Gonal f ile hamile kalanlar var mı?

Tamam canım haber verirsin yine birşey söyledi mi peki aşılamayla ilgili yada yumurta gelişimiyle alakalı
Canım kan sonuçlarımı da gösterdim iyi dedi yarın ovitrelleyi vurun dedi ilişki zamanlarını söyledi işte bide progestan fitil verdi cumartesi akşam başla dedi sonra gebelik testi için gel adet olursan da olmamıştır o zaman adetin 2. Günü falan gel dedi inşallah gebelik testi için gitmek nasip olur 🥹🤲🏻

Canım kan sonuçlarımı da gösterdim iyi dedi yarın ovitrelleyi vurun dedi ilişki zamanlarını söyledi işte bide progestan fitil verdi cumartesi akşam başla dedi sonra gebelik testi için gel adet olursan da olmamıştır o zaman adetin 2. Günü falan gel dedi inşallah gebelik testi için gitmek nasip olur 🥹🤲🏻
Amiinnn ☺️ sen yine de hep olumlu düşün inşallah bu ay güzel haberleri alırız artık

Ayyy inşallah bakalım gonalf iğnesini de ilk defa kullanıyorum bu progestanı da ilk defa kullanıcam bakalım🤲🏻Bu progestan bildiğim kadarıyla bebeğin tutunmasını sağlıyor
Aynen canım tutunması için 1.5 sene önce aşılama yaptırdım ben ama femara kullanmıştm o zaman bende gonal f ilk defa kullanıorum

X