Gonalf iğne

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
535
152
Merhaba kızlarr ben klomen femara falan denedim ama maalesef hep olumsuz sonuçlandı geçen ay doktor günlük hap değil de iğnelere geçelim dedi ama kist vardı ilaç verdi önce bu kisti temizleyelim diğer ay olunca gel başlayalım dedi yarın gidicem yani anladığım kadarıyla gonalf başlıcak nasıl oluyo nasıl kullanılıyo süreç nasıl ilerliyo bilgi verir misiniz acaba?

karnınızdan vuruyorsunuz iğneyi. daha önceden çatlatma iğnesi kullandıysanız onunla aynı sekilde kullanılıyor. ki zaten doktorunuz veya eczacınız bilgilendirir

İğneyi göbekten kendiniz de yapabiliyorsunuz, dozunu yumurtanın gelişimine göre yükseltip düşürebiliyorlar. İstenilen büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi veriliyor. Tüp bebek mi aşılama mı ?

İğneyi göbekten kendiniz de yapabiliyorsunuz, dozunu yumurtanın gelişimine göre yükseltip düşürebiliyorlar. İstenilen büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi veriliyor. Tüp bebek mi aşılama mı ?
İkiside değil sadece günlük hap gibi günlük vurulan iğneler var dedi doktorum ona geçeriz dedi

Gonalf-300 verildi 3 kutu tanesi 2680, 2 tane de çatlatma iğnesi yazıldı, bunların hepsi 10 bine yakındı, raporumuz olduğu için hepsi 2100 tl, rapor çıkartmaya bakın

Gonalf-300 verildi 3 kutu tanesi 2680, 2 tane de çatlatma iğnesi yazıldı, bunların hepsi 10 bine yakındı, raporumuz olduğu için hepsi 2100 tl, rapor çıkartmaya bakın
Rapor nasıl çıkartıyorsunuz peki kendiniz mi söylüyorsunuz doktora nasıl oluyo?

Rapor nasıl çıkartıyorsunuz peki kendiniz mi söylüyorsunuz doktora nasıl oluyo?
Tıp fakültesi hastanesinde görev yapan bi profun özel muayenesi vardı oraya gittim muayene oldum ve reçete yazdı, kendisi de rapor için görev aldığı tıp fakültesi hastanesine yönlendiriyordu, o reçete ile sekreterine gittim o şekilde çıkarttım, özel hasteneler rapor çıkartıyordur bence sorun isteyin

Tıp fakültesi hastanesinde görev yapan bi profun özel muayenesi vardı oraya gittim muayene oldum ve reçete yazdı, kendisi de rapor için görev aldığı tıp fakültesi hastanesine yönlendiriyordu, o reçete ile sekreterine gittim o şekilde çıkarttım, özel hasteneler rapor çıkartıyordur bence sorun isteyin
Bende normal bir devlet hastanesine gidiyorum da sorsam olur mu acaba ama doktorum ilacı yazarken hemşire 1 kutu mu yazılacak 2 kutu mu dedi doktor da 1 yazalım bunlar biraz pahalı biliyorsun dedi evet dedim bende

Bende normal bir devlet hastanesine gidiyorum da sorsam olur mu acaba ama doktorum ilacı yazarken hemşire 1 kutu mu yazılacak 2 kutu mu dedi doktor da 1 yazalım bunlar biraz pahalı biliyorsun dedi evet dedim bende
Ya evet pahalılar devlete ait üniversite hastanesinde raporumu çıkarttım yani ben, belki de üniversite hastanesi olduğu içindir çünkü daha önce hsg için başka üniversite hastanesine gitmiştim hsg öncesi ilaç almamızı istiyorlar eczaneden, onu da raporlu vermişlerdi mesela. Eğer vaktiniz falan varsa bi sorun soruşturun bence

Bir de devlet hastanesinde çok ilgilenmiyorlar sizin yumurta takibinizi yapacaklar değil mi

Kaç gün kullanmıştınız? Ben 1 hafta kullanacağım günlük 100 cuma kontrolüm var siz nasıl kullandınız ayrıca raporsuz mu aldınız
Evet raporsuz aldım ben geçen hafta çarşamba başladım her gün 75 vurdum bugün gittim tam olarak şu kadar şu büyüklükte var demedi doktor kendisi baktı ama bi tane var dedi onu duydum kafamı çevirince yaklaşık 18 mm olduğunu gördüm sadece ama başka bilmiyorum bidaha verdi iğne 2 gün daha vur çarşamba gel dedi bide çatlatma iğnesi de yazdı onu da aldım dolabında dursun çarşamba kontrolden sonra vur dicem dedi

Evet raporsuz aldım ben geçen hafta çarşamba başladım her gün 75 vurdum bugün gittim tam olarak şu kadar şu büyüklükte var demedi doktor kendisi baktı ama bi tane var dedi onu duydum kafamı çevirince yaklaşık 18 mm olduğunu gördüm sadece ama başka bilmiyorum bidaha verdi iğne 2 gün daha vur çarşamba gel dedi bide çatlatma iğnesi de yazdı onu da aldım dolabında dursun çarşamba kontrolden sonra vur dicem dedi
Pcos var mı

X