Gonal f ovitralle dupbaston

Evet öyleymiş doğru söylüyorsun. Bende 1.66 boyum kilom 80
Ah ah kadın olmak ne zor çok kilolu değilsin istersen biraz daha verebilirsin canim kılo doktorum sen zayıf olduğun için çok şanslısın demişti zayıf olmak adeti düzenli gelmesini saglarmis yani ne kadar zayıf o kadar iyi bir tane doktor dinledim internetten zaten ay sonu agliyacaksiniz ama hangi konuda aglayacagimiz size kalmış ya yemek yemedim aç kaldım diye agliyacaksiniz yada gebe kalamadim diye bu söz çok doğru varsinki kola icmiyelim ekmek yemiyelim şekerli hazır gıdalar tuketmeyelim aç kalalım bebeğimiz
Ya aslında denedim 15 gün flan ama bende işe yaramadi galiba adetin 28.gunden 32.gune kadar lekeli geldi zaten önceden de boyleydi günü günune gelirmiki diye bekledim ama öyle olmadı canim bende galiba işe yaramadı

Aynen öyleee çok şükür ki sen gerçekten benden şanslısın. Ya en son çok güzel zayıfladım fakat doktor az daha zayıflayacaksın dediği günden beri kilo alıyorum kola asla içmem zaten ama yalnız kola ile olacak şey değil bu aralar çok şükür dikkat ediyorum hiç yemiyorum almıyorum. İnşallah faydasını görürüz ya mübarek günün yüzü suyu hürmetine mersinde mi yaşıyorsun canım sen

Çok fazla gerek yok aslında sana ama ben adetim bitince başlardım, adetim başladığı gün bırakırdım. Doktorum sabah akşam iç derdi ben daha günde bir içerdim. Ya aslında bizimki de bir umut canım benim. İnşallah hayırlı haberler alırız da, boşuna yaptık demeyiz

İnşallah inşallah spor da gerekli aslında canim polikistik overliler zaten zor kilo verirmiş yok Mersin'de yaşamıyorum ismimi öyle yazdım sadece

Aynen öyle umut dünyası ne güzel sende ise yaramis ben doktoruma soracaktım unuttum birde artık aşılamaya gectimya içmemek daha doğru galiba

İnşallah inşallah spor da gerekli aslında canim polikistik overliler zaten zor kilo verirmiş yok Mersin'de yaşamıyorum ismimi öyle yazdım sadece
Evet her gün bir saat yürüyüş yapıyordum. Çatlatmadan sonra doktor hiçbir şey yapma dedi canım

Nasıl hicbirsey yapma dedi kspor yapma ağir kaldırma gibi birseymi canim
Spor, temizlik, ağır kaldırma, uzanma kesinlikle yok dedi. Karnına darbe almayacaksın dedi. Üzülmeyeceksin canını sıkmayacaksın moralin yüksek olacak dedi. Her gün iki haşlanmış yumurta (2dk süre) ve akşamları az yağlı et tüket üstüne limon sık dedi

Valla öyle oluyor geçmek bilmiyor sonra adet olunca Allah'ım ben bı 30 gün daha nasıl bekliyecem diyorum ama inşallah bu ay öyle bı derdimiz olmayacak hamile kalicaz
Aynen öyle doktor bana şöyle bir kür verdi. Bir bardak suyun içine bir tatlı kaşığı elma sirkesi koy. İlişki öncesi intim duş yap. Ondan sonra ilişkiye gir ve 2 saat ayakların havada kalacak. 8 saat sonra duş al dedi. Hemen su sabun değmesin sakın dedi

Uzanma derken onu anlamadım canim yüz üstü yatma flan mi dedi

Allahalla ne kadar iyi doktorun varmış herşeyi anlatmış bu konuda çok şanslısın gerçektende benimki hicbirsey demedi sadece yiyeceklerimi söyledi

Üzüldüm canım birdahaki sefer inşallah yüzün güler ben aşılama yaptirdim adetime 10 gün var daha bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…