gögüslerim yanıyo belirti olabilir mi?

gulcnfrt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
30
0
30
merhaba kizlar yaklasik 1 senedir 2.cocugu dusunuyorum ama olmuyor .. ilk pcos dediler sonra gittim temiz dediler pcos yok yani. adetime iki gün var ama goguslerim bir haftadir fena halde yaniyomu sizliyomu desem cok degisik sutyeni cikardgm an aci hissediyorm ve bir haftadir her sabah karnim agriyor bir sure sonra geciyor boyle belirti yaşayan var mı

Valla al bende de o kadar göğüslerim çok yanıyor südyeni çıkartınca çok acıyor dolu folu patlayacak gibi sert üstüne ytınca acıyor. Adetime 8 gün kala tam hamilelik belirtilerim var kasıklarım falan acıyor batıyor demiştim ama şuan 6 gün var belirtim kalmadı göğüs harici. Sadece hafif gazım var çok çok nadir sağ kaşıkta batmam var ve şu son 3 gündür uyku yorgunluk halsizlik bir arada . İnşallah böyle olupta hamile kalan vardır. Umutluydum bu ay ama umudum gitti

Merhaba moral bozmak icin demiyorum ben hespini yasadim bu ay 8 gun kala ven verdim negatif cikti belirtiler bir geldi bir gitti dun Adetime bir gun vardi doktara girtim her sey temiz cikti ve bugun adet oldum o nedenle lutfen her belirtiyi hamilelik sanmayalim ben bu ay kesin hamileyim dedim ayni yazdikarinizi yasadim ama sonuc yine regl oldum ve bazi testlerim de silik cizgi bile cikti

Benimde predictor early erken gebelik testi silik çıktı 2 gün önce dün yaptım hiçbiriyle çıkmadı galiba refl olucam bende teşekkür ederim

valla bnm bugun adet olmam lazmdi gelen giden yok sabah bi sanci gbi oldu gecti kafamiza taktigimzdan adette sôkülmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…