Gönül birliği, dua kardeşliği

braindamage

Bayan Beyin
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
6.195
14.947
Ayet-el Kursi çok büyük ve esrarlı bir duadır. Ayet-el Kursi yi tesbih haline getirip dilinden düşürmemek gerekir öyle gizemli bir duadır ki insanı her türlü kötülükten kurtarır. Bu duanın açamayacağı hiç bir kapı yoktur. Ayet-el Kürsi okuyana sayılamayacak kadar çok sevap yazılır. Ayet-el Kürsi çok esrarlı bir duadır içinde yüzlerce anlam ve şifa gizlidir. Sırlı bir duadır gönülden geçen her niyete şifası vardır.

HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ.

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

• BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
  • HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
  • HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAK VS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.
**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

• 1.GÜN ( 50 )
  • 2.GÜN (170 )
  • 3.GÜN (220)
  • 4.GÜN (313)
  • 5.GÜN (50)
  • 6.GÜN (170)
  • 7.GÜN (313)
UYARILARA DİKKAT EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

1. Saksi_Degilim_Ben
  2. braindamage
  3. M1601B
  4. K kalemero
  5. Nefs
  6. L likear

1. Gün 50 adet okunacak.

Kızlar kişi başına 8 adet düşüyor, bir kişi de 2 fazla okursa tam oluyor.

Hayırlı olsun canım.

Bu guzel konuda bahsetmeyeyim benim yerime okuyan arkadaslae Allah razi olsun bu aksam ya da yarin insallah bende devam edicem..

Merhaba arkadaşlar iki gün site bakımdaydı sanırım giremedik, o yuzden bir karışıklık oldu mu sizde acaba? Okudunuz mu yoksa naptınız merak ettim sorayım dedim..

Merhaba arkadaşlar iki gün site bakımdaydı sanırım giremedik, o yuzden bir karışıklık oldu mu sizde acaba? Okudunuz mu yoksa naptınız merak ettim sorayım dedim..

Ayyy ne kadar zordu girememek
Çok şükür Kavuştuk.
Canım okuma yapmadim ben birde şöyle düşünüyorum aralıksız olması gerekiyordu yaa.
Ara verdik bence K kalemero nun ilk gününden başlayalım.
Siz be dersiniz ?

Nefs canım bende aynı şeyi rica edecektim arkadaşlar ben okuyacaktım ama eksik fazla kim ne okudu bilemeyeceğim için okumadım

yok canım yok okumadık bu gün yeniden başlarız ne yapalım kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…