Gönül birliği, dua kardeşliği

Ayet el kürsi okuyoruz dimi? Kaçar tane? Kızlar bilgilendirin ya,mal mal bakınıyom,kalimero ben hatırladım seni taa eskiden

Kalimero diye biri vardı pardon karıştırmış olabilirim ama gene de öptüm

10ar tane mi okuyoruz? Kimin niyetine inşallah?

Kalimero diye biri vardı pardon karıştırmış olabilirim ama gene de öptüm

10ar tane mi okuyoruz? Kimin niyetine inşallah?
Canım bu gün ku sayı paylaşımı yapıldı bu günlük okuma na gerek yok her gün sayı değişiyor
Bu gün sayı düşük ama en fazla da 46 faln oluyor
Bu gün okuma sayı önemli çünkü

Ayyy canım ben kk kapandiya onu demek istemistim
Yoksa okuyorum esmalarimi..
Ben aklımda kalanları okudum kalmayanlari bu gün tammladim artık
Boş kalmadım okumak istediğim büyük sure lerden okudun fetih süresini kenzul arsi vs . Degerlndirdim boşluğu yani

Ben de 10 tane ayetel kürsi okudum,kimin niyetineyse Allah kabul etsin inşallah,liste mi var? Hergün sayı mı belirleniyor? Kaç kişi var listede?bilgilendirirseniz sevinirim

Ben de 10 tane ayetel kürsi okudum,kimin niyetineyse Allah kabul etsin inşallah,liste mi var? Hergün sayı mı belirleniyor? Kaç kişi var listede?bilgilendirirseniz sevinirim

Ayyy canım hoşgeldin ne kadar heyecanlisin inşallah duân kabul olur Rabbim kabul eder.

Hoşgeldin canım, 6 kişiyiz listede sen gelirsen 7 olacağız. Konunun ilk başındaki mesajda detaylı yazıyor, bir haftada bir kişiye okuyoruz belli sayılarla. Saat 23:00 06:00 arası okuyoruz..

1. Gun 50 herkes 7ser duasi okunan 8
2. Gun 170 = 24 duasi okunan 26
3. Gun 220 = 31 duasi okunan 34
4. Gun 313 = 44 duasi kunan 46
5. Gun 170 =24 = 26
6. Gun 50 = 7 = 8
7. Gun 313 = 44 =46

Yokk canım mommy bugün okumuş ama listeye dahil değil.
Yarın ki listeye dahil edersen sayıyı bolersin o zaman okur.
Tamam canım ben şuan mazeretli duruma düştüm okuyamayacağım 6 gün, benim okuyamadıklarım yerine okumuş olsun. Likear paylaşmış sayıları, şu an mazeretli iki kişiyiz sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…