gönlünüz razı olur mu?

vallahi ben öldükten sonra ne isterse yapabilir.... hem olan ölene oluyor, geride kalan mecbur hayatini sürdürmekte... kimin icin hayirlisi ne ise o olsun... hem ömrünün sonuna dek benim arkamdan aglayip yas tutacak degil ya, eger tekrar sever evlenmek isterse, kendi bilir

valla ölmeyi bırak ben eşime diyorum ki sakın birini seversen bana söylememzlik yapma aşk bu insanı ne zaman yakalayacağı belli olmaz.. çekilrim aradan diyorum. çünki severse birini zaten bana olan aşkı bitmiştir ki ....

ben öldükten sonra ne yapacağı zaten onu ilgilendiriyorr. irtibata geçme gibi bi durum söz konusu olsa derdim evlenme kararını önce bana söle diye.:1rolleyes:

evlensin ayol vallah yasık....:roflol:
Allah korusun ben ölürsem perişan olur ayyyy garibim pislikten ölür vallasırnaşık şey pis annesinin evinde mahvolur gider benim kociş evlensin evlensin benden izin var kıyamam ben ona...

gönlüm asla razı gelmez buna ama ben öldükten sonrada hiçbirşeye engel olamamki.ben hep allahıma ikimizin canını aynı anda al diye dua ederim.inşallah böyle olur da kemiklerim sızlamaz yaa :asigim:

Ben öldükten sonra evlenmesin,benim yaımı tutsun demek çok bencilce ama insan olduğumuzu da unutmayalım..İşin açıkçası ben istemem yeniden evlenmesini:)
O her iki cihanda benim..Yok yok evlenmesin,toprağın yedi kat altında olsam kemiklerim sızlar..Çünkü ben onu çok seviyorum..
Not: Evleneceği kişi onun eşi,oğlumun annesi de olacak tabii..Yok biz ölürsek beraber ölelim:)

Bende düşünüyorum bazen..

Evlenmesi sorun değil de beni sevdiği kadar başkasını sevecek olması düşüncesi beni çok rahatsız eder herhalde.

Allah korusun :nazar:Başımdan eksik etmesin.

ohh beee benim gibi düşeünenler çoğaldı... sanki için rahat edememiş yerimde rahat
yatamazmışım gibi geliyor... yeşil, berşule , öznur hemen hemen aynı şeyleri düşünüyoruz..

Benim Kocam ölümüme Dayanamaz Eminim,onu çok Iyi Taniyorum.allah Ona Uzun ömür Versin Kimin Alninda ölüm Yazisi Erken Yazilmişsa Kabulümdür.kalan Ne Yaparsa Yapsin.hayat Onun.

Yaaaaaa Allah ikimize de sağlıklı , mutlu ve huzurlu uzun ömürler versin ......
Ama ben de hortlarım heralde , yani benim dışımda birine bana baktığı gibi bakmasını ya da dokunmasını istememmmmmmmmm. Bencilim ama kadınımmmmmmmmmmmmmm.

evlenmessssssssiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn
bazen soruyorummm ama kesinliklee evlenmemm diyorrr
zaten evlenirsen kemiklerim sızlar diyorumm ( guygu sömürüsü yapıyorumm)
valla bencill felan değilim evlenmesinn kardeşimm.. ben ne kadınlar biliyorum 25, 30 yaşlarında eşi öldükten sonra bi daha evlenmeyen kadınlar... eşimde evlenmesinn, çocuklarımın başına üvey ana felan getirmesinnn

evlenmessssssssiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn
bazen soruyorummm ama kesinliklee evlenmemm diyorrr
zaten evlenirsen kemiklerim sızlar diyorumm ( guygu sömürüsü yapıyorumm)
valla bencill felan değilim evlenmesinn kardeşimm.. ben ne kadınlar biliyorum 25, 30 yaşlarında eşi öldükten sonra bi daha evlenmeyen kadınlar... eşimde evlenmesinn, çocuklarımın başına üvey ana felan getirmesinnn

onlar kadın
bi erkekten beklenmez o sadakat

valla gönlüm hiç mi hiç razı olmaz:kızgın: zaten o da aynı şekilde düşünüyor.
hatta biz bu konuda birbirimize söz verdik kesinlikle sağ kalan evlenmeyeceka.s:dance:

Ay...çok guzel bir soru...
evlenmesin, banane :dilcikar:
benden de guzel cevap a.s

aslinda bi kaç kez konusmustuk bu konuyu, aman Allah korusun askimmm, asla evlenmem diyor kendisi...nedense yuzdeyuz guvenemiyorum bu soyledigine...erkek sonuçta ama ben kesinlikle evlenmesini baska bir kadinla hayatini paylasmasini istemezdim. ona ismini verip, esim diye koluna takmasi, ayyyyy bunaldim canimmm

bencilim belkide...ne yapiyim...ben onu çok seviyorum....:çok üzgünüm:

benden iyisini bulacagina inaniyosa gitsin simdi evlensin,evlenirde bu.
ben ölünce kesin evlenir.babasi öyle yapti zatenÇok üzgünüm çoook
kimin önce ölecegi ne belli:1rolleyes:

esimde bana aynisini soyluyo
sakin evlenme ruyalarina girer seni delirtirim diyo.
esimin evlenicegini sanmam zaten evlenmesine ne gerekki erkek milleti degilmi istedigini evlenmedende bulur....

ben öldükten sonra naptiği çok umrumda olmaz
hortlama gibi bi imkanında olacağini sanmiyorum
bu tür şeylerı kafana takıp kendini niye üzüyorsunki
allah uzun hayırlı ve ömür versin ikinizede
ölüm elbet bizi birgün ayıracak ama ben ölürsem asla evlenmiceksin gibi bi arzum olamaz ondan neden olsun ben artık yokum çünkü görmediğim duymadiğim bişeyde beni rahatsiz etmez açıkcası
önemli olan hayatayken yapmaması

çocugum olmasaydı evlenmesini isterdim birini sevmesini mutlu olmasını
ama şu an kızım var ve ona yabancı biri annelik yapamaz şu anda istemem kesinlikle

Ben öldükten sonra evlenmesini istemem tabii. Hele hele cocuklarimiz olursa. Ama cocuk olmadigi sürece evlenebilir mutlu olacaksa.
Ben sahsen, Allah gecinden versin, esimin üzerine baska biriyle evlenemem ya. Icim elvermez.

X