🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

🎀🎀🎀 Arkadaşlar duamız bu gece bitmiş oluyor. Tüm arkadaşlarımın ağzına yüreğine sağlık Rabbim tez vakitte tüm niyetlerimizi hakkımızda hayırlarştırsın, kolaylaştırsın, güzelleştirirsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

✨Yarın ki duamız için sizden fikir istiyorum. Sayımız iyi eğer isterseniz Kuran'ı Kerim Hatmi yapabiliriz yada çok tesirli olduğu söylenen Ya Fettah zikrini 239.121 kez hergün 1 kişi niyetine okuyabiliriz kişi başı 9,960 civarı sayı düşüyor bu gece bi karar alırsak yarına başlarız ne dersiniz kızlar?
Amin canım inşallah fark etmez canım benım ıcın cogunluk ne derse tmm derim 💚🙏

🎀🎀🎀 Arkadaşlar duamız bu gece bitmiş oluyor. Tüm arkadaşlarımın ağzına yüreğine sağlık Rabbim tez vakitte tüm niyetlerimizi hakkımızda hayırlarştırsın, kolaylaştırsın, güzelleştirirsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

✨Yarın ki duamız için sizden fikir istiyorum. Sayımız iyi eğer isterseniz Kuran'ı Kerim Hatmi yapabiliriz yada çok tesirli olduğu söylenen Ya Fettah zikrini 239.121 kez hergün 1 kişi niyetine okuyabiliriz kişi başı 9,960 civarı sayı düşüyor bu gece bi karar alırsak yarına başlarız ne dersiniz kızlar?
Benim günlüm hatim den yana ama çoğunluğa uyarim. Yalniz kisi basi 9960 biraz fazla gelebilir bence

Bence ya Fettah zikri olsun canim akıcı olur diye düşünüyorum.hatim ben bilmiyorum bir de uzun ilerler mi?

R rana20
Günaydın. R rana20
Çoğunluğa uyuyorum bende Ya Fettah diyorum.

Ramazan ayı yaklaşıyor.
Aslında ramazan ayında hatim yapsak 30 kisi olsak her gün bir cuz okusak.
Her gün bir kişiye hatim inmiş olur. Kim niyetine okunuyorsa ne güzel olur.
Grubumuz çok güzel ilerliyor.

furyan furyan canım 150 Tefriciye okudum inşallah tez zamanda oğluna kavuşup huzurlu mutlu bir hayatın olur 🤲❤️
R rana20 ya Fettah çekebiliriz canim. Hatim olsa ben varım ona da. Ben her şeye varım 😘

Zikir sayısı benim için de çok fazla. İşteyken okuyamıyorum odaklanamadigim için. Akşamları ise yemek, yürüyüş ve diğer okumalar derken yetiştirebilmem mümkün olmaz ne yazık ki

✨✨✨Günün duası;
🌺🌺🌺100 Salavat-ı Fatih
🌺🌺🌺489 Ya Fettah

🌠🌠🌠Salavat-ı Fatih Okunuşu:
"Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym”

Anlamı:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle

🔸Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir salavattır

🌠🌠🌠489 Ya Fettah

🔸 Engelleri ortadan kaldıran, sırları içinde barındıran, değişik kerametleri olan, her vakıada fetih sağlayan Ya Fettah ismi bir ”ism-i azam sırrı” ihtiva eder.

📍Süremiz 1 gündür.
📍 Mazeretliyken okunabilir.
📍Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur.
📍Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli.
📍Günlük 2 kişi için okuyacağız.

📍Herkes dua sahibine 4 Salavat-ı Fatih ve 21 Ya Fettah okuyacak.. Dua sahibi kendine 12 Salavat-ı Fatih ve 27 Ya Fettah okuyacak..

1. R rana20 🎀Rabia'nın duası;
"Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rabia kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle gönüllerinde her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Rabia kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat" 🤲🏻
2. SoLeiL12 SoLeiL12 🎀Rahime'nin duası;
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Rahime kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Ya Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle, gönüllerinde geçen her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Ya Rabbim! Rahime kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı uzun ömürlü salih bir erkek evlat nasip eyle, gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat" 🤲🏻
3. burcusami burcusami
4. Umut_2019 Umut_2019
5. B Beybipattis
6. namaste21 namaste21
7. i p e k i p e k
8. zey_nep zey_nep
9. Mucizemm222 Mucizemm222
10. BereliPenguen BereliPenguen
11. Innaaa Innaaa
12. Ronron77 Ronron77
13. H Hapiness
14. muhursuzpusula muhursuzpusula
15. aysenurt3991 aysenurt3991
16. S Sabr-Sukur-Dua
17. furyan furyan
18. pokahontas pokahontas
19. K kardelennncicegi
20. Birdemetumut Birdemetumut
21. P Pelin0007
22. Zeynep 0666 Zeynep 0666
23. agustos72 agustos72

✨✨✨Günün duası;
🌺🌺🌺100 Salavat-ı Fatih
🌺🌺🌺489 Ya Fettah

🌠🌠🌠Salavat-ı Fatih Okunuşu:
"Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym”

Anlamı:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle

🔸Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir salavattır

🌠🌠🌠489 Ya Fettah

🔸 Engelleri ortadan kaldıran, sırları içinde barındıran, değişik kerametleri olan, her vakıada fetih sağlayan Ya Fettah ismi bir ”ism-i azam sırrı” ihtiva eder.

📍Süremiz 1 gündür.
📍 Mazeretliyken okunabilir.
📍Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur.
📍Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli.
📍Günlük 2 kişi için okuyacağız.

📍Herkes dua sahibine 4 Salavat-ı Fatih ve 21 Ya Fettah okuyacak.. Dua sahibi kendine 12 Salavat-ı Fatih ve 27 Ya Fettah okuyacak..

1. R rana20 🎀Rabia'nın duası;
Rabia kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle gönüllerinde her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Rabia kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
2. SoLeiL12 SoLeiL12 🎀Rahime'nin duası;
Rahime kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Ya Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle, gönüllerinde geçen her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Ya Rabbim! Rahime kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı uzun ömürlü salih bir erkek evlat nasip eyle, gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
3. burcusami burcusami
4. Umut_2019 Umut_2019
5. B Beybipattis
6. namaste21 namaste21
7. i p e k i p e k
8. zey_nep zey_nep
9. Mucizemm222 Mucizemm222
10. BereliPenguen BereliPenguen
11. Innaaa Innaaa
12. Ronron77 Ronron77
13. H Hapiness
14. muhursuzpusula muhursuzpusula
15. aysenurt3991 aysenurt3991
16. S Sabr-Sukur-Dua
17. furyan furyan
18. pokahontas pokahontas
19. K kardelennncicegi
20. Birdemetumut Birdemetumut
21. P Pelin0007
22. Zeynep 0666 Zeynep 0666
23. agustos72 agustos72
11. Sayıdaki arkadaş yok.pasif durumda onun yerine ya başkasını bulalım ya sayılar değişecek. Ben bir bakim belki birini bulurum

R rana20 Ya Fettah okuması yapmayacakmıydık..
Canım yine Ya Fettah çekiyoruz diğer sayı fazla geldi 489 da baya tesirli bir rakam araştırdım baya o yüzden sayısı az olduğu için yanına birde salatı fatih ekledim zaten kişi başı 4 tane düşüyor akıcı ve hızlı liste biter diye düşündüm diğer sayıda arkadaşlar zorlanırız dediler

X