Gögüs Sizisi

ve ben yine hastalanmadımmmmmmmmm

ben her defasında hastalandığımı gördüğümde...koşarak gidiyorum eşime sarılıp,öpüp,içimden şöyle geçiriyorken-bu arada benim gözlerden ince ince gözyaşları sıra sıra akarken o na belli etmeden-canım benim iyi ki varsın,ALLAHbaşımdan eksik etmesin seni çocuğumun babası,sen olmasan ben nasıl evlat sahibi olurum diyorum.İÇİMDEN İÇİMDEN-gururda var ya,hani yine adet oldum ya,ya nasip allah ım önümüzde ki ay diyorum....YOLA DEVAM GÜZEL KARDEŞİM.....

kızlarrrrrrrrrrrrr test aldımmm şimdi yapıyım yarınmııı.eczacıya sordum 2 günden sonra çıkıyo dedi
benim 3. günüm ne yapıyım hadi söyleyin ona göre ya yapıyım ya yapmıyım

kızlarrrrrrrrrrrrr test aldımmm şimdi yapıyım yarınmııı.eczacıya sordum 2 günden sonra çıkıyo dedi

niye bu kadar stres yapıyosun ki, yap kurtul. ama en az 4 saat tuvalete gitmemen gerek.

aylar önce ben senin şu anki durumundayken, birileriyle durumumu paylaşma ihtiyacındayken seninle burda yazışmıştık.ama beni sıkıntımı söylediğime bin pişman etmekle kalmamış, anlayışsızlığınla beni çok kötü etkilemiştin.bekle banane tavrındaydın. oysa ki bu sitenin bu bölümünün adı GEBELİK idi.
ama ben senin durumunu çok iyi anlıyorum. Rabbim gönlüne göre versin, inşaallah sizin için hayırlıysa hamilesindir.

hatırlamadım veya tanımadım desem kabalık etmiş olurmuyum... ve şuandaki durumun nedir yani hamişmisin.. ya valla bak neyin üzerine yemin istersen edebilirim ama hatırlamadım kusura bakma

Sevocum bu kadar bekledin yarın sabah ilk idrarınla yap .Bak bende merak ettim şimdi bize hemen haber ver bakk hergün bakıyom başlığına:içelim:

hatırlamadım veya tanımadım desem kabalık etmiş olurmuyum... ve şuandaki durumun nedir yani hamişmisin.. ya valla bak neyin üzerine yemin istersen edebilirim ama hatırlamadım kusura bakma

kabalık olmaz hatırlamaman normal, çünkü ilk ve sondu gebelik sohbetindeki o konuşma. Durumuma gelince kariyerim için bebeği erteledim. Senin hakkında hayırlısı olsun inş.

kabalık olmaz hatırlamaman normal, çünkü ilk ve sondu gebelik sohbetindeki o konuşma. Durumuma gelince kariyerim için bebeği erteledim. Senin hakkında hayırlısı olsun inş.

seninde hakkında hayırlısı olsun umarım kendini hazır hissettiğiinde çok beklemeden kavuşursun bebeişe

sevo yap ozaman testi 3 gün gecikmiş.Ama negatif çıkarsa üzülmek yok tamammı ,ama inşallah çift çizgi çıkar :dance:

yok olmadısenağlama
oysa çok heveslenmiştim herşeyi gereğince yapmıştım ama yok negatif test bana bakıyo ben teste:a015:bu ay evlendiğimden beri ilk defa otobüslere binerken ve inerken çok dikkat etmiştim bebeğim varsa birşey olmasın diye ama yokmuş...konumun kapanmak üzere silinmesini istiyorum

aaaaaaaaaaaaaaaaa bi dakkaaaaaaaa çok silik bi çizgi varrrrrr ayyyyyy ama çooook silikkk ne bu şimdii... ayyyy cevap yazınn nolurrr

kırmızısı bariz belli kıpkırmızı ama diye yok gibi ama var ama çok silik ama kırmızı çok belli ayyyy heyecan yaptım ne bu yaaaaaaa

ay bal bilmiyorum
bak negatif kırmızısı ışık gibi parlıyo diğeri varla yok arası
ay keşke makinam olsada çekip yoolasam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…