Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gold longda gögüs büyütücü aldım umarım ise yarar

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
kızlar biraz önce internetten gold longda siparisi verdim. bi sürü ürün kullandım ama etkisi sadece hafif dolgunluktan baska olmadı. birde bunu kullanayım. yarın gelecek. içinizde kullanan var mı? topicte biri cok memnunum diye yorum yapmıs ama reklam gibi geldi. birde ben deneyim. battı balık yan gider:eek:

ben dha bu tür hiç bi ürün kullanmadım göğüslerim çok küçük avuç içi kadar bile yok ya dümdüz bende bayadır arştırıyorum bu ürünleri hangisini alacağıma karar vermedim sende işe yarıyormu etkileini burdn yaz bndan önceden bişeyler kullanmışsın heralde bu işe yararsa iyi demektr cevaplarını bkliyorum birde hngi siteden nekadara ladığını özelden yazarmsn bnde oraya bi bakıyım siteden siteyede fiyatı değişiyo bilgim ve baktıgım kadarıylazemuszemuszemuszemus

evet bende gögüs büyütücü kemerde var. olmadı onla birlikte kullanayım. yarın gelecekmiş kargo. hazır esimde askerde bi deneyim :)

evet bende gögüs büyütücü kemerde var. olmadı onla birlikte kullanayım. yarın gelecekmiş kargo. hazır esimde askerde bi deneyim :)

yaa a cenım bu derdimizdemi aynı hüü=((
benimde küçük ama hiç krem filan kullanmadım.
evlenince büyür diyolar hep değişme olmadımı canımmafoldumben

canım ben ne kadar evli kaldım ki :) topu topu 10 gün anca. sonra biliyorsun asker yolu gözlüyoruz... belki ilerde faydası olur ama ben esim gelmeden bi sonus elde etmek istiyorumm

canım ben ne kadar evli kaldım ki :) topu topu 10 gün anca. sonra biliyorsun asker yolu gözlüyoruz... belki ilerde faydası olur ama ben esim gelmeden bi sonus elde etmek istiyorumm
hihi doğru söylüyosun canım yav=)
bende evlenemden 1 beden büyütsem iyi olcak.
nekadara aldın bu kremi canım bide yan etki yapmaz demi ya

hihi doğru söylüyosun canım yav=)
bende evlenemden 1 beden büyütsem iyi olcak.
nekadara aldın bu kremi canım bide yan etki yapmaz demi ya

aslında burcucum cok da arastırmadım. umarım yan etkisi yoktur. bian gözüm karardı siparis verdim. birde üstelik 1 kutu da almadım 2 kutusu 75tlmiş 1 kutu 45 kar edeyim tekrar almak isterim belki diye 2 kutu siparis verdim. aslında bunu aldıgımı esim duysaaaaa... paraya ihtiyacın varken böyle seyler niye alıyorsun diye kızar.

aslında burcucum cok da arastırmadım. umarım yan etkisi yoktur. bian gözüm karardı siparis verdim. birde üstelik 1 kutu da almadım 2 kutusu 75tlmiş 1 kutu 45 kar edeyim tekrar almak isterim belki diye 2 kutu siparis verdim. aslında bunu aldıgımı esim duysaaaaa... paraya ihtiyacın varken böyle seyler niye alıyorsun diye kızar.
ya canım ben biara burda okumustum, 2 ayda 2 bedeb büyük konusu vardı.
1 ay devam ettim orda yazılanlara şişti aslında ama devam etmedim.
bide rezene mutlaka içilmeliymiş, yatarken özellikle süt bezlerini ve hormonları harekete geçiriyomus.

aslında ben bitki caylarını cok severim. iş yerinde sallama olanlarından içiyorum.
Şu kargo gelse bi. onun yüüzünden evden cıkamıyorum. markete gitmem lazım..

zaten bana yararsa her yere yazacam :) o kadar cok kişi var ki bizim gibi. herkes faydalansın. gelseydi bi.

evet canım, bide insanların paralarını sömürmek için reklam yazıp çıkanlar var.
ben bi ürünü çok metheden ama yeni üye olan birini görürsem hemen geçmiş mesajlarını okuyorum.
gerekirsede bildiriyorum moderatöre!!!

canım bide ek olarak nar yemeye çalış ve kara üzün çekirdeği al akşamları 1 kaşık.
çekirdek özellikle çok iyi geliyo ben kullanıyorum saç tırnak cilt içinde çok iyi, göğüsede faydası var.
kremle yetinme kendine bi program kur onu uygula.81 günde yap şu işi hadi bakiim=))))))

evet canım o mesajları yazan 2 kişide yeni üye ve diğer yazdıgı mesajlarda tavsiye ederim söyle tavsiye ederim böyleee

cekirdeği daha önce denemiştim biraz dolgunluk olmustu ama bırakınca fossss
evet 80 günümüz kaldı. tabi ben bir kere daha evci izni için gidecem istanbula :kedi: o zamana kadar etki etse bari

acaba fason bi firmamı aradım simdi hala gelmedi diye. uykudan uyanır gibi konsuyor kadın. sinir oldum

X