🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Dualarınızı okudum. Rabb'im kabul eylesin

Okudum canım

Günün duası;
100 Salavat-ı Fatih
489 Ya Fettah

Salavat-ı Fatih Okunuşu:
"Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym”

Anlamı:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle

Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir salavattır

489 Ya Fettah

Engelleri ortadan kaldıran, sırları içinde barındıran, değişik kerametleri olan, her vakıada fetih sağlayan Ya Fettah ismi bir ”ism-i azam sırrı” ihtiva eder.

Süremiz 1 gündür.
Mazeretliyken okunabilir.
Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur.
Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli.
Günlük 2 kişi için okuyacağız.

Herkes dua sahibine 5 Salavat-ı Fatih ve 24 Ya Fettah okuyacak.. Dua sahibi kendine 5 Salavat-ı Fatih ve 33 Ya Fettah okuyacak..

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. Umut_2019
5. B Beybipattis
6. namaste21
7. i p e k Duası;
" Allah im sen her seyin sahibi olan sonsuz güç ve kudret sahibi olansın. Bizler aciz fakir cahil insanlarının ilmine zenginlik bahşet. Ilmimizle amel etmemizi nasip et.
Beni eşimi ve çocuklarımı senin yolundan giden razi olduğun kullar arasında bulundur.
Sen ki olmazları olduran , bittim dediğimiz anda yettim kulum diyensin. Bizi kimselere muhtaç eyleme. Helalinden bir ev sahibi olmayı hayırlı komşularla senin adını zikretmeyi nasip et.
Eger sen bizden razı olmazsan biz hüsrana uğrayanlardan oluruz . Duamızı kabul et bu grupta dua eden tüm arkadaşlarımın da dileklerini oldu sevincini yaşat Rabbim.
Dualarımızın kabulü ve bilhassa Allah rızası için
El-Fatiha salavat."
8. zey_nep Duası;
" Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey her şeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Zeynep kuluna hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü takvalı salih bir erkek evlatlar nasip eyle. Ya Rabbi! Bana kendi katından temiz bir soy bahşet Duası üzerine Hz. Zekeriyya’ya evlat bahşeden Rabbim,dualarımı geri çevirme. Evinden sağlığı mutluluğu huzuru eksik etme. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"
9. Mucizemm222
10. BereliPenguen
11. Ronron77
12. H Hapiness
13. muhursuzpusula
14. aysenurt3991
15. S Sabr-Sukur-Dua
16. pokahontas
17. Birdemetumut
18. Zeynep 0666
19. agustos72
20. Meybuz

Arkadaşlar listeden çıkanlar oldu sayımız güncellendi bilginiz olsun istedim

Canlar okudunuz mu? Okumadiysaniz ben okuyayım hemen kendiminkini.
Kusura bakmayın dün sabahtan beri bebeğimle uğraşıyorum, hasta gibi çok huysuz. Hakkınızı helal edin
Canım çok geçmiş olsun sen sadece dün ki arkadaşlar için oku ben kalanı okudum sende okuyunca duaları tamamlanıyor

Okudum Allah kabul etsin

İki arkadaşıma da okudum.Rabbim kabul etsin dualarımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…