🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Okudum Rabbim kabul etsin ins..

Nur'un ve Zeynep'in duasını okudum. Rabb'im kabul eylesin

Okudum

Kızlar öncelikle özür dilerim kac gundur gıremiyorım herkesden özür dilerim cok hastaydım bugun bıtırp yazacağım inşallah

Canım sen yarın okumaya başla o zaman ben senin yerine okudum sayı fazla olur
Canım ben kız kardeşimin yardımı ile hepsıni az önce bıtırdım Rabb'im hepınızin gönlünden gecen duaları hayırlı bır sekilde kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin

Günün duası;
100 Salavat-ı Fatih
489 Ya Fettah

Salavat-ı Fatih Okunuşu:
"Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym”

Anlamı:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle

Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir salavattır

489 Ya Fettah

Engelleri ortadan kaldıran, sırları içinde barındıran, değişik kerametleri olan, her vakıada fetih sağlayan Ya Fettah ismi bir ”ism-i azam sırrı” ihtiva eder.

Süremiz 1 gündür.
Mazeretliyken okunabilir.
Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur.
Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli.
Günlük 2 kişi için okuyacağız.

Herkes dua sahibine 4 Salavat-ı Fatih ve 23 Ya Fettah okuyacak.. Dua sahibi kendine 20 Salavat-ı Fatih ve 29 Ya Fettah okuyacak..

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. Umut_2019
5. B Beybipattis
6. namaste21
7. i p e k
8. zey_nep
9. Mucizemm222 Sıla'nın Duası;
" Bismillahirrahmanirrahim Allah ım verdiğin evlat için şükürler olsun sağ sağlim kucağımıza almayı nasip eyle hayırlısıyla evladımız için istediğimiz herşeyi yapabilmeyi nasip eyle Allah'ım evime huzur bereket aileme sağlık nasip eyle eşime hayırlı kazançlar Salih düşünceler nasip et Allah ım aynı secdeye huzunda beraber baş koydugumuz günleri göster Allah'ım tüm dua kardeşlerimin gönlündeki duaları kabul et Rabbim Amin "
10. BereliPenguen İlayda'nın Duası;
" Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey her şeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim, İlayda kuluna oğluna, eşine ve ailesine sağlıkli sıhhatli uzun ömürler ver, kazadan beladan koru, bizi İslam yolundan ayırma, dinimizi hakkıyla yaşamayı nasip eyle ve razı olduğun kullardan eyle. Oğlunun hayırlı bir evlat olmasını nasip eyle. Kardeşini içinde bulunduğu durumdan ayırıp hak yoluna döndür. Icinde huzurumuzun, aile birliğimizin daim olacağı bir ev sahibi olmayı nasip eyle. Duasina amin diyen kullarının da gönül muratlarini yaşamasini nasip et."
11. Ronron77
12. H Hapiness
13. muhursuzpusula
14. aysenurt3991
15. S Sabr-Sukur-Dua
16. pokahontas
17. Birdemetumut
18. Zeynep 0666
19. agustos72
20. Meybuz
21. furyan

Arkadaşlar listeden çıkanlar oldu sayımız güncellendi bilginiz olsun istedim

İki arkadaşıma da okudum.Rabbim dualarımızı kabul etsin

Okudum Allah kabul etsin

Arkadaşlarin niyetine okudum r
Okudum rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…