Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim 1 ayda mahvoldu :S

egzersizle büyümez ki
egzersiz toplar sıkılaştırır bir nevi küçültme sağlar
sporcuların çoğunda göğüsler yok denecek kadar az
gerçi sanırım tenisçilerin baya büyük oluyor
geçen yazı kopyaladım buraya okudun mu canım
ay çekirdeğinden kavun karpuza herşey büyütüyo
onlar ye yağları da sür
özellikle hindistan cevizi yağı acayip büyütüyo

Sen denedin mi canım hindistan cevizi yağını?

ne yedin ne içtin de göğüslerin de gitti çok merak ettim ben 3kilo verip 3kilonun da göğüslerden gittiğini duymadım keşke öyle birşey olsa

Ben büyütmekten çok toparlanmasını istiyorum Teşekkürler canım araştırıcam :))

ayrıca sarkmış göğüsler içleri tekrar dolmadıkça kalkmaz ve toplamaz zaten çok sarkmışsa büyüyünce daha da sarkar sarkmış göğüsler ameliyatla toplanır o da kolay bir operasyon. en zoru küçültme. yıllarca acısı geçmiyor üstelik tekrar büyüyor

Son düzenleme:

masajla göğüslerin büyüyeceğini düşünüyorum çünkü içerdeki hücreleri uyarıyorsunuz

masajla göğüslerin büyüyeceğini düşünüyorum çünkü içerdeki hücreleri uyarıyorsunuz

yahu 3 kilonun göğüslerden gitmesinin imkanı var mı? Ben sadece göbekten çok göğüslerimin küçülmesinden yakındım. Yalan söyleyecek halim yok. O anlık panikle yazılmış bişey. Çok şükür şuan biraz toparladı. Böyle bişey için bu yaşta ameliyat olucak değilim yinede sağol bilgi için

göğüs toparlayıcı egzersizler var canım araştır bi internette, özellikle şınav çok işe yarar fakat düzgün çekebilmen lazım. otla, yağla filan çok uğraşma büyütmek istemiyosan. ergenlik döneminin ortasında östrojen seviyenle oynama. en iyisi egzersiz yapmak. spor göğüs küçültür diyen arkadaşlar da tüm vücudu kastan ibaret olan koşuculara filan bakıp söylüyorlar genel olarak. oysa birçok yüzücünün (yüzme mayosuyla düşünmeyin, onlar göğüsleri bastırır tamamen), voleybolcunun, tenisçinin ideal boyutlarda göğüsleri var. sharapova, kvitova, azarenka gibi isimleri aratıp görebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…