Gonalf 450

M makimen ben 9 gün kullanicam günlük 50 ml . Raporsuz aldım eczaneden gittiğim yer hastane değil çünkü klinik olduğu için rapor çıkartma durumum yok malesef . Kullanım süresi kişiye yumurtasina boyuna vs bir sürü etkene göre değişir dedi doktorum salı günü kontrolüm var bakalim inşallah güzel haberler veririm

Bende gonalf 450 kullandım.2 tane 19mm yumurtm oldu solda.Çarşamba gecesi çatlatma iğnesi oldum canım.Inşallah güzel haberler veririz .
Bende 9 gün kullandım ama pek gelişmedi günlük 50 ml kullandım adetimin 14. Günü 3 tane yumurta oluşmuş 9-10-11 mm çatlatma ignesini dün vuruldum bakalım nasip inşallah

Bende 9 gün kullandım ama pek gelişmedi günlük 50 ml kullandım adetimin 14. Günü 3 tane yumurta oluşmuş 9-10-11 mm çatlatma ignesini dün vuruldum bakalım nasip inşallah
Kuzum ben ilk klomen kullandım sonra 37.5 dozda 4 gün iğne kullandım .Benim yumurtalarda sıkıntı yok adetimin 12 günü 19mm oldular o gün iğne vuruldum 36 saat sonra ilişki oldu.Hiç bir sıkıntımız yok ama olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…