🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

furyan 100 tane okuyabildim k bakma bugünlerde cok okumalarim birikti.. Eğer tamamlanmazsa mutlaka okumaya devam ederim.. Rabbim yavruna kavuştursun ins.. Ben hamileyken 4 buçuk aylikken bebeğimi kaybettim evlat cok baska gerçekten..

İki arkadaş için Ya Halik zikrini 292 ser tane okudum.
Allah dualarıni kabul buyursun.

R rana20 ... S Sabr-Sukur-Dua ve furyan için okudum.. Neslihanın esmalarını okurken tuhaf bir hisler oldu .Sanki duası kabul olmuş diye bir his kapladı içimi.İzah edemiyorum.Tabi yanlız Allah bilir ama dua gruplarında tanımadığımız bir çok kişiye dua ediyoruz ilk kez böyle değişik bir his yaşadım..Rabbim cümlemizin dualarını hayırlı bir şekilde kabul etsin

Ayy insallah malum olmuştur canim
Amin hepimizin insallah, Allah razi olsun

Arkadaşlar duamız bu gece bitmiş oluyor. Tüm arkadaşlarımın ağzına yüreğine sağlık Rabbim tez vakitte tüm niyetlerimizi hakkımızda hayırlarştırsın, kolaylaştırsın, güzelleştirirsin inşallah

Yarın ki duamız için sizden fikir istiyorum. Sayımız iyi eğer isterseniz Kuran'ı Kerim Hatmi yapabiliriz yada çok tesirli olduğu söylenen Ya Fettah zikrini 239.121 kez hergün 1 kişi niyetine okuyabiliriz kişi başı 9,960 civarı sayı düşüyor bu gece bi karar alırsak yarına başlarız ne dersiniz kızlar?

İnşAllah canım ne güzel bir his olmuş Rabbim oldu müjdesini almayı nasip etsin

Canım Ya Fettah hatmi yapalım. Sayı 9.000 li olacaksa 2 gün olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…