Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüsleri doğal olarak nasıl büyütebiliriz?

MrsBee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2011
3
0
Bu siteye daha yeni üyeyim.. Benim gibi göğüsleri küçük olan arkadaşlar var. Ben 17 yaşındayım v dün geceden belli doğal olarak göğüslerin nasıl büyütlüceğine karşın araştırma yapıyorum.. Kimileri çörek otu diyor kimileri hayıt yaprağı.. bana yardımcı olursanız çok sevinirim çok çaresizim

canım çörek otu cok kıllanma yapıyomus yapmayanda var tabi hayıtta kimisinde etki ediyo kimisinde hiç fayda etmiyo tamamiyle yapı meselesi.. bi çok kişi kullandı sonucta sende kullan bunları zararını görmezsin..

ben yagları denedim 1,5 ay kadar ama onun etkisi geçici yani cm olarak büyüme oluyor ama dolgunluk olmadıktan sonra pek bi ise yaramıyor dedigim gibi geçici.. bırakınca eski haline dönmeye baslıyor.. hayıt ve digerlerine gelince kimisinde saç dökülmesi yapmıs bende bi yan etkisi olmadı..

Benim sana tavsiye edecegim sey telkindir cnm. 21 gün dinliyosun ben faydasını gördüm bu linke bak isine yarayabilir..

http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...gogus-buyutmek-icin-telkinli-ses-dosyasi.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…