göğüslerim çatlıyor

Konu sahibi ve bölüm sorumlusu arkadaşımın dikkatine
Konu Doğum yapanlar bölümünden ,ilgili bölüme taşınmıştır.
Sevgilera.s.

selam baynlarr siz evlisnz belki hamilesnz çatldnz ya benn neden çatlıom yaa hemde kilom sabit belki 1kilo veriirm buna engel olmıom sabah kalkıomki çatlmşm bi çözümü yokmu yaa psikoljm bozldu 2 senye kalmz heryerm çatalrr......

bende cok takiyodum cok catladi gögüslerim bir haftayi gecgin süredir kahve ve limonu karistirip iki günde bi sürüyorum..bunuda gene bu bölüme bi arkadas konu olarak acmisti....
kizlar inanilmaz derecede ise yariyo tavsiye ederim pek umutlu degildim ama bi kac gündür degisimin farkindayim...
denemekten zarar gelmez bide bunu deneyin derim ben...

benim babannem doğum yapan gelinlerinin göğüsuçlarına soğan suyu sürdürürkaydirigubbakcemile3
emzirmeden önce hatta doğuma günler kala başalar bu işlem
böyle yapınca çatlama olmuyormuş sende denemek istersen dene ama çocuk emziriyorsun çoçuğun tiksinebilir
onun dışında bebantenin iyi geldiğini biliyorum
geçmiş olsun..

ay canım ben sanırsam senin sorununu anlayamadım
benim anladığım çocuğunu emzriyorsun ve göğüs uçların çatladı yara oldu
doğrumu anlamışımfisfisfis

vlla arkadaşlar bende zaten göğüs olmadığı için göğsümde çatlak yokmafoldumben ama bir arkadaşımla sohbet ederken bir aralar göğüslerinde çatlak olmuş ama hiçbişey yapmamış çok korkmuş hatta ama bir süre sonra geçtiğini söylemişti yani onun söylediğine göre.ya bence en iyisi hiç takmayın bende daha lisedeyim diz kapaklarımda ve kalçalarımda var ama napim artık:S

Son düzenleyen: Moderatör:
bende cok takiyodum cok catladi gögüslerim bir haftayi gecgin süredir kahve ve limonu karistirip iki günde bi sürüyorum..bunuda gene bu bölüme bi arkadas konu olarak acmisti....
kizlar inanilmaz derecede ise yariyo tavsiye ederim pek umutlu degildim ama bi kac gündür degisimin farkindayim...
denemekten zarar gelmez bide bunu deneyin derim ben...

canım bu kahve pişmiş mi olmalı çiğ mi yani hani türk kahvvesının televesindenmi faydalanıyorsun :kedi:

arkadaslar biz merkezimizde dogum catlakları ve aşırı kılodan olusan catlaklar ıcın elıcina öneriyoruz ve kesın sonuc alıyoruz sizede tavsiye ederimki cok etkılı ve 2 ay ıcınde butun üst deridekı catlak görüntüsü ortadan kalkıyor ıcındekı %85 oranındakı salyangoz özü yenılenmeyee yardımcı oluyor
eger bu tür sorunlarınız harıcınde kırısk varsa yuz ve göz cevresınde kesınlıkle muhtesem bır gerilme yasıyrsunuz . ben butun herkese tavsıye edıyorum en az 2 ay ıcınde cevap alırsınız

X