Göğüslerimin küçüklüğü :(

knirm

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
115
20
25
Arkadaşlar bu konu da açılır mı diyeceksiniz belki ama. Yani göğüslerim o kadar öirkin özgüvenimi yerle bir ediyor kendimi kadın gibi hissedemiyorum. Gayet bakımlı hoş biriyimdir ama o göğüslerimi görmeye benim bile tahammülüm yok. Sağ göğsüm hele sola göre daha küçük. Tatile geldik mesela eşimle kadınlrın göğüsler yerinde kendimi çok kötü hissediyorum. Neden böyle oldu çok şükür sağlık problemim yok vs ama insan neden siye de sormuyor değil. Mayo giymeye utanıyorum bebeğimi bile doğru dürüst emziremedim. Lanet olsun. Eşim kesin diyordur bi millete bak bir de bununkine of çok rezalet bi kafada kurma seviyesi ama belki de diyordur…

Evet öyle diyorlar küçük göğüste daha fazla süt olur falan. Belki ben bunu kafama taktım kafamda blokajlar kurdum 6 ay emzirdim ama hep az azdı sütüm

Evet öyle diyorlar küçük göğüste daha fazla süt olur falan. Belki ben bunu kafama taktım kafamda blokajlar kurdum 6 ay emzirdim ama hep az azdı sütüm
sütün az veya çok olmasının boyutu ile ilgisi yok . O hipofiz ile ilgili bir durum ve sizin elinizde değil. Bu kadar psikolojinizi bozmasına izin vermeyin. Hiç olmadı cerrahi müdahale yaptirirsiniz.

Merhaba mesela bedende yüzde bazı simetrik şeyler normal mesela bi kaşımız daha kalkık daha kavisli diğeri ona göre daha yuvarlaktır mesela bi gözümüz diğerinden daha küçük olabilir :) göğüste öyle biri diğerine göre daha büyüktür normal bu araştırmanı öneririm internette bunun hakkında gerçekten bişeyler bulursun. Ama eğer ben çok rahatsız oluyorum dersen estetik düşünebilirsin ..

Acaba eşin sana hiç bu konuda bir şey dedi mi veya ima etti mi ? Ondan mı bukadar takmaya başladınız ?

İnsan kendinde bir şeyi beğenmediği zaman kimse beğenmezmiş çünkü insan önce kendini sevebilmeli onun dışında estetik gibi çözümler var ama unutmayın herkesin bir fiziksel özelliği var ve sizin de böyle olmuş gen vs Allahon yaratma durumu gibi . Bence kafaya takılmamalı eşiniz de öyle düşünüyorsa o onun ayıbı .

Yok demedi ama mesela tatillerde kadınlara bakıyor hissediyorum yani sjdıkdke

Çok doğru insan önce kendini sevebilmeli

Yok demedi ama mesela tatillerde kadınlara bakıyor hissediyorum yani sjdıkdke
Oha benim yanımda eşim baksa onu mahf ederdim. Estetik düşünenbilirsin bence yani insanlar beğenmediği bi yerini yaptırabilir burun estetiği gibi dudak dolgusu gibi.. olabilir yani benim tanıdığım biri göğüsleri küçük diye gitti yaptırttı evli kendisi

Büyük goguslerdede süt olmuyor ,göğüsün büyüklüğüne yada küçüklüğüne bağlı değil o süt olayi

Şimdiki zamanda estetik yaptırmak bakkaldan ekmek almak gibi kolay ve normal oldu.. Bu kadar etkileniyorsanız ameliyat olun

Canım 4 yıllık evliyim balayında baktı kavga çıkardım ben öyle biri değilim falan dedi hep ben suçlu oluyorum aman tadımız kaçmasın koşundayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…