Makyaj Ürünleri Golden rose, carmina, pastel sizce en iyisi hangisi???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
chanel de ne kiii benneyaptımki
şu meşhur çarpadakilerden mi aldın yoosammm :roflol:lülülülülülü

he o çarpada lancome falan da var dimikafamçokkarıştı
komedi ya lancome, chanel, dior pazarda görse kendilerini intaar eder nan:roflol:

Kuzu o simili bana bişi ifade etmez mi nası özlemişim seni len benzin ecük sararmış ama hep aynısın valla

komedi ya lancome, chanel, dior pazarda görse kendilerini intaar eder nan:roflol:

ay eylülüm sorma
geçen sosyete pazarında gördüm
millet üşüşmüş başına
yahu işin kötüsü kokoş full makyaj hatunlar da vardı
nası alıp kullanıyolar anlamıyorum
fake oldugu kabak gibi ortada

aha konuyu sohbete çevirmeye utanmıyonuzmu kuzum konuyu geyiğe taşır mısın -tatlicadiarzu-
bide mod olcek utanmadan geyik yapii cıx cıx cıx:1closedeyes:

yazık suratına yazık bi de neüdüğü belirsiz gurbam:bbo:

Ben evli ve çocuklu bir kadınım eylül anım her teklife açık diilim. Ama yine de bi pastanede buluşabiliriz alternatif alternatiftirdelikafadulden

bende evliyim krdi karısı seni napim hemde çocuklu -tatlicadiarzu-
ben "benim gelinim pardon kozmetikçim olurmusun" diyecektim

hee laa pek sevmem o tarz pazaryerlerini neyin :1closedeyes:
amma lakin bir defa arkadaşla gittik anamm çakma ürün satılan tezgahların başındaki hatunlar sanki paris sakaklarından fırlamış gibi:1shok:

hee laa pek sevmem o tarz pazaryerlerini neyin :1closedeyes:
amma lakin bir defa arkadaşla gittik anamm çakma ürün satılan tezgahların başındaki hatunlar sanki paris sakaklarından fırlamış gibi:1shok:

ben çok severim lakin artık mesai yüzünden gidemiyorum kine:çok üzgünüm:
eskişehir de çarpa, ankara da ayrancı pazarı favorim:lepi:
çorap, don bi de bol bol kemer alırım ben

Aha arzu düşürdü yine ağına birini. kanının son damlasına kadar içecekkaydirigubbakcemile3

Aha arzu düşürdü yine ağına birini. kanının son damlasına kadar içecekkaydirigubbakcemile3

bugün ikinci kurban :çok üzgünüm:
önce beni düşürdü sonrada eyylülü
eyylül yavrim kaç kurtar kendini :tomato:-tatlicadiarzu-

Bilmiyom kızım bağımlı olan sizsiniz bana göre hava hoş
Sayemde pastel ötesini keşfettin daa ne istiyonbenneyaptımki

alix avienin rujları ve ojeleri inaılmaz güzel lancome ,clarins ve vs tüm ürünleri denemiş biri olarak tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…