Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim 80 beden normal mi?

• Konu Sahibi gamze.1130
  • Başlangıç Tarihi
G

gamze.1130

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze.1130
arkadaşlar ablalarım ben 15 yaşındayım 80 beden göğüslerim var ve ben bunu çok kafaya takıyorum sizce çok mu büyük göğüslerim aslında sert dik taş gibi diyebilirm yani ablam öle der :roflol: ama ben rahatsız oluyorum bluz falan giydiğimde sanki büyük gibi gelior sizce nasıl yani sorun etmekte haklımıyım:uhm:

• Konu Sahibi gamze.1130
kılolumusun kı bence asırı olan bısey yok
tam yaşındasın gelisım ıcın.

• Konu Sahibi gamze.1130
bende 15 yaşındayım ama bnmkilerde hiç yok snnkiler normal bence hiç takma :) :)bn napıyım bnm 75 bile zar zor dolduruyo

• Konu Sahibi gamze.1130
....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi gamze.1130
canım kilonu vs bilmeden bisi soylemek zor, ama gayet normal bi beden, hatta kucuk bile, yani oyle kalirsa, ileride bizim gibi kucuk diye kosturursun... naniknanik hic de buyuk diil canım, bir de 15 yasinda dik olmasi cok dogal canim, sarkik gogus olmaz ki o yasta :roflol: daha yeni cikmis zati nesi sarkik olacak... hic dert etme canim, gayet kucuk ve normal bi beden... sen beslenmene dikkat et ki, kilo verip alma yuzunden ileride deformasyon olmasin, yoksa gayet normal canim :hooray:

• Konu Sahibi gamze.1130
bir de canım kambur durma sakin emi? buyuk sanip da kambur durman cok riskli...

• Konu Sahibi gamze.1130
normal canım yaşın çok ta küçük değil senden daha küçük olanlar var kocaman kocaman bence sorun etme zaten bundan sonra uğraşmazsan büyümesi yavaşlar sen ellem hiç gayet hoş beden bence

• Konu Sahibi gamze.1130
Bence fiziki görünüşünü bu yaşta bu kadar kafaya takmakaydirigubbakcemile3,nasıl olsa büyüdükçe vücudunla orantılı hale gelecektir.

• Konu Sahibi gamze.1130
yha bnde 15 yaşındayım 75a yı tamamen dolduruyorum ama bana küçük geliorlar 162 boyunda 42 kiloyum şişmanlasam büyürlermi yada kendiliğinden büyüme imkanları varmı bu yaştan sonra

• Konu Sahibi gamze.1130
bence çok ideal takılacak bir şey yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…