Göğüslerimin küçüklüğü :(

Memitolarım içi boş 75B çokta severim ne sarktı ne büzüştü hala taş gibi, meme ucum genetik olarak yok düz. Emzirmedim çünkü ne süt geldi ne de meme ucu vardı. Sorun ediyor muyum ASLA!
Ben kendimi beğeniyorsam eşim de beğenecek sonuçta hep böyleydi göğüslerim. Kendinizle barışık olun lütfen.

E taktır bi silikon bu kadar takıldıysan. Çözümü çok da zor değil

Benim de küçük mutluyum Ergenlikte takıyordum büyütmeyi bile düşünüyordum hatta arkadaşları görünce ama onlarında kendilerince dertleri oluyor kıyafet giyince fırlıyor hehehe ağrı yapıyor diye dert yandıkları bile oluyordu sonra kendimle barışık oldum bu benim vücudum mutlu olmalıyım şuan mutluyum hem süt ile meme arasında bir bağlantı yok süt hormonlar yapıyor sağlığınız yerin de mutlu olmaya bakın :) ama isterseniz takibi silikon yaptırın tercih sizin

Canım 4 yıllık evliyim balayında baktı kavga çıkardım ben öyle biri değilim falan dedi hep ben suçlu oluyorum aman tadımız kaçmasın koşundayım
Ne yapmayı düşünüyorsun peki insan inciniyor tabi ki bende nasıl küçültsem diye düşünüyorum çünkü sırtım ağrıyor ağırlıktan gerçekten sen kendini nasıl iyi hissedeceksen mutlaka onu yap kendin için yap eşin için değil

Yok değil ama hoş biri yüne de bana hiç demedi bunu ama bakıyor farkediyorum
Bedenimizde beğenmediğimiz bölgelerimiz olabilir,bunu kompleks haline getiriyorsanız mutsuzsanız operasyonla düzeltirsiniz olur biter.Esin bakma kısmı ayrı mevzu..Meme yaptırırsınız yine baktıgını fark ettiniz diyelim bu defa squat yapmam lazim kadının kalçasina mi bakti diyeceksiniz.Siz de olmayanlara mı bakacak.O sizi bir bütün olarak seviyor kendiniz icin yaptırın mis gibi.

Eşim kesin diyordur bi millete bak bir de bununkine of çok rezalet bi kafada kurma seviyesi ama belki de diyordur…
sence senin esin daha sevgiliyken bilmiyor muydu memitolarin boyunu? erkeklerin terazisi keskindir. silikonlu sudyenlerle bile gezsen ne kadar saklayabilirsin ki, supriz olmamistir, bilerek seni secmistir.
ayrica esin milletin memesine bakip "bi millete bak bir bununkine" diyorsa sen de tatilde bronz teni kasiyla seksi seksi dolasan adamlar icin, tüm tatil çocuğuyla karisindan cok ilgilenip kadina tatil yapmak icin alan veren adamlar icin ya da gecede iki normali olan, yatakta kadini laf olsun diye degil gercek anlamda tatmin eden adamlar icin "bi millete bak bir benim kocama bak" diyebilirsin.
dunyada hepimizden iyi durumda insanlar var
bu arada ben de kucuk memeliyim? 75B takiyorum ama cook memnunum. bence gayet seksi, asla bir kere dusunmedim hayatimdaki insan begenmezse diye. buyuk gogus tam amelelik. her an sudyen takmak zorundasin. sirtinda bir ağrı ile yasamak normalin olur, yuz ustu yatmak hayal. oysa kucuk gogus oyle mi ben yazin sudyensiz gezdim mesela, dunyanin en rahat seyi.
ama o kadar begenmiyorsan ameliyat ol. asgari ucretle çalisan kizlar bile bir sekilde biriktirip oluyor. sen de biriktir kenara altin olarak, birkac seneye git yaptir rahatla

Ben de biraz küçük diye düşünürdüm, hamilelikten sonra büyüdü ve sarktı. Artık keşke öncesinde daha küçük olsaymış diyorum. Küçük göğüs hiçbir zaman sarkmayacak. Sevmek için güzel sebep bence. Eşiniz de takmıyordur muhtemelen, bilmiyorum. Kendisi mükemmel mi sanki?

Benimde yok gibi goguslerim iki çocuk emzirdim gayette vardı sütüm ama emzirmeyi sonlandırınca iyice küçüldü bende çok sorun ediyorum böyle olmasını ama şu an maddi olarak estetik yaptırmam imkansız eşimle diyoruz çok paramız olunca yaptırırız diye:) atanırsam ilk maaşımla meme yaptircam kendime:))

Canım 4 yıllık evliyim balayında baktı kavga çıkardım ben öyle biri değilim falan dedi hep ben suçlu oluyorum aman tadımız kaçmasın koşundayım

İyi de sizin değil onun bu durumda olması gerekmez mi?? Kocam yanımda kadınların orasına burasına bakacak da ben de aman tadımız kaçmasın diyeceğim? Bakmaya yeltensin anasından emdiği sütü burnundan getiririm. Zayıf noktalarından da bir güzel vururum onu. Onun dikkat etmesi lazım, sizin susmanız değil.

Silikon taktırmayan bi sen bi ben kalmışız desene yaptır gitsin

Valla benimde emzirmeden önce zaten küçük olan göğüslerim emzirdikten sonra iyice küçüldü:) küçüklüğü önemli değilde içi boşaldi ameliyata da gücüm yetmiyor malesef. Buda benim psikolojimi baya bozan bir konu maalesef

Yaşlandıkça seveceksin onları, büyük cidden zor hiç özenme ....

Valla kendini olduğu gibi kabul et işe yaramıyor çoğu insanda.Yani başarılı olmayabiliyor.Bu nedenle karşı olmadığım bir cerrahi yöntem estetik.Bu yaştan sonra spor krem .Krem zaten uydurma.Spor malesef hacim arttirmaz.Hormonal tedavi için hormon durumuna bakılmalı çok oynamak tavsiye edilmez.Cozum sadece estetik operasyon paranız cesaretiniz her iki eşin ortak isteği ise bize laf düşmez.Madem hem cinsel hem psikolojik durumunuzu iyi edecek bu yöntem var .Sonuçta onlar sizin vücut sizin hayat sizin.Benim görüşlerimin zerre size katkısı yok 3 gün sonra yada yaza siz yine bu fikirde olacaksınız çözün madem.Ben kendi hayatımda son sözü herkese rağmen kendim söylerim.

Artılarını eksilerini değerlendirin sarkma problemi çözülecek istediğiniz büyüklüğe gelecek üstelik şu an çok gelişmiş ve patentli ürünler kullanılıyor .İyi bir uzman asla ucuz merdiven altı değil.Sizin değil uzmanın önerdiği implant bunlara dikkat etmelisiniz.Yani insanın çok tanidiginda olunca ister istemez dehşet bilgisi oluyor.Bunu 30 yıldır kullanan bildiklerim var gayet doğal kesinlikle belli olmuyor Cozummu istediğiniz yada öylede güzel mi yazalim anlamadım.Bence bı insan bir yerini aşırı kafaya takiyorsa ona bu güzel demek manasız.

Sizde esınızınkıne bakıp milletin seyıne bak bıde esımınkıne bak dıyor musunuz? kişi kendinden bilir işi de ondan sordum

Yaptırmayı çok isterdim ama aile yapım gereği aaa silikon yaptırmış denecek mahalle baskısı eşim de doktor böyle şeylerin komplikasyonu var fln der. Yani yaptırmam büyük ihtimal keşke bi tık daha dolgun olsaydı sadece

Yok sadece paylaşmak istedim. Öyle güzel böyle güzel kişisel bir zevk kimine göre artısı vardır kimine göre eksisi. Ben sadece paylaşmak istedim :)

o zaman varolanlarla mutlu olmalısınız

Süt ile meme boyu ilişkisi olsaydı şehri beslerdim
Kaldı ki ilk çocuğum hiç emmedi, ikinci ise 3 ayda bıraktı, zaten sütüm yok denecek kadar azdı.
Büyük göğüs başa beladır, yerçekimine karşı koyamıyoruz ne yaparsak yapalım ve sırt ağrıları ninem gibi görüntü cabası.
60 da atarız sırta bir dost eli gibi

Protez ise doğru ölçüde güzel görünüyor daima dimdik, kendinizi bu denli sıkacağınıza yaptırın gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…