Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim 1 ayda mahvoldu :S

Karamellikahve

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2013
38
0
Selam kızlar ben aranıza yeni katıldım. Yanlış bi şey yazarsam mazur görün lütfen. Ben 1 ay önce bi kalori takip sitesi sayesinde (ve çok az da spor) 3 kilo kadar verdim. Ama inanın kilonun hepsi göğüslerimden gitti. O kadar çirkin oldular ki anlatamam. Normalde arkadaşlarım annem falan benim göğüslerimi çok beğenir :s Dik ve dolgun göğüslerim vrdı ama şuan sarkan ve boş göğüslerim oldu. 3 gün içinde 1 beden düştü ve çatlaklar arttı. Sadece 3 kiloyla bu oldu ya ben 10 kilo kadar vermeyi planlıyorum o zaman nolur kim bilir :S Çok üzülüyorum ben nasıl toparlıcam bunları :S Henüz 16 yaşındayım o yüzden kimyasal ya da zarar verecek şeyler yapmak istemiyorum. Lütfen bi yol gösterin bana. Kilo vermek uğruna çirkin göğüslere sahip olmak istemiyorum :S

Canım avonda gögüs toparlayıcı krem kullanan arkadaşlarım var ve işe yaradığını söylüyolar onlardan deneyebilirsin..Bu arada bende 16 yaşındayım ve gögüs büyütmeye çalışıyorm(

önce göğüs egzersizleriyle başla, tam olarak aklımda değil ama burda toparlamak için falan birsürü yağ hakında bilgi var onlarlada bigüzel masaj yap ama ilk konuları falan oku sen seç birinden başla büyütmek istiyosanda çok alternatif var, sakin ol sende kaloriyle falan uğraşma sporla zayıfla hem daha sağlıklı..

masaj daha da sarkıtmaz mı? Annem hep öyle der o yüzden endişeliyim biraz.. :s Spor yapıyorum ama tek başına spor işe yarar mı bilmiyorum :s bunla ilgili bi konu açmıştım ama kimse cevap vermedi. Teşekkür ederim önerilerin için :))

Biraz ağırlıkla çalışırsan toparlanır.
Dumbell almak istemiyorsan,dolu pet şişelerle çalışabilirsin.
Hareketleri internetten bulmak mümkün.

Diyet yaparken su içmeyi ihmal etmemek lazım.

Göğüslerin kısa sürede bu kadar söneceğini düşünmüyorum aslında.
Belki adet gününle alakalı bir değişim olabilir:)

Son düzenleme:

altarnetif çok canım da büyümüyo işte ((

Gelmedi canım ne yazmıştın:)

Bi arkadaşım masaj yaparak mersin yağı sürüyodu her gün ve işe yaradığını söylemişti ama pek konuşmadık bu konuyu. Şuan konuşmuyoruz zaten :s Mersin yağını denedin mi hiç? Ben masajın göğüsleri küçülteceğini sanıyodum :s Senin göğüslerin kaç beden benimkide kilo verince öyle olucak büyük ihtimalle :S

Kızlar yavaş yavaş düzelmeye başladı göğüslerim.. Her duşa girdiğimde masaj ve soğuk su şoku yapıyorum. Bire kabak lifi kllanıyorum. Sanırım en etkilisi bu. İnanılmaz güzel bi şey herkese öneririm kabak lifini. İlk kullandıın andan itibaren cildinin beyazladığını ve tazelendiğini görebiliyosun. Hem peeling, hem de kan dolaşımını canlandırığı için selülite falan iyi gelioyrmş, sıkılaştırıyormuş. Herkese şiddetle tavsiye ederim :)))

Canım ben çörekotu yağı kullandım 1 ay kadar sonra gördümki tüylenme yapıyor bıraktım. Şimdi sadece tibetin 5 gençlik egzersizleri var onu yapıyorum inşh faydasını görürüm. Büyütmeye dair ne olursa olsun denemeye razıyım yeterki büyüsünler..
Canım gögsümn ortasında çatal yok(
Önü açık bişi giyemiyorum düzüm yani( yarım atlet belki olabilir.

ben 1 hafta kullandım ama kokusu çok keskin kullanamıyorum daha, gerçekten dolgunluk verdi ama 1 haftalık kullanımdan ne beklersin ki? ben devam edicem ona şimdi hayıt aldım yeni onuda deniycem ..

Hmm nasıl yani kokusu çörekotu yağından daha mı keskin kokuyoo??
Ben çemenotu tozunu kullanmştm okula gittiğmde herkes sen ne kokuyosun çok kötü diye sormşlardı hiçbişi açıklayamamştm inşh mersin yağı da bu derece kokmuyordur???
Başkalarını hissedermi yani kokuyu??
Çenem mi düştü ne

yok yok merak etme göğsün emicektir o derece kokmaz.. çemen tohumu var bendede yutuyorum akşamları suyla birlikte oda koku yaparmı dersin ?

yok yok merak etme göğsün emicektir o derece kokmaz.. çemen tohumu var bendede yutuyorum akşamları suyla birlikte oda koku yaparmı dersin ?

yok canım tohumunu yuttğnda yapmıyor ama tuzunu gögsme yedirmşim ertesi gün okula gittiğimde herkes benden uzaklaştı Gülünç haldeydm parfüm sıktık parfümü bile bastırıyordu nasıl bi kokuydu anlatamam

egzersizler işe yaradı mı canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…