🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

R rana20 ayrıca ismi azam bıraz zor ya ayetel kursi falanda yapabiliriz isterseniz belki ondan yetıstıremeyız dıyorlardır arladaslar

Slm kuzular benide çıkarın .. yetişemem baska dualarda var listemde.. a.e.o fıstıklarim

Ramazan dolayısıyla benim de dualarım hatmim var hakkınızı helal edin.musadenizle çıkmak istiyorum

R rana20 ayrıca ismi azam bıraz zor ya ayetel kursi falanda yapabiliriz isterseniz belki ondan yetıstıremeyız dıyorlardır arladaslar
Olabilir canım başka zaman da okuyabiliriz ben hep gruptaki arkadaşların en çok tercih ettiği dualar üzerinden ilerledim. En son ismi azam tercihi daha çoktu
Nasıl yapsak o zaman
313 Ayetel kürsi
313 Fatiha
313 İhlas mı okusak ki?

Bence daha ıyı olur bunlar rabiacım

Benim için farketmez aslında ismi azam da çabuk okunuyor ama 313 ayetel kursi fatiha ihlas da olur

Olur canim, isterseniz 100 tanede salavat ekleyelim katilım çok olursa kişi başına günlük az düşer rahat okuruz Allahın izniyle

Kişi başına kac tane düşecek?

R rana20 ben bir müddet okumayayim olur mu ?
Bu duadan sonraki sefer tekrar katılmak istiyorum. Bu seferlik beni etiketlemeyin.
Allah a emanet olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…