Göğüslerimin küçüklüğü :(

Kim demiş küçük göğüs sarkmıyor diye kaç tane gördüm gayet de sarkık yani
kesinlikle bende çok gördüm

Benim göğüs 75 D cup , xs s bedenim ama göğüs büyük bel ince olunca hiçbir kıyafet uymuyor, her yerden sütyen alamıyorsun,
C ve D cup çok az firma üretiyor
en ideal göğüs 75 C dir

C var buluyorum tabii en çok B var Pentide hespinden bulunuyor outlet mağazasında özellikle 75li yılları geçtim ben evlendiğim zaman hatırlıyorum gelinliğin içine 75 almıştık

Bu denli kötü hissediyorsanız zamanı gelince silikon taktırırsınız nolucak ki. Benim de çok küçüktür dümdüz durur ama ben sizin aksinize böyle olmasını çok seviyorum. Özgüvenim hala yerinde çok şükür :) Yaptır diyen bile oldu ama ben bu halini seviyorum çünkü dekolte giydiğimde dikkat çeken bi tarafı olmuyor. Ama büyük olsa giyemezdim. Victoria secret modellerin de bile göğüs hiç yokmuş gibi küçük olanlar var ama kadınların fiziği, yüzü güzel. Bu kadar takmayın bence. Eşiniz mi acaba bu duruma getiriyor sizi?

Eşiniz brad pitt mi
Zaten eşine kendini beğendirmek için uğraşan kadınlar ne yazık ki Adriana Lima, Shakira gibi aldatılıyor. İstediği kadar güzel olsun, estetik yaptırsın eşinin gözü dışarıdaysa boş. Güzelliğin önemi olmadığını sorunun eşte olduğunu bu yüzden özgüven eksikliği yaşadıklarını bir türlü anlamıyorlar maalesef :)

C var buluyorum tabii en çok B var Pentide hespinden bulunuyor outlet mağazasında özellikle 75li yılları geçtim ben evlendiğim zaman hatırlıyorum gelinliğin içine 75 almıştık
penti çok kalitesiz,
LA senza , Marks and spencerda D cup var aşırı pahalı ama 5 yıl formu bozulmuyor, teli çıkmıyor
C cup olsun isterdim ama maalesef benimkiler D

penti çok kalitesiz,
LA senza , Marks and spencerda D cup var aşırı pahalı ama 5 yıl formu bozulmuyor, teli çıkmıyor
Minimizer var mı o markalarda?

Hangisi bilimsel tam olarak

penti çok kalitesiz,
D de göğüsleri kapsıyor o da ayrı güzel bi tane Defactodan almıştım D severek kullanıyorum

Bazen vücudumuzda bir yerlerimizi sevmeyebiliriz ama eşiniz sizi sevmese evlenmezdi. Sizi bundurum çok rahatsız ediyorsa estetik ameliyat düşünebilirsiniz her şeyin çözümü üzülmeyin boş yere

Neden Bu kadar üzüyorsun kendini.
Cogu kiside meme estetigi var, ülkemizdede masallah cok. Guzel isler cikariuor dktorlar.
bu derece takiyosan yaptir mutlaka.
Hayat kisa bunlar dert olmamali bi insana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…