Gonalf iğne

Hmm anladım peki siz aşılama veya tüp bebek mi yoksa direkt sadece iğne mi deniyosunuz benim gibi
Bizim 14 ay oldu bi kere klomen+çatlatma iğnesi kullandım. Geçen ay da sadece femara kullandım çatlatma kullanmadım adetim düzenli olduğu için. Sonra ben doktorumu değiştirdim ve bana haplarla yumurtaların büyümüyor sana iğne vericez dedi, bi 3 ay böyle deneyeceğiz olmaz ise aşılama dedi

Bizim 14 ay oldu bi kere klomen+çatlatma iğnesi kullandım. Geçen ay da sadece femara kullandım çatlatma kullanmadım adetim düzenli olduğu için. Sonra ben doktorumu değiştirdim ve bana haplarla yumurtaların büyümüyor sana iğne vericez dedi, bi 3 ay böyle deneyeceğiz olmaz ise aşılama dedi
Hmm anladım iğneyi ilk defa deniyorsunuz o zaman sizde.Bende ilk defa iğne kullanıyorum

Vitamin değerleri çok önemliymiş ben şuan d vitamini ve demir hapı da kullanıyorum, ve her gün aç karnına incir yiyorum yumurtaların gelişmesi için bunu doktorum söylemişti ve bol su içmemi söyledi
Ben de de demir eksikliği var baya unutuyorum demir ilacını bende hem demir hapıma hem folik Asite dikkat edeyim o zaman

İnşallahh❤️Bende de kuru incir var bende tüketeyim o zaman sabah mı yiyorsunuz aç karna
Evet, ben size yaptıklarımı söyleyeyim fikir olur belki her gün aç karnına çörek otu yağı tüketiyorum rahime iyi geliyor, sabah akşam aç karnına aslan pençesi-civanperçemi-sarı kantaron karışım çayını içiyorum, paketli gıdalardan uzak duruyorum

Evet, ben size yaptıklarımı söyleyeyim fikir olur belki her gün aç karnına çörek otu yağı tüketiyorum rahime iyi geliyor, sabah akşam aç karnına aslan pençesi-civanperçemi-sarı kantaron karışım çayını içiyorum, paketli gıdalardan uzak duruyorum
İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız en güzel şekilde bugün kontrolde doktor tam bişey söylemeyip bi yumurta büyümüş deyince moralim bozuldu o kadar gündür iğne kullanıyorum sadece bir tane mi büyüdü acaba diye düşündüm ama bilmiyorum inşallah güzel sonuçlar alırız

İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız en güzel şekilde bugün kontrolde doktor tam bişey söylemeyip bi yumurta büyümüş deyince moralim bozuldu o kadar gündür iğne kullanıyorum sadece bir tane mi büyüdü acaba diye düşündüm ama bilmiyorum inşallah güzel sonuçlar alırız
Doktor kontrolüne gittiniz mi

Evet bugün gittim kan verdim hormonlara baktı bugün son kez vurdum gonalf i yarın ovitrelle vurcam.İlişki zamanlarını söyledi doktor bide progestan fitil verdi cumartesi de ona başlıcam bakalım
Kaç yumurtanız oluşmuş

X