Gonalf 450

Minicikpandam

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
2.291
4.072
29
Merhaba polikistik over var bende klomen kullandım iki kez pek gelişme olmadı gonal f baslicaz nasipse günde 50 ml kullanıp olumlu sonuç alan oldu mu

Merhaba polikistik over var bende klomen kullandım iki kez pek gelişme olmadı gonal f baslicaz nasipse günde 50 ml kullanıp olumlu sonuç alan oldu mu
benim bildiğim bu ilaç tüp bebekte kullanılıyor göbekten küçük iğne ben kullandım inş olur ama diğerlerine göre çok etkilidir başarılar

Merhabalar bende gonalf a basladim bugün , çift taraflı çikolata kistim var , tek tüpüm açık , amh düşüklüğü var , 1dusuk 1kimyasal oldu. Umudumu gonalf a baglamis durumdayim , 150ml yapılıyor. Cuma günü kontrolüm var . Ayrıca Yumurta kalitesini arttırmak için prowomen ve teatrio vitaminlerini kullaniyorum.

Şifa olsun inşallah .
Bende bugün başlıyorum 50 ml kullanicam 9 Haziran da kontrolum var 9 gün kullanicam

Merhaba; ben de pco luyum klomen ile 6 ay önce hamile kaldım ancak düşük oldu, dozu artırdığımız klomen de de yeterli gelişme olmadı. Doktorum iğneye başlayalım dedi ancak bir iki ay ara verip zayıflamamı istedi. Kısmetse ağustos da başlayacağım. S

Henüz ne kadar kullanacağımı vs konuşmadık, tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Birde bu iğneyi özel hastaneden rapor alsam sgk bir kısmını karşılıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…