Göğüslerin sert olması için ne yapmalı?

kilo almış canım arkadaş ondan büyümüş .sende çok zayıfan 2-3 kilo al farkeder kesin .ben şimdi kilo verdim küçüldüler biraz sanki farkediyor.

hmm anladım cnm sagol aman ben kılo almayım vala yenı bı kılo anca vermısımdır zaten yaz gelıyo malum bı kılocuk daha vesem tamamdır da gogusler kuculmez ınsallah zaten fındık kadar :)

hmm anladım cnm sagol aman ben kılo almayım vala yenı bı kılo anca vermısımdır zaten yaz gelıyo malum bı kılocuk daha vesem tamamdır da gogusler kuculmez ınsallah zaten fındık kadar :)

çok zayıfsan demek istedim çünkü çok zayıf kişilerde göğüsler küçük oluyor yapısal olarak .memnunsan kilondan alma tabi.

Daha önce buna benzer bir konuya ben cevap yazmıştım, tekrar burada da paylaşayım istedim.
Düzenli kullanmaya devam ediyorum aldığım kremi ve biraz olsun sertleşme başladı. Bende devamlı kilo alıp vermekten kaynaklı olarak göğüslerimde yumuşama mevcut.
Benim daha önceki yazdığım yorum şu şekilde:
İnternette ben de bir çok krem, jel vb. ürünleri araştırdım. Araştırmalarımdan aldığım sonuçlar şunlar:
elancyl fermete bust jel,
allbres göğüs sıkılaştırıcı losyon,
eveline göğüs şekillendirici serum,
bunların hepsi deriyi sıkılaştırmak + içeriden de büyüme yaparak göğüse dirilik vermek için hazırlamışlardır..

Ben Elencly Fermete Bust Jel kullanıyorum. Daha geçen hafta bir eczaneden aldım. 65 TL.
Bununla birlikte bir de Yves Rocher doğal vücut peeling'i aldım. 21 - 22 TL civarında.
Elency'nin kullanma klavuzunda her sabah temiz cilde uygulayınız yazıyor. Çalışan bir bayan olduğum için ben her akşam yapabiliyorum bunu.
Cildimin hem doğal nemine kavuşması hem de temizlenmesi açısından da, her duş aldığımda doğal peelingi kullanıyorum.

Ürünü daha yeni kullanmaya başlamış olmama rağmen göğüslerimde toparlanma hissiyatı mevcut, bu kadar çabuk etki göstereceğini beklemezdim doğrusu.
Yaptığım araştırmalara göre, benim vardığım kanı Elancyl piyasadaki en etkili "toparlama" serumlarından biri.
Eminim daha iyileri de mevcuttur, fakat benim bütçeme göre bunu buldum diyebilirim.
Benimde göğüslerim doğumdan sonra hem çatladı hemde jöle kıvamında yumuşadı anlayacğınız deri fazlalığım artı içindeki dokuda yumuşadı.Eczaneden alırım kozmetiklerimi am bunu ne diye sipariş vereceğimi bilemiyorum bu ürünü satmasa bile getirte biliyorlar mı?Birde sizin kullanma nedeniniz sadece yaşla gerçekleşen deformeleri mi yok etmekti? Ayrıca arkadaşlar ben daha önceden yağda kullandım çörekotu mesela evet düzenli masaj yapıp kullanırsan işe yarıyor ama kullandıkça!!!! çünkü içinde bitkisel öströjen hormon ihtiva eden yağlar böyle etki yapıyormuş ama geçici hem çörek otu göğüsnde kıllanma olanlar için sorunlu olabilir kendimden biliyorum ayrıca ne kadar yıkasınızda yağların kokusu kıyafetnize siniyor ben gece yaptığım için pijamalarıma sindi:) O yüzden krem etkiliyse onu kullanmayı tercih ederim çünkü diğerleri bana uymadı sonuçta evli bayan olunca yağ kokmak istemiyorsunuz.Bu arada ben vücudumdaki çatlaklar için ayrı yağ kullandığımdan kıyafetime sinen yağ kokularını bariz alıyorum siz bir atletinizi bu yağlama işlemi için ayırabilirsiniz sonra güzelim çamaşırlarınız kokmasın.Kolay gelsin kızlar..

valla 9 kilo birden alınca büyüdüler. öyle çok fazla bi büyüme yok yani. 85 takıyordum şimdi 90 takıyorum. ama kaygım kilo verirken sarkması o yüzden ona engel olmaya çalışıyorum. başka tavsiyesi olan var mı?

valla 9 kilo birden alınca büyüdüler. öyle çok fazla bi büyüme yok yani. 85 takıyordum şimdi 90 takıyorum. ama kaygım kilo verirken sarkması o yüzden ona engel olmaya çalışıyorum. başka tavsiyesi olan var mı?

cnm vala ben bı takım masajları yazmısıtım ıstersen gecmıs sayfalara bak bende faydası oluyo benım 80A olculerm sarkık degıl ama erken onlem acısından faydalıolur dıye yapıyorum bırde buyutmek ıcın :KK52:

Benimde göğüslerim doğumdan sonra hem çatladı hemde jöle kıvamında yumuşadı anlayacğınız deri fazlalığım artı içindeki dokuda yumuşadı.Eczaneden alırım kozmetiklerimi am bunu ne diye sipariş vereceğimi bilemiyorum bu ürünü satmasa bile getirte biliyorlar mı?Birde sizin kullanma nedeniniz sadece yaşla gerçekleşen deformeleri mi yok etmekti? Ayrıca arkadaşlar ben daha önceden yağda kullandım çörekotu mesela evet düzenli masaj yapıp kullanırsan işe yarıyor ama kullandıkça!!!! çünkü içinde bitkisel öströjen hormon ihtiva eden yağlar böyle etki yapıyormuş ama geçici hem çörek otu göğüsnde kıllanma olanlar için sorunlu olabilir kendimden biliyorum ayrıca ne kadar yıkasınızda yağların kokusu kıyafetnize siniyor ben gece yaptığım için pijamalarıma sindi:) O yüzden krem etkiliyse onu kullanmayı tercih ederim çünkü diğerleri bana uymadı sonuçta evli bayan olunca yağ kokmak istemiyorsunuz.Bu arada ben vücudumdaki çatlaklar için ayrı yağ kullandığımdan kıyafetime sinen yağ kokularını bariz alıyorum siz bir atletinizi bu yağlama işlemi için ayırabilirsiniz sonra güzelim çamaşırlarınız kokmasın.Kolay gelsin kızlar..

Tekrardan merhaba,
Sizin mesajınıza cevap verdim zaten, ama yine de sanıyorum ki - özellikle yaz ayları yaklaştığından dolayı - bu konuyu takip eden çok arkadaşımız var.
Ben hatta dün bir yorum yazacaktım buraya, sonra baktım ki herkes bir şekilde denemelerini paylaşıyor, hadi dedim kimsecikleri rahatsız etmeyeyim :KK17:

Elancyl Göğüs sıkılaştırıcı kremi tam 1 aydır kullanıyorum.
Kremin kullanıcısı olarak şunları diyebilirim:

ALDIĞIM SONUÇLAR:

• Kremin itici ve rahatsız edici kokusu olmaması
  • Düzenli kullandığım için, 2 haftada göğüslerim dikleşmeye başladı
  • 1 ay sonucunda göğüslerimin uçları daha yukarda duruyor
  • Yayvan bir yapıya sahip olan göğüslerim (koltuk altına doğru yayılıyor) toparlandı ve yuvarlak bir görünüm kazandı
  • Göğüs üzerinde bulunan çatlak görüntülerde azalma oldu (kilo alıp vermekten oluşan görüntü)
  • 1 aydır kremi kullanmama rağmen 75 ML lik tüpü hala bitmedi

Ben ne olursa olsun, kullanılan her ürün için düzenli kullanımın etkin olacağından yanayım.
İnanıyorum ki, bu güne kadar kullandığım bir çok kozmetik, bakım, cilt vs. ürünlerinde en etkili olanlar hep Fransız menşeili olanlar oldu.
Muhakkak farklı düşünenlerinizde vardır.

Buradaki bir kaç yoruma bakaraktan, bitkisel yağların ve kürlerin de işe yarayacağına eminim.
Kalıcılıktan yana ise, her zaman eczaneden alınacak güvenli ürünleri tercih etmekteyim.
Krem kullanımımı bırakmayı düşünmüyorum fakat ilerde bırakmam gerektiğinde ters bir etki oluşur mu bilemem tabii.
Ama düzenli kullanım insanı yoran veya alışkanlıkları dışında çok fazla vaktini alan birşey olmadığı için, bırakmam diye düşünüyorum.

Özellikle belirtmek istiyorum ki bu ürün hamilelere, emziren bayanlara göre değildir!
Kendi web sitesinden de ürünlerine bakabilir, farklı bölgeler için farklı ürünlerini de araştırabilirsiniz. (Elancyl - Pierre Fabre Laboratories - Sıkılık: Biçimlendirici Göğüs Bakımı )
Kısaca benim demek istediğim, kullandım - çok memnun kaldım - öneriyorum.
Herkese sevgiler :KK16:

Tekrardan merhaba,
Sizin mesajınıza cevap verdim zaten, ama yine de sanıyorum ki - özellikle yaz ayları yaklaştığından dolayı - bu konuyu takip eden çok arkadaşımız var.
Ben hatta dün bir yorum yazacaktım buraya, sonra baktım ki herkes bir şekilde denemelerini paylaşıyor, hadi dedim kimsecikleri rahatsız etmeyeyim :KK17:

Elancyl Göğüs sıkılaştırıcı kremi tam 1 aydır kullanıyorum.
Kremin kullanıcısı olarak şunları diyebilirim:

ALDIĞIM SONUÇLAR:

• Kremin itici ve rahatsız edici kokusu olmaması
  • Düzenli kullandığım için, 2 haftada göğüslerim dikleşmeye başladı
  • 1 ay sonucunda göğüslerimin uçları daha yukarda duruyor
  • Yayvan bir yapıya sahip olan göğüslerim (koltuk altına doğru yayılıyor) toparlandı ve yuvarlak bir görünüm kazandı
  • Göğüs üzerinde bulunan çatlak görüntülerde azalma oldu (kilo alıp vermekten oluşan görüntü)
  • 1 aydır kremi kullanmama rağmen 75 ML lik tüpü hala bitmedi

Ben ne olursa olsun, kullanılan her ürün için düzenli kullanımın etkin olacağından yanayım.
İnanıyorum ki, bu güne kadar kullandığım bir çok kozmetik, bakım, cilt vs. ürünlerinde en etkili olanlar hep Fransız menşeili olanlar oldu.
Muhakkak farklı düşünenlerinizde vardır.

Buradaki bir kaç yoruma bakaraktan, bitkisel yağların ve kürlerin de işe yarayacağına eminim.
Kalıcılıktan yana ise, her zaman eczaneden alınacak güvenli ürünleri tercih etmekteyim.
Krem kullanımımı bırakmayı düşünmüyorum fakat ilerde bırakmam gerektiğinde ters bir etki oluşur mu bilemem tabii.
Ama düzenli kullanım insanı yoran veya alışkanlıkları dışında çok fazla vaktini alan birşey olmadığı için, bırakmam diye düşünüyorum.

Özellikle belirtmek istiyorum ki bu ürün hamilelere, emziren bayanlara göre değildir!
Kendi web sitesinden de ürünlerine bakabilir, farklı bölgeler için farklı ürünlerini de araştırabilirsiniz. (Elancyl - Pierre Fabre Laboratories - Sıkılık: Biçimlendirici Göğüs Bakımı )
Kısaca benim demek istediğim, kullandım - çok memnun kaldım - öneriyorum.
Herkese sevgiler :KK16:

elimdekiler bitince bu kremi kullanıcam bendee..

ben çilek yağıyla masaj yapıyorum aslında büyüsün diye yapıyordum ama sıkılaştı ve sertleşti sanki daha dik artık bilemiyorum faydası var baya

canım banyo yapmadan önce bal ve limonu karıştırıp göğüslerine sür ve 20 dk bekle... harika yapıyor ! :)

bal limonu tavsiye eden arkadaşım neden foruma uğramıyorsun merak ettim.ortaya birşey attın kayboldun bal limonu yapıyorum bi faydasını göremedim:KK37:

bal limonu tavsiye eden arkadaşım neden foruma uğramıyorsun merak ettim.ortaya birşey attın kayboldun bal limonu yapıyorum bi faydasını göremedim:KK37:

bence yapma benim dediğimi yap bebe yapıyla msaj ama her gün şimdilik biraz sertleşme var benimkilerde.

X