Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gögüslerini büyütmek isteyenler dikkat!!

peygamber efendimiz çörek otu için ölümden başka her derde deva dememişmi.nasıl olur yağı kanser yapar da-ağızdan alınınca şifa olur...?? masaj yapıncamı kanser olucaz.ben henüz denemedim ama okuyorum konuları takipteyim ilginç geldi bu tezatlık??

peygamber efendimiz çörek otu için ölümden başka her derde deva dememişmi.nasıl olur yağı kanser yapar da-ağızdan alınınca şifa olur...?? masaj yapıncamı kanser olucaz.ben henüz denemedim ama okuyorum konuları takipteyim ilginç geldi bu tezatlık??

canım muhtemelen şöyle bir durum olabilir... biliyorsundur mutlaka bir bitkinin yağını çıkarmak biraz zahmetli bir iş.. hele de çörek otu gibi bir bitkinin çok daha zor olabileceğini düşünüyorum. belki de bu işlem yapılırken ya da saklama süresi uzatılmak için de belki içine birtakım kimyasallar katılıyor olabilir. ve etkisini arttırmak için östörojen hormonu da katılmış olabilir... tabi bunlar varsayım sadece... ama birşeyin doğalıyla işlenmişi arasında bazen gerçekten çok büyük farklar olabiliyor... belkide bu tarz tehlikeler yüzünden bu gibi uyarılar yapılıyor olabilir...

doktorlar oyle soyluyor fakat buyuten var ayricada amerika li bir doktorun çalismalari bazi bitkilerin kullanilarak goguslerin buyuyebilecegini gosterdi ona bakilirsa doktorlar saçlarin ayda belli bir cm den fazla uzamayacagini soyluyor ama ben bakimla saçlarimi ayda 4-5 cm uzatabiliyorum ayricada çogumuz dogal yontemler kullaniyoruz gunde iki tane hurma yemenin ya da kuç un ya da çorekotunun beni kanser yapabilecegine inanmak çok guç ki baska bir suru insan sagligini tehdit eden seyler hayatimizda onemli yerler almisken
ben saça takıldım ayda 4-5 cm uzatabiliyrm diosun nasıl oluyr ne kullanıyosun???? ayrıca göğüsten muzdarip olanlardanım çok büyük sıkıntı bu,ve inanç meselesi

bnce en güseli kendine ait doğal olması küçük olsun ama benim olsunn aşırı derecede tüketilmedikten sonra kanser yapacağına inanmıorum bnce doktorların ölee sölediğine bakmayın bundan para kazanıorlarr sonuçta

arkadaşlar bi sakin ya derin nefes alın bi :KK24: arkadaşlarında yazdıklarını bi tavsiye olarak okuyun. neden birbirinize bişeyler söylemek zorundasınız. tabiki büyükler küçüklere tavsiyede bulunacak. herkesin bir bakış açısı var bilgilerin paylaşılmadıkça ne önemi var. herkes bildigini tecrübelerini paylaşsınki bizede yön göstersin. paylaşınki bizde ona göre ölçüp tartalım. amacımız göğüs büyütmek saglıgımıza ve psikolojimize zarar vermek değil.

benim de göğsüme takıntım var artık etrafmda ki küçük göğüslüleri de etkilemeye başladım arkadaşım gögüs büyütücü krem aldı ceviz kadar olan gögsü iç çamaşırını doldurmuş kocaman gözlerime inanamadım
ama ben denemeye cesaret edemiyorum polikistik over diye ( adet düzensizliği , tüylenme ) bir rahatsızlığım var . doktorumun eşi estetisyen onunla görüş istersen dedi ona da cesaret edemedim :)) kremden bahsettim göğüs östrojen denilen hormonla büyüyor fazla salgılanınca kanser riski varmış krem ödem oluşturabilirmş yani büyüklüğü ondan olabilir geçici bir süre dedi tek çözüm silikon dedi:KK43:(((( ameliyat sonrası silikon kayması bir süre şiddetli ağrılar olabiliyormuş kişiye göre bence silikon da risk diğeri de bu şekilde de istemiyorum ne yapsam karar veremedim

Evet kizlar aynen öyle!!!!
hangi doktor cikip der ki ay yok dogal yöntemlerlede olur,,,ama siz ameliyata gelin...cünkü bizede para lazim.

ya arkadaslar hatta bazi insanlar para kazanayim diye ne yalanlara bas vuruyor...halbu ki tabi ya Rabbim yaratmis,,, dogayi bosuna mi???

X