Göğüsümdeki çatlaklar

HaNDe__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2011
263
26
34
slm arkadaslar kortızonlu hap kulandım 2 ay vucudum şişti ve şimdi iniyor gögüslerimde çatlaklar var ne ıyı gelır bılen varmı ? çok sinirimi bozuyo yaa

bepantene krem sür canım, cilt yenileyici özelliği olduğundan çatlaklara iyi geliyo, ama düzenli ve bırakmadan kullanmalısın. Günde iki kez, gündüz ve gece yatmadan sürebilirsin. Kokusuda çok hoş
(Bu arada bepantenin merhemi degıl kremi)

bepantheni çatlaklar geçinceye kadar aralıksız kullanmak gerekiyor demek. geçince devam etmeye lüzum yok herhalde:26:

benim göğüs çatlaklarım da had safhada malesef

bepantheni çatlaklar geçinceye kadar aralıksız kullanmak gerekiyor demek. geçince devam etmeye lüzum yok herhalde:26:

benim göğüs çatlaklarım da had safhada malesef

sonuç alana kadar kullanmak lazım tabi canım, ben gögüs için kullanmamıştm doğumlardan sonra göbeğmin alt kısmında hafiften vardı bir iki çizgi çatlak çok iyi geldi tamamen yok etmiyo ama önceki kadarda derin ve göze batmıyo farkedilir şekilde soldular yani

suan bepantenı kulanıyorum ama avondan catlaklar ıcın krem aldım gelıcek kuzenım sattıgı ıcın bılıyor sıkılastırı catlak gıderıcı kullananlar memnun dıyor gecırıyor dıyor ama bılmıyorum ıns gecer yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…