gonaphene

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
selam arkadaslar ben 1 yıldır hamile kalamıyorum. doktorum şimdi bana gonaphene ilacı verdi sadece 5 gün 1 tablet içip bırakacağımı söyledi.yumurtluyorum ve zamanında çatlıyor ama küçük. bu ilaçdan sonra çatlatma iğnesi olunuyormuş benimde olmam lazımmı sizce doktor söylemedi ama..birde sizler ne kadar zamanda hamiş kaldınız?birde içok insan o işe yaramıyor kist yapıyor kullanma dedi yardım edin lütfen sizin bilgilerinize ihtiyacım var..sağolunn..senağlama

• Konu Sahibi EU1
Canım benim yarın adetimin üçüncü günü yani yarın ganaphone ye başlayacam bir hafta sonra çatlatma iğnesi vurulacak ondan sonraki günde aşılamam yapılacak.Zaten bu hap yumurtayı büyütmek içindir...En iyi bilgiyi doktorun verecektir sana ...Geçmiş olsun...

• Konu Sahibi EU1

mrb canım bişey sorucam banada 9unda yapıldı aşılama ama iğne werdi bana hap wermedi dokuzgünde 2 yumurta oluştu 17ve 20mm lik sonrada çatlatma iğnesi oldu ve aşılama ...neden acaba farkı nekii hapla iğnenin merak ettim

• Konu Sahibi EU1

Canım bildiğim kadarıyla bu haplar yumurtayı olgunlaştırıp büyütüyo ondandır herhalde....

• Konu Sahibi EU1

canım hapın etki etmediği zamanlarda hemen iğneye geçiliyor.ilk başta hap verir az dozajlarda.sonra yumurtanın büyüyüp büyümediğini takip eder.eğer büyütmemişse arttrıyor.ben günde bi taneyle başladım.3 kadar çıktı.sonra baktı yine büyümüyor.bu ayda 4 tane kullan bakalım büyümezse yine iğneye geçecez dedi.allahtan 2 aydır klomenle sonuç aldık.ama daha gebelik olmadı ama.

• Konu Sahibi EU1

canım peki bu çatlatma iğnesi yapılcakmış ya sana seninki normalde çatlamıyormu?:uhm:

• Konu Sahibi EU1
canım peki bu çatlatma iğnesi yapılcakmış ya sana seninki normalde çatlamıyormu?:uhm:

onu bilemiyorum doğrusu hiç doktoruma sormadım.bu zamana kadar üç doktor değiştirdim böyle bi sorunum oldugunu söylemediler,olsaydı söylerlerdi herhalde.Canım sitede çatlatma iğnesi kullanan çok var.Çatlatma iğnesi hamile kalmayı kolaylaştırmak içindir...a.s.

hımm ya benim doktor bunu takip etmişti ve normal çatlıyor demişti belki şimdi ondan iğneden bahsetmedi..üff ya acaba bu hapla hamile kalan varmı:içelim:

canım yumurta çatlamazsa kiste dönüşür.kist olsa DOKTOR SÖYLER ZATEN.

yaa ay çok sağol ya bende kist nasıl falan diyodum birde herkes bu ilaç içince çatlatma iğnesi oluyor doktor bana vermeyince dedim bende mi sorun var?ya bu hapı kullanıp hamile kalan tanıdıgın varmı?coksekeriremsu

tanıdığım yokta burda bir sürü kişi var.bayabi işe yarıyor.

tanıdığım yokta burda bir sürü kişi var.bayabi işe yarıyor.

hımm bende baktım ama pek göremedim demekki denk gelemedim.. ay çok sağol tekrardan bana ümint verdin ya.. çok mutsuzum bu konua çünkü..sağolasınn:dance:

hiç umutsuz olma hamile kalmayı engelleyen baş neden stres ve umutsuzluk bu ilacı kullanıp hamile kalan bir sürü arkadaş var bende kullandım ama olmadı demekki kısmet değilmiş zamanı gelmemiş olacak inşallah inanarak kullan ilacı

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.bende 3 senedir evliyim 6 aydır bebiş istiyoruz olmuyor.geçen ay doktora gittim.rutin muayene yaptı.eşimin test sonuçlarını istedi.eşimin sonuçları normal.bana da aslında bişi anlatmadı.adetlerimde düzensizlik vardi her ay 10-15 gün geçiyordu.progestan verdi adetimin gelmesi için.ardından gonaphene i kullanmamı söyledi 5 gün boyunca günde 1 tane.kullandım ama bu ay da hüsran.adetim bu sefer günü gününe geldi.bir dahaki aya hormon değerlerime bakılcak.biz daha başındayız işin.bana çatlatma iğnesi falan hiç bahsetme di o ne oluyorki???

meraba canım hoş geldin.daha çok erken.dur daha bismillah.ilaçtan sonra baktımı yumurtaların büyüyüp büyümediğine.genelde veriyolar ç.iğnesi ama.olgunlaşan yumurtanın çatlayıp tüplere atılmasını ve spermle buluşup döllenmesi için.eğer kist olursa çatlamamış demek.kist yoksada çatlamış ama atılmıştır.adet olduğunda doktora gittinmi.ultrasonda bakınca kist çıkıyor.işallah gelir bebişin tez zamanda.

ya doğru söylüyorsun ama işde elde değilki üzülmemek... inş bende kalırım eger kalırsam söylerim size.. peki sende neden olmadı yumurtan büyümedimi?

yabangülü benim çatlamada problem yok dediya doktor şimdi ben bu ilacı kullanıp iğne olmama gerek yok dimi?

gonaphene i içtikten sonra hiç yumurtalarıma bakmak için çağırmadı beni yalnızca adet olursan 3. gün gel hormon değerlerine bakıcaz dedi.tatilde olduğum için gidemedim ağustosta bebek gelmezse gidicem bakalım.çok zor ve sıkıntılı işlermiş bunlar ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…