Gonalf f ovitrelle yardim

Simssss6

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
544
124
31
Merhabalar. İki defa negatif femara denemesinden sonra bu ay gonalf f ye gecti doktor. 9 gun gonalf f igne kullandim bugun muayanede iki tane yumurta 19 ve 21 cm olustugunu soyledi doktor. Aksam 5 e dogru catlatma ignesi yapildi. Sizce bugünü degerlendirmeli miyiz? Doktor yarindan sonra sık iliski dedi saat vermedi. Bugünü degerlendirelim mi pas mı gecelimm yardimm

Her dr farklı saat söylüyor en güzeli iğneden en az 12saat sonrası. Çünkü hemen çatlamıyor. Gerçi sağlıklı spermde 3gün rahimde yaşıyor. Döllenecek olduktan sonra her türlü olur çok endişelenmeyin. Ertesi gün en uygun saate ayarlayın bence

Merhabalar. İki defa negatif femara denemesinden sonra bu ay gonalf f ye gecti doktor. 9 gun gonalf f igne kullandim bugun muayanede iki tane yumurta 19 ve 21 cm olustugunu soyledi doktor. Aksam 5 e dogru catlatma ignesi yapildi. Sizce bugünü degerlendirmeli miyiz? Doktor yarindan sonra sık iliski dedi saat vermedi. Bugünü degerlendirelim mi pas mı gecelimm yardimm
Merhaba bende klomen femara falan denedim ama maalesef hep olumsuz sonuçlandı geçen ay doktor günlük hap değil de iğnelere geçelim dedi ama kist vardı ilaç verdi önce bu kisti temizleyelim diğer ay olunca gel başlayalım dedi yarın gidicem yani anladığım kadarıyla gonalf başlıcak nasıl oluyo nasıl kullanılıyo süreç nasıl ilerliyo bilgi verir misiniz acaba?

X