🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Sayımız kac olursa olsn ramazan ayı başka okumalrımz da var zaten iftar sahur hazırlıkları yetişmesi zor oluyr ya da günde 2 kişiye 2 defa okuyalım bi fikir sadece

Kişi başı 5 tane okusak 2 kişi için 10 tane oluyr ihlasla düzgün okuyun dersem en yarım saatimi alır, 2 okuma, 2 kiş ile sınırlandıralm tavsiyem R rana20

Okudum Rabbim kabul eylesin
Rabia arkadaşa okudim
Okudum Allah kabul etsin inşallah
Rabia arkadaşa okudum Rabbim kabul eylesin

Bende varım
Amin

Ne zamana kadar okumamız gerekiyor birde ben şuan hamilelik değerlerim az yükseliş olduğu için morel en kötüyüm bulunmak isterim duanızda ben yine de okumaya çalışırım siz bana da bildirin ama dediğim gibi nasip olursa olurum diğer türlü yapamazsam size bilgi veririm bu konuda bir katılım sağlayamazsam kusura bakmayın olur mu

Canım ben çok yoğunum hakka girmek istemiyorum

R rana20 canm yukarıda yazdıklarımı gördn mu okuma sayısını kişi başı 2 tane ile sabit tutalım ramazan ayı başka okumalrımz da var,

R rana20 .... Oriana için okudum.Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hatrına sağlıklı hayırlı evlatlarla şenlendirsin yuvasını..Ve evlat sahibi olmak isteyen herkese Rabbim hayırla tattırsın annelik duygusunu..

R rana20 canm yukarıda yazdıklarımı gördn mu okuma sayısını kişi başı 2 tane ile sabit tutalım ramazan ayı başka okumalrımz da var,
Zaten sayı sabit olur canım 2den fazlası zor gelir hepimize senin de dediğin gibi herkesin okumaları oluyor. Listede az kişi olacak hızlı biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…