınlar, istek arttırıcı ilaçlar vs 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ belkide eşiniz dogru söylüyordur en azından benim başıma geldi. Googleden mesaj gelirdi ekranımı Bi açardım hobaaaaaa gözlerim şaşı olurdu 😂😂😂

şöyle söyliyim, teknoloji çok değişik bir boyutta. ve gerçekten aratmadığınız fakat telefon yanınızdayken muhabbeti geçen şeyler dahi reklam olarak heryerde karşınıza çıkabiliyor.

böyle sitelere girip film izlemişse, atıyorum reklamı kapatmak isterken yanlışlıkla açılmışsa bile o ürünün sitesi, giriş göründüğü için reklam düşebilir.

bu teknoloji yuva yıkar. tavsiyem herşeye takılmayın.

daha geçen gün iş yerindeki arkadaşlarla konuşurken geçen bir ürün, hepimizde reklam olarak instagramda çıktı.

kafaya takmayın..
Bilemiyorum bildirime çokta takılmadım zaten üyeliği yoksa olabilir problem değil herkese gelebilir ama bu mutlu sonlu masaj salonu kafamı kurcaladı. Tarayıcıda tak diye karşıma çıktı.

bildirim derken nasıl bildirim o kısmı anlamadım ama benim de iş telefonuma penis büyütücü, jigolo mesajları geliyor hep hiç alakam olmamasına rağmen

Şeyyy Googleden müzik indirmeye çalıştım telefonuma virüs bulaşmıştır. Çıplak kadınlar, istek arttırıcı ilaçlar vs 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ belkide eşiniz dogru söylüyordur en azından benim başıma geldi. Googleden mesaj gelirdi ekranımı Bi açardım hobaaaaaa gözlerim şaşı olurdu 😂😂😂
Bana daha önce bu tarz bildirimler gelmedi bende android kullanıyorum. Yada ne bileyim belki doğrudur ama masaj salonu ve numara bildirimi nasıl gelir ki?

bildirim derken nasıl bildirim o kısmı anlamadım ama benim de iş telefonuma penis büyütücü, jigolo mesajları geliyor hep hiç alakam olmamasına rağmen
hani ekrana bildirim gelir ya. Mesela ben bi kaç haber kanalinı takip ediyorum yeni haber düsünce mesaj gibi bildirim geliyor. Aynı o şekilde yani yeni bi ürün yada reklam verilmiş o siteden ve tak diye bildirimi gelmiş.

Bilemiyorum bildirime çokta takılmadım zaten üyeliği yoksa olabilir problem değil herkese gelebilir ama bu mutlu sonlu masaj salonu kafamı kurcaladı. Tarayıcıda tak diye karşıma çıktı.
benim bildiğim tek şey teknoloji ve telefon karıştırma hayatı bitiriyor. algoritmalar bizim sandığımızdan daha karmaşık. gerçekten aratmamış olma ihtimali yüksek.

siz google a yazarken otomatik bi sürü seçenek çıkıyo, yanlışlıkla birine tıklansa o artık alın yazısı gibi arama geçmişinde.

Eğer o sitelere girdiyse virüs bulaşmış olabilir, açılan reklamlardan birine tıkladıysa bildirimlere üye olmuş olabilir

hani ekrana bildirim gelir ya. Mesela ben bi kaç haber kanalinı takip ediyorum yeni haber düsünce mesaj gibi bildirim geliyor. Aynı o şekilde yani yeni bi ürün yada reklam verilmiş o siteden ve tak diye bildirimi gelmiş.
yani eğer gerçekten cinsel artırıcı bişey arattıysa bu çok da kötü bişey değil aslında

benim bildiğim tek şey teknoloji ve telefon karıştırma hayatı bitiriyor. algoritmalar bizim sandığımızdan daha karmaşık. gerçekten aratmamış olma ihtimali yüksek.

siz google a yazarken otomatik bi sürü seçenek çıkıyo, yanlışlıkla birine tıklansa o artık alın yazısı gibi arama geçmişinde.
peki bu bildirimleri engelleyebilir miyim? Gerçekten utanç verici..

yani eğer gerçekten cinsel artırıcı bişey arattıysa bu çok da kötü bişey değil aslında
takıldığım nokta bu değil zaten izlediği film de değil evet inançlı bi insanım ama ben 3 hafta neredeyse evde yoktum. Bunlar değil sorun masaj salonu ve bu ikisi denk gelince sinir oldum.

Şimdi şöyle, tamam diyelim ben bir ürünü arattım, onunla ilgili bildirim gelir bana AMA üye olduğum yerlerden gelir.
Mesela google ile epilatör aradım, hop Trendyol bana şu marka epilatörlerde indirim diye bildirim yollar.

Üyeliğimin olmadığı hiçbir yerden bildirim gelmedi, gelmez, gelemez.

Kısa mesaj gelebilir, telefon numaralarımızı satıyorlar çünkü, kısa mesaj ile bildirim başka şeyler.Forumda günde 100 tane konu açılıyor olsun, her birinin bildirimi geliyor mu? Hayır. Sadece girip yorum yaptıklarımız.

Aynı bildirim bana da geldi benim oğlan telefonla oyun oyanerken Google dan oyun indirme sitelerine girmiş. Bende görünce şok oldum. Hemde baya baya müstehcen bir bildirimdi. Engelledim hemen. Muhtemelen öyle bişeydir

X