Gonal f ovitralle dupbaston

İnşallah canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim eğer sonucum belli olursa mutlaka haber veririm olumlu ya da olumsuz

İnşallah canım benim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim eğer sonucum belli olursa mutlaka haber veririm olumlu ya da olumsuz
Tamam bekliyorum güzel haberlerini bende bu ay olursa insallah veririm haberi ikimizde bu ay üzüntüden değil sevinçten ağlarız ya inşallah

Merhaba canım. Hiç telaşlanma. Benim doktorum hep soruyor kasık ağrın oluyor mu diye. Yani kasık ağrım varsa yumurta büyüyor demek. Bende ilk klomen kullanıp 21 mm olunca çatlatma vermişti kimyasal gebelik yaşamıştım. Olumsuz düşünme sakın. Yumurta büyürken kasık ağrısı çok yaparmış. Ama tabii doktorun daha iyi bilir salı günü çağırması tekrar yumurtanın boyutunu görmek için çağırıyordur

Tamam bekliyorum güzel haberlerini bende bu ay olursa insallah veririm haberi ikimizde bu ay üzüntüden değil sevinçten ağlarız ya inşallah
Yaaa inşallah bir de bir şey soracağım canım. Senin yumurtalarının büyümesi nasıldı. Benim bu ay çok zor büyüdü. İğne ne kullanıyorsun bir de aşılama için

Birde iyi yönünden bakmak lazım sizin için hamile kalabiliyorsunuz ben hiç hamilelik yaşamadım nasıl bı duygu hiç bilmiyorum en çok merak ettiğim hamileliğin nasıl birşey oldugu
Herkesin sınavı farklı işte.. Hepimizin doğru zamanı beklediği bir nasibi vardır

Anladım içimi rahatlattınız teşekkür ederim cumartesi gidince öğreneceğim bakalım kaç mm olmuş çatlamış mı

Yaaa inşallah bir de bir şey soracağım canım. Senin yumurtalarının büyümesi nasıldı. Benim bu ay çok zor büyüdü. İğne ne kullanıyorsun bir de aşılama için
Ben aşılamadan önce başka bi doktorda iki kere klomen kullandım birinde 3 oburunde iki yumurtam büyüdü ama olmadı bana o zman polikistik över oldugumu bilemedi doktor 7 8 ay zaman kaybı yaşadım yani sonra başka bi doktora gittim o polikistik overin var dedi iğne verdi bundada iki büyüdü ama iyi dedi yani bana olctugu rakamı söylemedi söylediyse de unuttum o stresten valla canım ama geçen ay yine olmadı şimdi yine aynı o iğneyi verdi ne artırdı ne azalttı öbür sefer tam istediğimiz gibi iki yumurtam büyümüş dedi galiba çok buyuyenlerde tedaviyi iptal ediyorlarmış oyuzden devam dedi bu arada iğnem gonal f 300 iki paket 8 günde bitirmem lazım senin ignen neydi peki neden buyumemis sordunmu doktoruna canim

Herkesin sınavı farklı işte.. Hepimizin doğru zamanı beklediği bir nasibi vardır
Aynen öyle bu güzel cuma günümüzde peygamber efendimiz sav. Hürmetine bize en kısa zamanda sagliklisindan hayirlisindan kolaylıkla bekletmeden evlatlar nasip etsin inşallah Rabbim

Bende de polikistik over var. Bu ay çok zor büyüdü. Doktor inat ediyor dedi. Yediğim içtiğimde etkiliyor ister istemez. Geçen ay gonal f 300'lük kullandım. 100 100 100 üç günde bitirdim. Aynı saatlerde vurdum baktı doktor çok az büyümüşler. Gelecek ay devam edelim dedi. Çok yüklenmek istemiyorum dedi. Bu ay da gonal f 900'lük kullandım. İlk dört gün 112.5 vur gel bakalım dedi. Kontrollu ilerledik. Benimde canım sıkıldı ne yapsam desteklesem diye. İncir kürünü buldum canım. 7 inciri yarım litreden az daha fazla su da kaynattım 15 dakika. Ilıdıktan sonra sabah bir bardak akşam bir bardak içmeye başladım. Doktora gittim. Doktor şok geçirdi 18mm olmuştu. Bu arada iğnenin dozunu da yükseltti doktor. 150'e çıkarmıştı. Üç defa da 150 den vurundum

Anladım canim incirinde çok faydası varmış yumurtlamaya benim doktorumda demişti ceviz ve kuru üzümü de her gün yiyeceksin dedi muzda öyle 10 bardak su icecrksin dedi şükür büyümüş yumurtaların sırada bebisin tutunması var güzel haberleri bekliyoruz güzel günler yakın inşallah

Ya aslında polikistik overde yumurta çok büyür diyorlar ama bizde niyeboyle olmuyor anlamış değilim

İnşallah canım benim

Ya aslında polikistik overde yumurta çok büyür diyorlar ama bizde niyeboyle olmuyor anlamış değilim
Yok aslında büyümesi sıkıntı canım. Polikistikte çok yumurta var ama kalitesiz hepsi klomen tedavisinde de zor büyürdü ama büyürdü yani. Kilo da çok önemli aslında

Yok aslında büyümesi sıkıntı canım. Polikistikte çok yumurta var ama kalitesiz hepsi klomen tedavisinde de zor büyürdü ama büyürdü yani. Kilo da çok önemli aslında
Evet ama tüp bebekte şansı artirirmis çok yumurta olması sen kaç kilosun canim benim boyum 1.70 kilomda 65

Senin regli düzenli mi canım
Son 6 7 aydır günü gününe gelirdi ama bu tedavilere flan başladım stres yaptım ilaçlar kullandım adetim gecikmeye başladı 32 güne kadar çıktı son üç adetimede çok kısa sürüyor normalde 6 gün sürerdi artık 4 gün sürüyor lekeli geliyor ilk iki gün bu ayda 24 günde geldi

Hayıt tohumu var duydun mu hiç bilmiyorum. Onu kullan. Adeti düzenliyor kadın hastalığa birebir. Ben onu kullanırken hiç söktürücü falan kullanmıyorum. Tam gününde ve normal şekilde adet görüyorum. Doktorumda tavsiye etti. Hamile kalsan bile çocuğa zararı olmuyor. Aksine rahim duvarını kalınlaştırıyor. Kullananları çoğu hamile kalıyor

Evet öyleymiş doğru söylüyorsun. Bende 1.66 boyum kilom 80
Ah ah kadın olmak ne zor çok kilolu değilsin istersen biraz daha verebilirsin canim kılo doktorum sen zayıf olduğun için çok şanslısın demişti zayıf olmak adeti düzenli gelmesini saglarmis yani ne kadar zayıf o kadar iyi bir tane doktor dinledim internetten zaten ay sonu agliyacaksiniz ama hangi konuda aglayacagimiz size kalmış ya yemek yemedim aç kaldım diye agliyacaksiniz yada gebe kalamadim diye bu söz çok doğru varsinki kola icmiyelim ekmek yemiyelim şekerli hazır gıdalar tuketmeyelim aç kalalım bebeğimiz için değer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…